ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

sharpie

E-Sigara Veteran
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Bir ara başlığı vardı ama bulamıyorum.aklınıza gelen regüle kanguru (side by side SBS) modları bu başlık altına bilgilendirerek toplayalım.yani bir foto atıp gitmek yerine o modun adınıda yazarsanız iyi olur.
Başlangıcı yerli bir modla yapalım.
Fakirs illusia-d bf60
10-13-23-illusiad.png

Son düzenleme:

LiquidMan

Sovyet Sosyalist Buharcılar Birliği Başkanı
mod + vtc6 18650 pil + druga ato(single coil) 1200 e geldi😔 picomu satıp artık evladiyelik paramour u tutacağım. Mtl için penodat v2 var fazlasıyla yetiyor zaten. Yazları, ofiste filan da caliburn kullanıyorum. Onun yerine de argus air alıp uzun bi süre bunlarla devam edeceğim.
Moral bozmak istemem ama paramour durduğu yerde boya döküyor hocam. Kozmetiği çok takmam derseniz evladiyelik olarak kalır derim.

dodozng

E-sigara Meraklısı
Moral bozmak istemem ama paramour durduğu yerde boya döküyor hocam. Kozmetiği çok takmam derseniz evladiyelik olarak kalır derim.
Yok be hocam ne takması küçük olsun avucumda kaybolsun harici pilli olsun yeter. En kötü soyup bi fırın boya yaptırırız eskisinden güzel olur valla.

• Galip
Tepkiler: LiquidMan

Macchiato

E-sigara Meraklısı
Mrb. Mtl de modun chipseti fark ediyor mu acaba. Sbs modlarda horizon dna69 dışında kaliteli bilindik chipset kullananları hangileri acaba. Aktif olarak mixx kullanıyorum. Acaba bir dani sbs yada horizon içimde gerçekten fark ediyor mu

CmZ

E-Sigara Kullanıcısı
Mrb. Mtl de modun chipseti fark ediyor mu acaba. Sbs modlarda horizon dna69 dışında kaliteli bilindik chipset kullananları hangileri acaba. Aktif olarak mixx kullanıyorum. Acaba bir dani sbs yada horizon içimde gerçekten fark ediyor mu
Watt modunda kullanıyorsanız içime çok fazla bir etkisi yok.
Isı kontrolde kullanıcak iseniz fark yaratır.

CmZ

E-Sigara Kullanıcısı
watt modunda kullanıyorum hocam. ilk ateşleme yada akımı veriş şekli fark oluşturuyor mu merak ettim.
Watt modunda kullanıyor iseniz hiç gerek yok yeni bir cihaza tabi elinizdekimden memnun iseniz.
Benim gibi sürekli kaşıntı tutuyor ise o ayrı
15 üzeri mod denedim say desen sayamam 🤣 hatırlamıyorum artık isimlerini
Tek diye bileceğim şu olur.
Yihi chipler biraz daha agresif
Dna chipler biraz daha yumuşak
Ateşliyor.
Siz ne kullanıyorsunuz der iseniz.
Isı kontrol için elimde
Dicodes dani mini pipeline versiyon.
Bir adet kizoku techmod
Bir adette tesle wye85 mevcut.
Bunlar bir insana bir problem olmadıkça bir ömür yeter.
Göz doyuyor mu diye soracak olursanız. Aslaaa
Modların temel amacı taşına bilirlik kompakt olması ve kullanım kolaylığı çok önemli benim için. Misal elinizde modun hem silver hem black olanından mevcuttu elimde ama sevemedim ben. Neden der isenizde ağır ve köşeli yapısı beni mutlu etmedi.

Macchiato

E-sigara Meraklısı
Watt modunda kullanıyor iseniz hiç gerek yok yeni bir cihaza tabi elinizdekimden memnun iseniz.
Benim gibi sürekli kaşıntı tutuyor ise o ayrı
15 üzeri mod denedim say desen sayamam 🤣 hatırlamıyorum artık isimlerini
Tek diye bileceğim şu olur.
Yihi chipler biraz daha agresif
Dna chipler biraz daha yumuşak
Ateşliyor.
Siz ne kullanıyorsunuz der iseniz.
Isı kontrol için elimde
Dicodes dani mini pipeline versiyon.
Bir adet kizoku techmod
Bir adette tesle wye85 mevcut.
Bunlar bir insana bir problem olmadıkça bir ömür yeter.
Göz doyuyor mu diye soracak olursanız. Aslaaa
Modların temel amacı taşına bilirlik kompakt olması ve kullanım kolaylığı çok önemli benim için. Misal elinizde modun hem silver hem black olanından mevcuttu elimde ama sevemedim ben. Neden der isenizde ağır ve köşeli yapısı beni mutlu etmedi.
Anladım hocam. güzel bilgilendirme için teşekkür ederim. Mixx ağırlığı dışında bir eksisi yok şu anda memnunum. Dani mini merek etmiyor değilim özellikle SBS olanı beni çok çekiyor. Hafiflik olarak sizdeki mevcut tesla wye85 çok iyi. chipseti nedir bilmiyorum ama ateşleme hızı fark ediyor yazıyorlar. Atomizer flash 23s olunca kanguru mod şart oluyor.

Son mesajlar