ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

sagamor

E-Sigara Kullanıcısı
Selamlar. Arkadaşımın Amerika'dan bana getirdiği 3 parça ürünü satmak istiyorum. Üçü de sıfır ve aynı ürün. Platin üyelik alıp ilan koyacağım ama üyelik açıklamasında şöyle bir ibare var "Platin üyelik 2.el ilan bölümünde abonelik süresince sinirsiz 2.el ilan hakkı (stoksuz. Abonelik surecinde ayni urunden en fazla 1 adet, En fazla 5 adet sıfır urun) verir." Yani en sonda yazan aynı üründen en fazla 1 adet, En fazla 5 adet sıfır ürün verir diyor. Ne anlama geldiğini biri açıklayabilirse sevinirim.

tekvape

E-sigara Meraklısı
Selamlar. Arkadaşımın Amerika'dan bana getirdiği 3 parça ürünü satmak istiyorum. Üçü de sıfır ve aynı ürün. Platin üyelik alıp ilan koyacağım ama üyelik açıklamasında şöyle bir ibare var "Platin üyelik 2.el ilan bölümünde abonelik süresince sinirsiz 2.el ilan hakkı (stoksuz. Abonelik surecinde ayni urunden en fazla 1 adet, En fazla 5 adet sıfır urun) verir." Yani en sonda yazan aynı üründen en fazla 1 adet, En fazla 5 adet sıfır ürün verir diyor. Ne anlama geldiğini biri açıklayabilirse sevinirim.

" aynı üründen en fazla 1 adet, En fazla 5 adet sıfır ürün verir diyor." diye bir şey yok.

"Sifir urun olarak 1 aylik surecte en fazla ayni urunden 1 adetle sinirlidir."

diye bir şey var bunun açıklamasına gerek var mı bilmiyorum?

Elinizdeki sıfır üründen bir aylık süreçte sadece bir tane satabilirsiniz. Öteki türlü premium üyelik almanız gerekir.

sagamor

E-Sigara Kullanıcısı
" aynı üründen en fazla 1 adet, En fazla 5 adet sıfır ürün verir diyor." diye bir şey yok.

"Sifir urun olarak 1 aylik surecte en fazla ayni urunden 1 adetle sinirlidir."

diye bir şey var bunun açıklamasına gerek var mı bilmiyorum?

Elinizdeki sıfır üründen bir aylık süreçte sadece bir tane satabilirsiniz. Öteki türlü premium üyelik almanız gerekir.
Hocam benim kafam durdu herhalde. Hala anlayamıyorum :D yazım hatası mı yapmışlar acaba "abonelik sürecinde aynı üründen en fazla 1 adet, en fazla 5 adet sıfır ürün" yazıyor, abonelik süreci dediğimiz de 1 aylık değil mi?

tekvape

E-sigara Meraklısı
Hocam benim kafam durdu herhalde. Hala anlayamıyorum :D yazım hatası mı yapmışlar acaba "abonelik sürecinde aynı üründen en fazla 1 adet, en fazla 5 adet sıfır ürün" yazıyor, abonelik süreci dediğimiz de 1 aylık değil mi?
1 aylik surecte en fazla ayni urunden 1 adetle sinirlidir
bunun haricinde 5 adet falan yazan bir yer yok. özet geçeyim o ürünleri satabilmek için ayda 1 tane olmak kaydı ile 3 ay üst üste platin üyelik almanız gerek. Kurallara göre. 5 yok, onu siz uyduruyorsunuz :D

sagamor

E-Sigara Kullanıcısı
1 aylik surecte en fazla ayni urunden 1 adetle sinirlidir
bunun haricinde 5 adet falan yazan bir yer yok. özet geçeyim o ürünleri satabilmek için ayda 1 tane olmak kaydı ile 3 ay üst üste platin üyelik almanız gerek. Kurallara göre. 5 yok, onu siz uyduruyorsunuz :D

Hocam ben mi yanlış okuyorum burayı? forumdaki ana sayfada yazan premium üyelik linkine tıklayınca bu çıkıyor.

BuKaTu

E-Sigara Acemi
Hocam ben mi yanlış okuyorum burayı? forumdaki ana sayfada yazan premium üyelik linkine tıklayınca bu çıkıyor.
Hatalı cümle kurmuşlar hocam. Muhtemelen aynı üründen 1 tane olacak şekilde farklı ürünlerden toplam 5 taneye kadar sıfır ürün satabileceğinizi söylemek istemişler.

