• -Forumdan satın alınan 2. el ürünler forum içinde veya dışında üzerine kâr eklenerek satılamaz. Bu durumun tespiti halinde üye forumdan 1 hafta süre ile uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişleri 3 ay süre ile yasaklanır. Bu ihlalin tekrarı halinde üye forumdan 1 ay uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişi 6 ay süre ile yasaklanır. Bu kuralın 3. kez ihlal edilmesi halinde üye forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Foxbat

E-Sigara Tecrübeli
(tedarikçiler pod harici ürün getirmeye karar verirse eğer bir gün)AHAHA AHA 😂çok iyiydi
Hocam bazen merak ediyorum bu kadar pod kullanan var mı acaba gerçekten...
Çok güzel karşılaştırma olmuş gerçekten kafamda bi yerlere oturttum teşekkürler.Bishop un o pürüzsüz kadife gibi içimine bayılıyorum ve kendine has yorumlamasını.Tespitiniz doğru hocam bizler vurum arıyoruz dediğiniz gibi.Peki içim pürüzsüz mü ?
İki taraf da 0.8 mm hava pimi takılı olunca bishop kadar sessiz ve pürüzsüz oluyor, pimler buyudukce ses artmaya icimde ki o pürüzsüz yapı bozulmaya başlıyor benim izlemime göre. Ic piyasada ki bu kadar talebe tedarikçiler sessiz kalmayacaklardır diye umut ediyorum.

Labuda

E-Sigara Güru
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
İki taraf da 0.8 mm hava pimi takılı olunca bishop kadar sessiz ve pürüzsüz oluyor, pimler buyudukce ses artmaya icimde ki o pürüzsüz yapı bozulmaya başlıyor benim izlemime göre. Ic piyasada ki bu kadar talebe tedarikçiler sessiz kalmayacaklardır diye umut ediyorum.
Büyük ihtimalle birileri getirecek çünkü talep çok fazla inş.getiren birileri olurda atoyau isteyen herkez alıp kullanır.

• Beğendim
Tepkiler: Cavit ve Foxbat

ugurland

E-sigara Meraklısı
Bugün ellerimin arasından kayıp gitti. Telegramda bir arkadaş 2. el olarak satıyordu kıl payı kaçtı. Kısmetse kuma alıp son noktayı koymayı düşünüyorum. Tedarikçileri dört gözle bekliyoruz.

STan

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
(tedarikçiler pod harici ürün getirmeye karar verirse eğer bir gün)AHAHA AHA 😂çok iyiydi
Hocam bazen merak ediyorum bu kadar pod kullanan var mı acaba gerçekten...
Çok güzel karşılaştırma olmuş gerçekten kafamda bi yerlere oturttum teşekkürler.Bishop un o pürüzsüz kadife gibi içimine bayılıyorum ve kendine has yorumlamasını.Tespitiniz doğru hocam bizler vurum arıyoruz dediğiniz gibi.Peki içim pürüzsüz mü ?
O kadar pod kullanan bence yok hocam.bir kaç sene evvelin podları ve mühimmatı kabaca bu sene yok mesela.tedarikçi kısmına degil lafım lakin bir beğendiğin setup olsa hadi bir tanede yedeklesen tel,pamuk,likit,pil başka ihtiyacın en fazla atomizer camı olsun.bakma 5 sene spica pro,sirenv2 ato ve pico,tesla85 ile takıldım ben .eger spicamın topcapı yalama olmasaydı kuma,flash falan bilmeyecektim bile.bazen cehalet mutluluktur,kafa rahat.eskiden atomizerlerde oluyordu falanca killer diye çıkardı atomizer v2,v3 derken patatese dönüyordu kafam deneyip yine spicaya dönüyordum.podlar da,kullan atlarda da durum aynı.
Uzadı mevzu kuma flash kadar pürüzsüz içime sahip flashtan kısa olmasına rağmen ,buharı flash bi tık daha serin.iki sene flash kullanan birisi olarak söylüyorum bunu ki hala varlar bende.spicada ile aynı sarımı kullanıyorum kumada. 2 mm çap,1 ohm,az pamuk
Vurum sahane,aroma ortalama üstü.

Labuda

E-Sigara Güru
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Bugün ellerimin arasından kayıp gitti. Telegramda bir arkadaş 2. el olarak satıyordu kıl payı kaçtı. Kısmetse kuma alıp son noktayı koymayı düşünüyorum. Tedarikçileri dört gözle bekliyoruz.
Gördüm bende kaçırdım 1k yanındada ayrı satılan cam vardı.

Son düzenleme:

TsarTr

Banlandı
Kuma benim de son beklediğim e sigara ekipmanı. Ne çok ortak yönümüz var kumasızlar olarak :D
Sanırım kuma'yı alan forumu bırakacak. Öyle bir izlenim alıyorum :)
Valla bi eksik kuma kaldı benimde. Bir de kuma aldıktan sonra @STan @Labuda @ozcan bursa @BigEagle banlanır da başka ato saplayamazsa bi eksiğimiz kalmayacak:D

STan

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Kuma benim de son beklediğim e sigara ekipmanı. Ne çok ortak yönümüz var kumasızlar olarak :D

Valla bi eksik kuma kaldı benimde. Bir de kuma aldıktan sonra @STan @Labuda @ozcan bursa @BigEagle banlanır da başka ato saplayamazsa bi eksiğimiz kalmayacak:D
Kumasızlar 🤣 film adı gibi.zehir hemen saplayım kral 🐍🐍🐍hussar gobby.flash tarzı likit akışı,pürüzsüz içim ve soğuk buhar,integra tarzı besleme ,dwarvdan fazla aroma,labstan fazla kumadan az vurum bunlar mtl içim yok dl diyorsan taifun gt4 ün bir altı aroma,reload 26 sıkıldığında içim.🐍🐍🐍

TsarTr

Banlandı
Kumasızlar 🤣 film adı gibi.zehir hemen saplayım kral 🐍🐍🐍hussar gobby.flash tarzı likit akışı,pürüzsüz içim ve soğuk buhar,integra tarzı besleme ,dwarvdan fazla aroma,labstan fazla kumadan az vurum bunlar mtl içim yok dl diyorsan taifun gt4 ün bir altı aroma,reload 26 sıkıldığında içim.🐍🐍🐍
İlla evin önüne gel bağır bunun kuması var diye diyorsun anlaşıldı. :)
getiren varmı satan varmı nerden bulabiliriz.
Sen bu yolda yenisin hocam. Gel yol yakınken vazgeç.. Bu yol vicdansızlarla dolu :D