ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

bymak

Müdür
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.bymak.com
ABD de üretilmiş.değişebilir atomizer sistemi varmış felan..klasik atomizerların tanklı halleri gibi bişey...

400x502xcylo-ovale.jpg.pagespeed.ic.YEPF9Y_LDC.jpg

cylo_content_05.jpg

[video=youtube;XV8vWD-vVZA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XV8vWD-vVZA[/video]

tooBerk

ESF Veteran
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Orada ego-c atomizeri (yani eRoll atomizeri) gordunmu, yine bu yazili urunlerin performansindan baska birsey beklemiyceksin. Bakiniz Eca 'da ayni. Atomizer ayni, urun yeni. Tasarim, tank vs degismis o kadar. Kac yil onceki sistem ile ayni yani.
Ego-c, eroll, eca 'nin performanslarindan 1mm ileri gitmez.

eRoll guzel bir sistem, moduler & pratik vs o ayri. Ancak eca gibi bu da buyuk bir model ve bu ebatlar soz konusu oldugu zaman ben "daha farkli, daha cok performans" bekliyorum/beklemem de gerek. Niye? -cunki ebat buyuk. Ama orda yine arada tanidik bir parcayi gordugum an (atomizer), ah diyorum ok, yine bir pazarlama stratejisi urunu.

+

N

Nasreddin Hoca

Misafir
tooBerk, atomizer sistemli ürünlerin tad ve buharını ben beğeniyorum. Gel gelelim akıtma ve ağza likit gelmesi insanı onlardan soğutuyo.

Joyetech eGo-C ve ECA da aynı şeylerle karşılaştım. Bi arkadaş sağolsun atomizerin içindeki fitili değiştirmemi (hatta gönder ben yapıp geri göndereyim dedi) önerdi. Ama uğraşmadım.

?imdilik eternity kulanıyorum. Memnunum. Ama birde cartoları deneyeceğim.

yuxell

Meraklı
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
@tooBerk ilk resimde aciklama var; daha az sıklıkla doldurmak için yeni tasarım diyor :)

Ahh erolla kilo aldirip orta derece bi tank ile çok hoş olur.

The eroll cigar mesela :p

Mobilize

Genius

MNYK46
ESF Tecrübeli
ECA ile aynı sistem ama görüntü olarak ECA dan çok çok iyi. bir kaç gün önce gördüm ben bunu forumdan birileri getirsede alsak didiydim