ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

blue

nutella
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Hepimiz çeşit çeşit aromalar barındıran likitler kullanıyoruz, kimisinin bünyesi çok hassastır kimisi ise pek etki almaz, kimisi de alırda fark edemez görmez veya her gün farklı içtiğinden hissetmez.

Tabi bunun yanında diğer kullandığımız gıdalar, parfümler, vb. dolu etken vardır ama en azından uzun süreli aynı likit kullanımda ve sonrası değişiminde farkı ayırt edebilirsiniz.

Kısaca kendi adıma aklıma gelen bazı likitler ile yaşadığım bazı ruhsal etkileşimleri yazmak istiyorum. :rolleyes:

Fa Maxx Blend : Ben de aşırı sükûnet yapıyor, kendimi kütüphane de oturur gibi hissediyorum, sadece okumak ve izlemek.

Fa 7Leaves : Ne zaman bu likiti içsem konsantrasyonum çok azalıyor, beynim uçuşa geçiyor sanki.

AV - Boba's Bounty : Bu likit ben de aşırı asabiyet yapıyor peşine melankoli halleri, bıktınlık, bezginlik, kabuğuna çekilme , forumu bile açmak istemiyorum hatta esigarayı bile bırakma düşünceleri üşüşüyor beynime.

AV- Boba's Gorilla : Bu da Boba's ile benzer hisler ama daha hafif belki muz biraz telafi ediyor.

HHV - Legend : Sanki kendimi jelibon yiyen bir çocuk gibi hissediyorum mutlu ediyor.

Efkâr Barbaros : Beni yoran bir likit, aroması çok ağır geliyor kendimi çok yorulmuş hissediyorum.

Heisenberg Cookies Star : Bu likit ben de feci halde şeker yeme isteği oluşturuyor, belki de şekeri az olduğundan, genelde üstüne bir dondurma baklava götürüyorum şeker telafisi için:)

Heisenberg Cuban Cigar : Favorilerimden biri, hafif yormayan bir aroma ve ruh hali mutlu huzurlu.

Efkâr 216 ve 216+ : Bu likit ruh halime çok uyuyor, neşeli yapıyor beni, pek sinirlenemiyorum bunu içtiğimde :)

Daha baya likit var da şimdilik aklıma gelenler bunlar, yazıyı uzun tutmamak adına sonra devam ederim diyorum ve sizin var ise fark ettiğiniz ruh hallerini merak ediyorum:rolleyes:

AnKa

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.anka.web.tr
Bitirmek ne demek :) 4-5 ml ayır kenara :) Sen benim mutlu olmamı istemiyor musun ? :(

ccaslan

-President of Ancyra-
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.facebook.com
Bitirmek ne demek :) 4-5 ml ayır kenara :) Sen benim mutlu olmamı istemiyor musun ? :(
Estağfurullah abi :) Elimde olsa tüm foruma ayırırım ama likit oradan "İç beni iç beni" diyip duruyo :) Ama söz bi miktar ayırırım :)

• Beğendim
Tepkiler: AnKa

AnKa

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.anka.web.tr
  • Beğendim
Tepkiler: ccaslan

oezzy

E-Sigara Acemi
Farklı ruh hali oluşturan bir likite daha denk geldim hemen ekleyeyim listeye :)

Fire Juice - Neşeli Günler : Moreliniz mi bozuk, tepeniz mi atık tam sizlik likit:D manyak gibi gülümsetip duran, üst seviye neşeli bir ruh hali veren çilek aroması içeren bir likit, aynı ruh hali @ccaslan 'da da gözlenmiştir, tavsiye ederim :)
Neseli Günler hangi markanin?

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğendim
Tepkiler: toprakumit

ccaslan

-President of Ancyra-
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.facebook.com
  • Beğendim
Tepkiler: toprakumit
üzgün-bahreyn elma
keyifli-bahreyn elma
heyecanlı-bahreyn elma
her modda-bahreyn elma
likitler modlarıma pek etki etmiyo, ben öküz müyüm? :D

sule

E-Sigara Tecrübeli
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.kendinleilgilen.com
bütün mesajları okudum kendimi dinledim ama yok, likitleri içerken büründüğüm özel bir ruh hali yok. tankı doldururken değişen ruh hallerim var. çalışmam gerekiyorsa ve dikkat gerektirecek bir yazı yazacaksam kurabiye likitleri içmiyorum mesela. az önce fark ettim

• Beğendim
Tepkiler: blue

ccaslan

-President of Ancyra-
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Web sitesi
www.facebook.com
  • Beğendim
Tepkiler: likitloverr

Veejdoo

this last little while
Likitler ve yarattığı ruh hali değilde, hangi ruh hali ile hangi likit olsa :
kafa kıyakken iyi bi Tribeca
sabah kahveyle ayılmak için Boğaç
tatlı krizine Harem Ağası
sinir stres halinde 1 paket ateşli bitirir gibi Keyf Gold sek ..

• Beğendim
Tepkiler: spoligy