ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

blue

nutella
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
[wiki]rainvape-rainliquid-likitleri-inceleme[/wiki]

whysosertac

E-sigara Meraklısı
Esigaraya yeni basladım. ilk likitlerim olarak Rainvape ten 6lı deneme paketi aldım.
Kısacası Yummy haric hiçbirini beğenmedim ki birbilerine çok benziyorlar. Çok aşırı tatlı ve içinde algılayamadığım
aynı kokuyu veren aynı tadı aldığım bir miktar birşey var sanırım.

Tabi zevk meselesi ama 1976 beni inanılmaz boğdu. En iyisi yummy'di. Spring'in kalan likit üzerinde hiçbir etkisi yok. King fena değil ama yoğun. Hustle da yummyden sonra en içilebilir olanı sanırım.

Kısacası benim damak zevkime pek uymadı sanırım.

Aliiii

E-Sigara Kullanıcısı
Esigaraya yeni basladım. ilk likitlerim olarak Rainvape ten 6lı deneme paketi aldım.
Kısacası Yummy haric hiçbirini beğenmedim ki birbilerine çok benziyorlar. Çok aşırı tatlı ve içinde algılayamadığım
aynı kokuyu veren aynı tadı aldığım bir miktar birşey var sanırım.

Tabi zevk meselesi ama 1976 beni inanılmaz boğdu. En iyisi yummy'di. Spring'in kalan likit üzerinde hiçbir etkisi yok. King fena değil ama yoğun. Hustle da yummyden sonra en içilebilir olanı sanırım.

Kısacası benim damak zevkime pek uymadı sanırım.

Hocam rainvape siparişe göre imalat yapıyor,
Bu yüzden likitleri 1 hafta 10 gün dinlendirdikten sonra tekrar deneyin derim.

Mr_meister

Banlandı
öncelikle herkese merhaba,

çok eski bir esigara kullanıcısı olarak yorumlarınızı okuyorum fikirlerinize saygı duyuyorum ancak çok garip yorumlar görüyorum.eskiye nazaran çok fazla çeşit olduğu için normal karşılıyorum. :) ürünlerde genel bir kalite elbetteki var ancak en kaliteli ürünün bile beğenilmeyen aromaları olabilir.Bu durum kişinin damak tadı ile alakalı.kişiden kişiye değişebilir.bazı insanların yorumları sanki rakip firmalarmış gibi geliyor.burda doğru tadı doğru ürünü bulmak için uğraşan insanlaeı yanıltmamanızı rica ediyorum.şimdilik aklıma gelenler bunlar.herkese hayırlı günler.

AliAvss

Banlandı
Hocam bu cok iyi olmus ya uzun zamandir likite bir dunya para verdim bana uymadi en sonra evyapa gectim aroma tutturamadm smdi burayi okuyup okuyup alirim artik :)

bombavoyage

E-Sigara Kullanıcısı
teşekkürler paylaşımınız için.
occupy likitinde hangi baharat tadları baskın geliyor ve jamaican RUM likitini denediniz mi?

Quse

E-Sigara Acemi
Merhaba arkadaşlar . efkar dan sonra likit arayışına geçtim. Bana demlenmesi ni beklemiyecegim ve tatlı olmayan ciğer çekim tutun aromalı likit lazım. günde neredeyse 5ml içiyorum ve özellikle duman yoğunluğu lazım. vapesis aldım 1 hafta oldu halen içilebilir değil. demleme sini beklemek bana gelmiyor

erdihafizoglu

E-sigara Meraklısı
Arkadaşlar merhaba, ben de yeni likit arayışı içerisinde forumun bu başlığına denk geldim. Rainvape ismini de buradan duydum. Web sitelerine baktığımda grafiklerin, resimlerin site temasının falan emek harcanmış kaliteli olması hemen gözüme çarptı ve bir güven durumu oluştu. Ancak her şey dışarıdan bakıldığı gibi değilmiş. Tavsiyem rainvape'den uzak durmanızdır. 2 gün önce sipariş geçtik. Aynı gün ödemeyi yapıp, siparişimle ilgili bir kaç şey sordum mail yoluyla dönüş olmadı. 2 gündür düzenli olarak arıyorum, ya kapalı ya da açık ancak cevaplanmıyor.

Forumda yer alan şu konuları ( https://www.esfvape.com/konu/rainvape-uzerinden-magdur-olanlar.35720/ https://www.esfvape.com/konu/rainvape-aktifmi.26672/ ) ve ekşisözlükreki rainvape.com isimli başlığı incelerseniz bir çok insanın bu site tarafından mağdur edildiğini rahatlıkla görebilirsiniz.

Dolandırıcıdır değildir şu an bir şey söyleyemem. Satıcı arkadaş da bu sitede üye, öm yoluyla paramı istedim ama henüz sonuç netleşmedi. Şu var ki; bu arkadaş işini beceremiyor. Başlıkları incelerseniz, siparişinizin ne zaman kargolanacağı, kargolansa bile doğru gönderilip gönderilmeyeceği tamamen şans. Ola ki yanlışlık oldu siparişiniz hiç gelmedi ya da yanlış geldi karşınızda bir muhatap yok.

Özetle buradan yapacağınız alış veriş sonucu paranızla rezil olursunuz. Bu yüzden ben yandım siz yanmayın, uzak durun.