ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

blue

nutella
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
[wiki]nicoticket-virus-h1n1-inceleme[/wiki]

Gentléman

E-Sigara Acemi
Hocam nereden alabilirizbu likiti, webde biraz araştırdım ama sadece kendi sitesi üzerinden satış yapıyor galiba o da yurtdışı tabii. Gümrük sıkıntı olur mu acaba bunu alsak o_O

Alamut Şeyhi

E-Sigara Kullanıcısı
epeydir ilanlarda takip ediyorum bu likiti rastlamadım.yurtdışı risk alıp denemek fayda var. Yurtdışından büyük ihtimal red yiyecektir. gümrük sınırı zaten 25 dolar ya da euro. üzerini geçince başakşehir ptt'de tonla vergi öde, bir de kaçakçı damgası ye :)

Gouki

E-Sigara Kullanıcısı
Nicoticket bildiğim kadarıyla kapandı, reçetelerine bir bakın belki işinize yarar.

H@K@N

E-Sigara Güru
ESF Hakem Heyeti
Platin Üye
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Yaklaşık 1 yıldır kapalı olan siteyi ziyaret ettiğinizde "Geri geleceğiz" demekte. Yakın gelecekte tekrar faaliyete geçmeyi planlıyor olabilirler.
Ncoticket'ın sadece Virus'u değil eğer custard seviyorsanız "Custard LastSatnd", Strawnilla gibi likitleri de ödül kazanmış likitlerdir.

umarım açılır stoklar bitmek üzere.

Satannica

The man who sold the world
Bu sene haziran temmuz aylarında son damlasını da içtiğim efsane bir likittir. Nedense burlarda çok kıymeti bilinmedi

flexnacht

E-Sigara Acemi
Uzun zamandır yazılmamış :) firma tekrar faaliyete girdi ancak formülleri de sanırım FDA yüzünden güncellendi. 2 sene boyunca wokanda ile beraber severek kullandığım bir likit idi ve halen elimde eski derinden 30 ml mevcut. Yeni seri de bir sorun olmazsa 29 unda elimde olacak. Yorumlarımı tekrar yazarım

Senyor

E-Sigara Tecrübeli
uzun zamandır benimde alıp denemek istediğim bir likit ama ne forum tedarikçileri zamanında getirdi nede şuan alabiliyoruz.gerçekten adını zamanında yabancı sitelerde çok duymuştum TR de keşfedilemeden sönüp gitti yazık oldu

Demlik

E-sigara Meraklısı
Eski üretimlerini bilmiyorum ama yeni üretim the virus için bazı arkadaşlarım “tadı güzel lakin ağır bir kokusu var, çevredekiler beğenmiyor” deseler de benim damak tadıma göre gayet güzel ve yine bana göre rahatsız edici bir kokusu yok. Merak edenlere tavsiye ederim.

Usol

E-Sigara Kullanıcısı
Nerede bulabiliriz, TR de satan var mı

flexnacht

E-Sigara Acemi
Arkadaşlar yeni seri geldi 2 det 60 Ml lik aldım. eski seri ile aynı tadı yakalamışlar. Koku olarak evet baya ağır bir kokusu var kapalı alanda içmek sorun yaşatabilir. Ama tadı tütünlü likitlerde hala bir efsane. Bu arada demlendikçe tadında değişkenlikler yaşanabilen bir likittir, genellikle üretimden sonra tüketilmesi önerilir. Ama ben bunu pek yaşamadım