• Beğendim
Tepkiler: sagamor

Vapour of İzmir

E-Sigara Acemi
Hocam size şöyle izah edeyim. Bir sıfır ürüne ilan açtınız, ama o üründen sadece bir tane olmalı. 5 ürün ifadesi ise farklı ürünler olmak koşulu ile 5 adet sıfır ürün diyor. Yani siz 3 ürün için 3 ay üst üste platin alıp, ayda bir ürün satabilir veya premium üyelik alabilirsiniz.

• Beğendim

hammersmith

+ - × ÷
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Veya platin üyeliği olan birine satın siz, fiyatınızı bilmemekle birlikte sizi memnun edecek bir fiyatla tek satışla zaman tasarrufu da sağlamış olursunuz. Bir çok tedarikçinin elinde ürün fazla değil güncel olarak, alternatif olarak düşünebilirsiniz.

sagamor

E-Sigara Kullanıcısı
Veya platin üyeliği olan birine satın siz, fiyatınızı bilmemekle birlikte sizi memnun edecek bir fiyatla tek satışla zaman tasarrufu da sağlamış olursunuz. Bir çok tedarikçinin elinde ürün fazla değil güncel olarak, alternatif olarak düşünebilirsiniz.
Hocam platin üyeliği olan birine aynı üründen 3 tane satmamda bi engel yok mu? Ya da ben mi yanlış anladım?

BuKaTu

E-Sigara Acemi
Hocam platin üyeliği olan birine aynı üründen 3 tane satmamda bi engel yok mu? Ya da ben mi yanlış anladım?
Düzenleme:

Aynı üründen 3 tane varmış. Şimdi farkettim. @CızBız hocama bir soralım. Belki bir kereye mahsus müsade edebilirler. Forum yönetimi bu tip konularda eğer iyi niyetler suistimal edilmez ise yardımcı olur. Siz de tedarikçi olmadığınıza göre ve bir kereye mahsus bir durum olduğu için yardımcı olma ihtimalleri var.

• Beğendim

hammersmith

+ - × ÷
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Yani bu ürünlerin satılması için, hatta bir yerde forumda satılması için bir yol. Zaten forumda satılmasına çalışmak başlı başına takdir edilecek bir unsur olduğundan tolere edilebilir. Sizin platin üyelikle 5 adet doğrudan satmanız ise belki başka üyeler tarafından emsal olarak kullanılırsa kuralı geçersiz hale getirebilir. Dolayısıyla aklıma gelen bir çözüm sizin doğrudan bir tedarikçiyle iletişime geçmeniz yönündeydi, tamam %100 sorunsuz bir yöntem olmayabilir ama dediğim gibi forum üyeleri için satılacak olması bence değerlendirilebilir.

• Beğendim

sagamor

E-Sigara Kullanıcısı
Değerli tavsiyeleriniz teşekkür ederim. Forum yöneticisine sormuştum ancak bir geri dönüş olmadı maalesef. Bu işin ticaretini yapmıyorum zaten. Arkadaşım benden rica etti, olursa satarım demiştim. Tekrar teşekkürler.

Attila the Hun

E-sigara Meraklısı
Podmoda geçiş yaptığım için kullanmadığım ürünleri elden çıkartmak için Platin üyelik aldım ancak PC’den foruma giremiyorum. Giriş yap butonuna tıkladığımda sonraki sayfaya yönlendirmiyor. Telefondan girdiğimde ise satış yapmak için butonu göremiyorum.

Ve bugün üyeliğimin son günü bu konuda yardımcı olabilir misiniz? @CızBız

CızBız

Root Admin
Sistem Yoneticisi
Podmoda geçiş yaptığım için kullanmadığım ürünleri elden çıkartmak için Platin üyelik aldım ancak PC’den foruma giremiyorum. Giriş yap butonuna tıkladığımda sonraki sayfaya yönlendirmiyor. Telefondan girdiğimde ise satış yapmak için butonu göremiyorum.

Ve bugün üyeliğimin son günü bu konuda yardımcı olabilir misiniz? @CızBız

Bu link üzerinden giriş yapmayı deneyin lütfen.

https://esfvape.com/login

Attila the Hun

E-sigara Meraklısı
gbpqost.jpeg
[/url][/IMG]

Attila the Hun

E-sigara Meraklısı

CızBız

Root Admin
Sistem Yoneticisi
  • Beğendim
Tepkiler: Attila the Hun