ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

blue

nutella
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
[wiki]mtbaker-vapor-likit-ve-aromalar[/wiki]

• Beğendim
Tepkiler: Keyf1

dalsarkar

E-sigara Meraklısı
İnceleme için teşekkürler. Blue moo aromasının içeriği ilgimi çekti almayı düşünüyorum deneyen varmı? Ayrıca thug aromasıda güzel görünüyor yalnız mentolden hiç hoşlanmam. Mentol tadı rahatsız edecek düzeydemi?

miran

E-Sigara Acemi
Teşekkürler

Banana cream pie %10 ile demledim. 1.5 Hafta sonrası aroma çok yoğun. %15 civari demişsiniz ama malesef ben buna katılmıyorum. Bence %5 idealdir Banana Cream Pie için

Birde hocam %15-40 aroma nedir ya. Kıllandım ben şu an bu MTBaker'dan. Bol bol tüketilsin diye mi böyle bir oran verilmiş.Tankı aromayla dolduralım olmadı :)))

YEK

E-Sigara Tecrübeli
hawk souceyi denemiştim ve şuana kadar içtiğim en güzel likitti. Fakat 2. ayında çok güzel oldu bu kısmı biraz garip :D Mt bakerin aromalarında sanırsam alkolden kaynaklı bir sentetik koku&tat (en azından hawk soucede) var. Çok fazla havalandırma yapmıştım.

bybirol

E-Sigara Profesör
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
MT Baker aroma tercih eden arkadaşlara sesleniyorum artık MT Baker aroma satışı yapmıyor.
Zaten MT Baker firmasının aroma üretimi yoktu sattığı tüm aromaları FLAVOR WEST firmasından alıp kendi etiketiyle MT Baker flavour adında satıyorlardı.
Anlayacağınız MT Baker aromalarına özlem duyan arkadaşlar aromalarını FLAVOR WEST marka tercih edebilirler.
Bu arada kullanım oranlarının % 15 yazdığına bakmayın % 3 - 4 gibi oranlarda bile gayet güzel sonuç alırsınız...

• Beğendim
Tepkiler: ferit

androoped

E-sigara Meraklısı
birşey sormak istiyorum . karıştırıcı bir cihazım olmadan da nbase ve aroma ile liktimi yapma şansım varmıdır?