ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

CalligraphyMaster

Legend
Platin Üye
ESF Tecrübeli
O üst dolum kapağı orta seğment atolardan Çalıntı gibi , prime deck bakalım belki vazgeçilmez olur bellide pahalı çöp :)

• Beğendim
Tepkiler: cs875

Foxbat

Platin Üye
Platin Üye
İncelemeler gelsin bakalım nasıl birşeymış, bana göre saçma olan hava ayarlama işini yüzük yapmışlar sonunda

• Beğendim
Tepkiler: cs875 ve VieuX

cs875

E-Sigara Profesör
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
O üst dolum kapağı orta seğment atolardan Çalıntı gibi , prime deck bakalım belki vazgeçilmez olur bellide pahalı çöp :)
Evet biraz çin işi, expro havası var üst tarafın , içimi güzel olabilir ama aerokon artı uzun boy mtl e uyar gibi yalnız çap 24 umarım 22 de çıkar

tumtrak

Hic Et Nunc !
takipteyim. kaç mm olduğunu göremedim umarım 22 mm dir.

Frantikk

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Evet biraz çin işi, expro havası var üst tarafın , içimi güzel olabilir ama aerokon artı uzun boy mtl e uyar gibi yalnız çap 24 umarım 22 de çıkar
22 de çalışılacakmış ama daha uzun sürer çıkması. Rrp 149€ demişler umarım dlcsinin fiyatıdır bu.

Diazepam

E-Sigara Kullanıcısı
O üst kapak beni benden aldı. Sen koskoca Kayfun serisinin yeni modelini üret, git Çinlilerden Smok TFV atomizerin kapak tasarımını yap. Hangi akıl hangi mantık? Özellikle temizlik ve kurulama aşamasında nefret etmişimdir bu tür kapaklardan.
Neyse daha fazla ulaşamayacağım ciğere mundar demeyeyim. Zaten ancak alıp kullanacak olanların yorumunu okuruz yakın zamanda. :D:D

İbrahimK

İbrahimK
Web sitesi
www.esfvape.com
Kapak benim gibi sık sık likit dolduranlar için iyi olur (gt3 ve skyline bezdiriyor bazen) ama hava deliklerine bakarak mtl tank olduğunu varsayıyorum o yüzden çok da gerekli değil.

Hep diyoruz ya Dl'ciler ölsün zaten, dl'ciler kim ki?
Estetik olarak hiç beğenmedim, Lite 24mm kadar çirkin, hatta daha çirkin olmuş :D
Yine kapak kısmındaki ölü ağırlık da fazla bence.
Allah'tan değişebilir yivsiz cam yapmışlar.

SteamTuners ve Smokerstore'a ekmek kapısı bunlar.

eskiüflenti

E-Sigara Tecrübeli
@cs875 kayfun x hava girişi dışardan v4 e benziyor. Onun haricinde prime yada lite 2019 içimiyle hemen hemen aynı olur gibi. Ben tamamen eskiye döndüm. 2014 e kadar olan kayfunlar harici elimdekileride çıkardım. hatta hava ayarı olmayan İlk kayfun lite’ ın verdiği keyfi hiçbiri vermiyor desem yeridir.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:

Satannica

The man who sold the world
24mm çirkin işte ya öf şunu 23 yap taifun gibi tadından yenmesin 😅