ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Cengocan

E-Sigara Acemi
Arkadaşlar ben Tester set aldım 5 mg nikotin. Hangisini koysam denesem boğazıma bir şey zift gibi oturuyor ve 3 4 nefesten fazla çekemiyorum. Kime içirtsem öksürdü. site nikotinden kaynaklandığını söyledi 2.5 mg gönderdi xberry milk yine aynı boğaza zift gibi iniyor.
ben 0.3 mg kullanıyorum gelen 2.5 kullandığım nikotinden daha aşağı .
ben anlamadım bu işi. bir tek ben mi böyle oldum acaba.

bunun sebebi nedir bilen var mı ?
Aromalarına lafım yok mükemmel aromaları var

Halami bu likitte sucu nikotine atiyolar :))
Hocam likitiniz bulanik mi peki? Seffaf mi yoksa?

Father's Son

E-Sigara Profesör
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim lakin şöyle bir konu var. Ben tester setinde bu boğaz yanmasından dolayı hblikit sitesine mesaj attığımda, üretici ile konuşacağını ve yeni bir 2.5 mg olan şişe gönderileceği söylendi. Sanırım (diyorum çünkü öyle söylendi, ) bana gönderilen heisenberg 2.5 mg xberry milk 20ml şişesi üretici tarafından gönderildi.%90/%10 VG işaretli 2.5mg işaretli 13/5/17 tarihi atılmış.
likitten 1 damla parmağıma alıp ağzıma götürdüm boğazımı yine de yaktı.
Ben vereceğiniz likiti seve seve alıp dener ve yorum yaparım.şimdi 50 tl gibi bir rakam verip tester seti alıp deneyememek açıkçası çok canımı yaktı :)
Vermek istediğiniz likit için ücret isteyecek misiniz önemli olan kısımlardan birisi de bu :)

Hocam yanlış okumadım demi o_O 1 damla parmağınıza damlatıp yaladım mı dediniz :cautious.:

Kursadpolat

E-sigara Meraklısı
şeffaf değil hocam.
şöyle söyleyeyim, üretici bana 2.5 gönderdi turuncumsu bir rengi vardı ama 0 gönderdi şeffaftı. kendisine sorduğumda nikotinden kaynaklı dedi

Hocam yanlış okumadım demi o_O 1 damla parmağınıza damlatıp yaladım mı dediniz :cautious.:
evet hocam :D ne var ki anlamadım. merak ettim

Kursadpolat

E-sigara Meraklısı

https://hizliresim.com/a1QazB 2.5 mg xberry
https://hizliresim.com/vJ2lpm 0 mg

renkler aynen bu şekildeydi.
üretici 0 mg gönderdi bedava saolsun, hiç boğaz yakmadı. 2.5 göndermişti bedava o yaktı.
ikisini karıştırdım yine yaktı.

Bu arada 5mg dedikleri 5.0 mı yoksa 0.5 mi şuanda kafam karıştı. çünkü 5 mg aldım boğaz yakmıştı, 2.5 gönderelim dediler tamam demiştim.

ozgurcel77

E-sigara Meraklısı
Kendi içimde çeliştiğimi düşünmüyorum, olayın damak zevki ile alakası olamaz çünkü bu tester paketinde 15 tane farklı likit vardı. Aynı şekilde King's Dew'in tester paketini sipariş verdim onda da 12 farklı likit vardı.

Bu likitlerin bazılarının aroması çakışıyor. King's Dew'den içtiğim likitlerin 3 tanesini tam anlamıyla sevdim diğerleri bana hitap etmedi ama şunu söyleyebilirim ki kaliteliydi. Mesela bir tanesi muhallebi aromalıydı. Muhallebi tadını sevmem nefret ederim ama içtiğim zaman bana hitap etmese dahi kaliteli olduğunu anladım. İçilebilirdi ve 1,5 ml yi içerek bitirdim. İşte olay bu Heisenbeger likitlerin bana hitap eden aromaları olmasına rağmen çok ağır, kalitesiz tatları var.

Bende sizin fikrinize saygı duyuyorum, zaten sizi eleştirmiyorum likitleri eleştiriyorum.

