ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

baykuş

E-Sigara Kullanıcısı
selamlarr ben halonun tutun aramolı 6 mg lıkıtını aldım fakat cok agır gelıyor normalde 0,1 mg sıgara tuketen bırıydımm cok agır gelıyor ne yapmalıyım? bu lıkıt seyretılebılır mı?
Efkar tiryaki tavsiye ederim. Seyreltmek istiyorsanızda vg,pg ve nikotin oranı size uyan bir nbase ile seyreltebilirsiniz. Keyf ve buhar evi nin nbaselerini tercih edebilirsiniz gayet başarılılar.

Cbskya

(^-_-^)
ESF Tecrübeli
@jansetyy olur vg alıp seyreltebilirsin.

Mr.guner

E-sigara Meraklısı
Bu sabah da vg ve pg ile ilgili yeni bilgiler öğrendim. Est forum benim için ciddi ciddi bir kitap olmaya başladı :) Bilgiler için teşekkür ederim bol buharlar efenim

cgh0gy

E-sigara Meraklısı
Çok güzel bir rehber olmuş, elinize sağlık.

ibrahimShn

E-sigara Meraklısı
Yani ben mi yanlış okudum anlamadım. Pgnin zararsızlığını vurgulanmış resmen. Antibakteriyel özelliği ile nbasede olması gereken bi madde. Vgnin akışkanlığını arttırdığı için de buharlaşma noktasını düşürür. Sıcaklık öyle max seviyelere gelmeden buharlaşır. 2 madde için de sağlığa sigarayla kıyas edilemeyecek derecede az etkileri söz konusu. Bence bu 2 madde geçilip aromaya bakılması gerek. Ben yeni yeni okuyor araştırıyprum bi yanlışımız olduysa affola.

VapeTr01

E-sigara Meraklısı
çok güzel bir paylaşım ellerine sağlık sorum şu olucaktı saf vg yani gliserin bozulma ihtimali varmı?

spware

E-Sigara Acemi
faydalı bilgiler elinize sağlık, nbase'leri buzdolabında saklamanın zararı var mıdır bilgisi olan var mı