ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

obili

E-Sigara Acemi
vampire vape en sağlam aroması ayrıca benim tüm marka aromalarınıda değerlendirmeye katarak en beğendiğim aroma pinkman onu denememiş olmanız ilginç o kadar aroma içinde.
Bana ilk gelenler kuzenim tercihi idi ve arasında pinkman yoktu . Ben sipariş vereceğimde ise fresh tercih ettim . Pinkman mat kalıyor sanırım diğerlerinin yanında .

Procyon

E-sigara Meraklısı
15 saat önce pinkman ve heisenberg %10 oranında demledim dayanamayıp heisenbergi buharlıyorum şu anda. yorumlarınız için teşekkürler pişman olmadım :)

Ruthless

E-Sigara Acemi
Bana ilk gelenler kuzenim tercihi idi ve arasında pinkman yoktu . Ben sipariş vereceğimde ise fresh tercih ettim . Pinkman mat kalıyor sanırım diğerlerinin yanında .
Pinkman'in o görsellerinde ki meyveler ile alakası yok. Pinkman %100 Mango aromalı. Gidin Starbucks'ta Mango Passion var onu için aynı aroma 1'e 1 tecrübe ile sabit :D

• Beğendim
Tepkiler: obili

KeaSH07

bir Provari kadar değerin yok bebeğim
ESF Tecrübeli
bende virgina ve cowboy blend aromarı var bu vampire vapenin
30mlik orjinal şişelerinde almanyadan geldi
kıyıpta açamadım şişelerini daha

TEMCo By DAVİD

E-Sigara Acemi
arkadaşlar 180ml nbase içine 30 ml lik Heisenberg aramasını koydum yaptığım anda rda denedim içimi çok farklı güzel diyebilirim ama acayip bir kokusu var yaklaşık 15 gün oldu ama o koku aynı sizin demlediklerinde böyle bir koku varmı acaba

obili

E-Sigara Acemi
arkadaşlar 180ml nbase içine 30 ml lik Heisenberg aramasını koydum yaptığım anda rda denedim içimi çok farklı güzel diyebilirim ama acayip bir kokusu var yaklaşık 15 gün oldu ama o koku aynı sizin demlediklerinde böyle bir koku varmı acaba
Sanki alkol gibi olan o koku epey kalıcı . Bir miktar havalandırmanız gerekiyor.Çalkalama yaptıkça 5 dk. havalandırın.

Ruthless

E-Sigara Acemi
sukka da anason diye belirtmiş üretici ... Fakat attraction da yok. Bazı yorumlarda görmüştüm ben anason var diye ama ... Bilemiyorum . O kadar fresh ki içindeki pek anlaşılmıyor :D
Bi dilimi değdirdim aromaya var hocam. Satıyorum valla foruma konu açtım 100ml yapmıştım 40 tan likiti 19ml de aroma var onu da 40 tan vericem. En azından aroma paramı kurtarayım zararına koydum.

obili

E-Sigara Acemi
Bi dilimi değdirdim aromaya var hocam. Satıyorum valla foruma konu açtım 100ml yapmıştım 40 tan likiti 19ml de aroma var onu da 40 tan vericem. En azından aroma paramı kurtarayım zararına koydum.
Tüh :( üzüldüm bak senin adına ... Ne kadar popüler olursa olsun her tat herkese uymuyor maalesef . Aslında havalandırsan (bolca) koku çok hafifliyor , aynı heisenberg teki gibi .

Ruthless

E-Sigara Acemi
Tüh :( üzüldüm bak senin adına ... Ne kadar popüler olursa olsun her tat herkese uymuyor maalesef . Aslında havalandırsan (bolca) koku çok hafifliyor , aynı heisenberg teki gibi .
Ya anasondan nefret ederim, olmasa gömiyim löp löp de direk anladım yani. Satılırsa satıcam artık napim daha da almam pinkman hariç hepsi anasonlu nerdeyse. İngilizlerin Rakı ile bir alıp veremediğimi var.

obili

E-Sigara Acemi
Hepsinin içine koyduklarına göre 2 si 1 arada yapıyorlar herhal :D

KeaSH07

bir Provari kadar değerin yok bebeğim
ESF Tecrübeli
Ya anasondan nefret ederim, olmasa gömiyim löp löp de direk anladım yani. Satılırsa satıcam artık napim daha da almam pinkman hariç hepsi anasonlu nerdeyse. İngilizlerin Rakı ile bir alıp veremediğimi var.
satılmazsa eğer üzerine tülbent gibi bişey koyarak uzun süre havalandır
belki içilecek seviyeye getirebilirsin
ben bu sayede ilk başta begenmediğim cogu likiti kurtardım baskın kokuyu epey azaltarak