Teşekkürler.
hocam eleştiri yapılabilir ama bariz sizinki karalamak olmuş özelliklede başka
bir markayı çok övmeniz sizin burda olma amacınızı firmanın reklamını yapmak gibi
göstermiş

ozgurcel77

E-sigara Meraklısı
arkadaşlar brand no 35 trıbeca ve heısnberg mango aldım öncelikle kargo çok
özensiz di mango olan akmıştı firma alımöncesi maillere cevap verirken bu durumu
bildirdiğimde cevap yazmadı likitlere gelince met edilen tribeca tütün tadı aroması
yok koku hoş değil çemensi mangodanda beklediğimi alamadım ama kalitesiz
diyemem alacak arkadaşlar başka ürünlerini denemeli bence

murat43

E-sigara Meraklısı
Arkadaşlar merhaba,
Yorumları okudum Heisenberg likitleri beğenende beğenmeyende var, ben esigaraya ilk french kiss ile başladım
bence heisenberg likitleri fiyat-aroma fiyat-performans oranı itibari ile çok iyi. denediğim likitleri yorumlamak isterim;

dark paradise ; içilebilir snickers tadı var ben çok begenmedim
banana dream ; begendiğim likitlerinden ikincisi, muz çilek ve badem tadını rahat alıyosunuz gün boyu içilir
x-berry milk; bunun 0 nikotinlisini almıştım çok begenmedim baska likitlerle karıstırıyorum ozaman güzel oluyor
french kiss; en sevdiğim likit, pipo tütünü sevenler vazgecemez, bence heisenbergin en güzel likiti bu. ne bir boğaz vurumu ne bir acılık hem pipo tütünü hemde muazzam bir aroması var tavsiye ederim .)

blue waffle ; kullanıcı yorumlarında çok övmüşler yeni aldım denemedim deneyince yazıcam

matemakif

E-Sigara Acemi
Heisenberg'in 3 tane likitini denedim. "Şahsi" düşüncelerimi paylaşmak isterim:
Atomizer: Penodat
Kurulum: 26GA Kanthal A1 2mm klavuz 7 tur 0.73 ohm
  • Cookies Star: Vaad ettiği aromayı alıyorsunuz. Bildiğiniz tarçınlı kurabiye. ADV mi? Bence değil. Ama arada insanın canı çekiyor. Övüldüğü kadar beğenmedim ama yine de kimsenin "kötü" demeyeceği bir likit. (10/7)
  • Peanuts Cigar: Bu likit kesinlikle bana göre değil. Fındık-Fıstık-Tütün diye geçiyor. Ancak ben sadece biraz fındık ve tütün aromasını aldım. Hepsi karışınca farklı bir aromaya dönüşmüş sanki. (10/4)
  • Rising Sun: İçerik bilgisinde yazdığı gibi gerçekten de saf tütün. ADV olark da tüketebilirsiniz. Ayrıca tütünle uyumlu aroması olan birçok likitle de karıştırabilirsiniz. (10/7)
Muhabbetle..

serdarsam

E-sigara Meraklısı
Ben de henüz bu likitten almış biri olarak görüşlerimi yazıyım:

Cihaz: Smok nord pod 1.4 ohm (mtl çekim)

French kiss: Pipo tütünü aroması olarak geçiyor. Aroma olarak seveni de sevmeyeni de olabilir, bana göre ara ara içilebilecek bir likit, ama sürekli içmem.
King's castle: Bourbon, hindistan cevizi, vanilya. Yoğun bir aroma tadı var, tadı oldukça hoşuma gitse de aroma olarak içeriğinden dolayı biraz ağır geldi. Yalnızca mtl olarak içilebilecek bir likit bana göre. Ara ara değişiklik olsun diye içilebilir, yine "bence" sürekli içilecek bir likit değil, değişiklik istediğimde ara ara içebilirim.
Rising sun: Saf tütün. Bu diğerlerinin yanında tester olarak gönderilmiş. Açıkçası saf tütün aromasından dolayı biraz çekincelerim vardı, nasıl bir tatla karşılaşacağımı bilmiyordum. Ancak en son bunu da denedikten sonra diyeceğim şu ki: sürekli içeceğim likiti buldum sanırım. Baskın bir aroması olmayan (bu yüzden tam benlik), asla baymayan bir likit. Aroması ise gayet güzel ve hafif. Hiç korktuğum gibi çıkmadı.

Aromadan bağımsız olarak likitin kalitesinden ise son derece memnun kaldım. Çekerken doyurucu bir aroma ve boğaz vurumu sağlayan, dışarı verirken ise adeta pamuk gibi akan bir buhar veriyor.
İlginç bir yönü ise, likitleri ilk çekişte boğazı birazcık yakıyor, ancak birkaç çekişten sonra hemen alışılıyor ve o boğaz yakma kalmıyor. Bu liktiin nikotin oranıyla da alakalı olabilir tabi.
Daha önce hem farklı yerli likit markalarını, hem de ithal premium denilen likitlerden denemiş biri olarak, Heisenberg'in kalitesinin ithal likit seviyelerinde olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Umarım fiyatları o seviyelere çıkmaz :)

Son düzenleme:

Tiegro

E-sigara Meraklısı
Cookies star ve blue waffle denedim blue waffleda yapay bir tat biraz rahatsız etti ama yinede ikiside güzeldi