• -Forumdan satın alınan 2. el ürünler forum içinde veya dışında üzerine kâr eklenerek satılamaz. Bu durumun tespiti halinde üye forumdan 1 hafta süre ile uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişleri 3 ay süre ile yasaklanır. Bu ihlalin tekrarı halinde üye forumdan 1 ay uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişi 6 ay süre ile yasaklanır. Bu kuralın 3. kez ihlal edilmesi halinde üye forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

crushhh

E-sigara Meraklısı
Bu arada belirteyim, elektro gitar çalımı ve ekipmanı ile alakalı soruları olan arkadaşlar özelden sorularını iletebilir. Elimden geldiğı kadarı ile yardımcı olmaya, sorularınızı cevaplamaya çalışırım.

Labirent

E-Sigara Tecrübeli
Ortaokul lise döneminde udla başladım, kemana geçtim. Keman elime yapıştı kurtulamadım :) Şu pandemi döneminde gitarı ilerletmeye çalışıyorum bi taraftan.

Uzun yıllar süren sahne hayatının ardından biraz özel nedenler biraz da piyasanın eski tadının kalmaması dolayısıyla son 6-7 senedir müzisyen arkadaşlarla dost meclislerinde kendi aramızda takılıyoruz zaman zaman.
[doublepost=1610292407][/doublepost]Geçen senelerde ESF orkestrası kuralım diye geyik yapmıştık. İsmini de sevgili @c.utkucan koymuştu: VapeBand

aykutumut

E-Sigara Acemi
Ortaokul lise döneminde udla başladım, kemana geçtim. Keman elime yapıştı kurtulamadım :) Şu pandemi döneminde gitarı ilerletmeye çalışıyorum bi taraftan.

Uzun yıllar süren sahne hayatının ardından biraz özel nedenler biraz da piyasanın eski tadının kalmaması dolayısıyla son 6-7 senedir müzisyen arkadaşlarla dost meclislerinde kendi aramızda takılıyoruz zaman zaman.
[doublepost=1610292407][/doublepost]Geçen senelerde ESF orkestrası kuralım diye geyik yapmıştık. İsmini de sevgili @c.utkucan koymuştu: VapeBand
Vay vay vay neler olmuş öyle de haberimiz yokmuş be abi :D vapeband ha:) iyiymiş :D

• Beğendim
Tepkiler: jerfi

Archangel Tyrael

E-Sigara Profesör
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Zamanında gayet amatör olaraj klasik gitar ve elektro gitar çaldım. tabii mezuniyet, askerlik, iş hayatı derken unuttuk gittik.
şimdi klasik gitar kursuna başladım tekrar, mutluyum

selam olsun tüm buharcı müzisyenlere :)

söylemeyi unuttum, aslında davul çalmak istiyorum da, artık ne zaman olur...:(

zipkinteam

E-sigara Meraklısı

9 yaşımdan beri bağlama. Bizde hemen her evin duvarında asılı bir bağlama bulunur.
Merhabalar,bu yaştan sonra başladık bağlama çalabilmek için gayret etmeye.
Arkadaşlar sadece si akordunda çalınacak 40-41 tekne kısa sap bağlama alabileceğim yer tavsiye edermisiniz rica etsem.
Not;İlçede (Bandırma)olduğum için buralar da bulmak güç.
Sağlıklı günler.

gökcan

E-sigara Meraklısı
Merhabalar,bu yaştan sonra başladık bağlama çalabilmek için gayret etmeye.
Arkadaşlar sadece si akordunda çalınacak 40-41 tekne kısa sap bağlama alabileceğim yer tavsiye edermisiniz rica etsem.
Not;İlçede (Bandırma)olduğum için buralar da bulmak güç.
Sağlıklı günler.

Selamlar üstadım. Öğrenmenin yaşı yoktur :) İnternet üzerinden hiç bağlama edinmedim. Komşum enstrüman ürettiği için istediğim ağaçtan yapmıştı 2 sene önce hala onu kullanıyorum. Fakat ilgimi çeken ve kendi internet sitesinde profesyonel bağlama satışı yapan bir hocamız var fiyatları biraz tuzlu ama işçilik gayet güzel. Dilerseniz internet adresini öm den iletebilirim :)
Sağlıkla kalın :)

• Beğendim

zipkinteam

E-sigara Meraklısı
Selamlar üstadım. Öğrenmenin yaşı yoktur :) İnternet üzerinden hiç bağlama edinmedim. Komşum enstrüman ürettiği için istediğim ağaçtan yapmıştı 2 sene önce hala onu kullanıyorum. Fakat ilgimi çeken ve kendi internet sitesinde profesyonel bağlama satışı yapan bir hocamız var fiyatları biraz tuzlu ama işçilik gayet güzel. Dilerseniz internet adresini öm den iletebilirim :)
Sağlıkla kalın :)
Selam ben de öyle dedim başladım,sonuçta TRT'ye bağlama sanatçısı olmucam :)
Evet iletirseniz memnun olurum hocam,teşekkür ederim.:)

• Beğendim

bozzoba

E-sigara Meraklısı
Başlık güzel; ve daha güzel olabilir. Kimin hangi çalgıyı çaldığı bilgisinden ziyâde, internete yüklenmiş olan icraatler paylaşılırsa; başlık, anket görünümünden sıyrılıp çok keyifli bir hâl alabilir. Nâcizâne görüşümdür.

SOMMELIER

E-sigara Meraklısı
Herkese selamlar

Asıl enstrümanım keman fakat bendir, klavye ve ufaktan gitar da çalıyorum fakat kemandan kaynaklı ben gitar çalınca bağlama çalıyorum zannediyorlar :)

• Beğendim
Tepkiler: Bora06

Bora06

E-sigara Meraklısı
Mutlu eden, hüzünlendiren, oynatan, görmeden dinlediğinizde orkestra görevi gören, gördüğünüzde orgmuş dediğiniz ama müzisyenlerin org lafından ziyade klavye diye üstelediği aleti 21 yıldır hobi olarak çalıyorum. Meslek olarak yapmasam da arabada radyoda dinlediğimiz şarkıları çalmak güzel bir his :)