ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

ugr999

E-sigara Meraklısı
en sevdiğim marka bu oldu diyebilirim özellikle summer storm ve banana dream içmelere doyamadığım likitler oldu..

pcmanialuck

E-sigara Meraklısı
5mg Magic Coffee performansından çok memnun kalıp, 5mg Cookie Star, Blue Waffle ve Banana Dream aldım. Fakat Cookie Star ve Blue Waffle (özellikle cookie) VG, PG, Nikotin vs tüm değerleri eşit olmasına rağmen saçma bir şekilde boğaza fazla vuruyor ve aroma az geliyor, ürünler arasındaki tek fark cookie ve blue waffle 2 ay daha taze (geç üretilmiş). Denemeleri cubis pro 1.5 ohm claptonla yapıyorum sıfır coil taktım. Bir de banana ve coffee de olmayan fokurdama, ağıza likit gelme problemleri yaşıyorum.

Allybey1

E-sigara Meraklısı
16lı 1.5ml olan tester setten aldım hepsini kullandım 16 paketten sadece nane ferahlığı ve az bi kahve yoğunluğu aldım diğerlerinin hepsi aynıydı hafif şekerli bi tad var sanki diğer tüm ürünler aynıydı. kendim çilek-vanilya yaptım 5 saat sonra denedim harika tad aldım . herkestemi böyle sorun? aroma tadı sıfır denecek kadar az

-Swift-

E-Sigara Tiryaki
16lı 1.5ml olan tester setten aldım hepsini kullandım 16 paketten sadece nane ferahlığı ve az bi kahve yoğunluğu aldım diğerlerinin hepsi aynıydı hafif şekerli bi tad var sanki diğer tüm ürünler aynıydı. kendim çilek-vanilya yaptım 5 saat sonra denedim harika tad aldım . herkestemi böyle sorun? aroma tadı sıfır denecek kadar az
Hocam aceleci davranmissiniz bence buraya yazmakla. Birkac gun sonra tekrar denediginizde her likitin farkli oldugunu algilayacak, urunlere ve ureticiye haksizlik ettiginizi algilayacaksiniz.

seko11

Banlandı
heisenbergi bir ara çokça tükettim ancak şu an içemiyorum.. sanırım mtlye uya bir likit deģil heisenberg. birde bazı aromaların ciddi anlamda keskin koku ve aroması var.. bu insanı rahatsız edebiliyor

ORA-06550

E-sigara Meraklısı
Nacizane görüşlerimi paylaşayım. Forumun tedarikçilerinden sigaramo dan tester set aldım. Eğer bu firma kendine premium diyorsa ohw tarzı likitler premium üstü olarak sınıflandırılmalı. 5-6 farklı likitini denedim ne tadı var ne de öyle sağda solda okuyup almaya merak ettirecek derece de kaliteli. Kaliteden kastım benim için aroma vermesidir ki öyle bir aroma alınmıyor. Banana cream ve banana dream i merak ve heyecanla deneyip hüsrana uğradım. Şimdi direk karalama girisi gibi olmasını istemem belkide tedarikçiden kaynaklı bir problem olabilir ama ne bi daha alırım ne de öneririm. Birim ml başına ohw gibi gerçekten iyi likitlerle aynı fiyatları ödeyip bu firmayı tercih etmek mantıklı değil.

nmackan

E-Sigara Tecrübeli
ESF Hakem Heyeti
İlk mesajı Heisenberg kötülemek olan dfghj456 gibi nikleri doğrudan silin abicim trolluğun da bir raddesi olsun yahu.

ORA-06550

E-sigara Meraklısı
Ooo her forumun olur mutlaka bir ali kıran başkesen de burda belirdi. Ne oldu rantın mı var ki böyle girilerle insanları tahrik etmeye çalışıyorsun. Bizim taraflarda iyiye iyi kötüye kötü derler. Tedarikçinin sipariş onayı duruyor denemeden bi yerimizden sallamıyoruz. Gerçi çamaşır suyundan bozma likitleri tüketip üstüne bunu içersen güzel gelir sende haklısın

oswald

chemİST
ESF Hakem Heyeti
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli

Cloud9

E-sigara Meraklısı
Jr Cookies ve Cookies star arasındaki tek fark tarçınmıdır ?

Kursadpolat

E-sigara Meraklısı
Arkadaşlar ben Tester set aldım 5 mg nikotin. Hangisini koysam denesem boğazıma bir şey zift gibi oturuyor ve 3 4 nefesten fazla çekemiyorum. Kime içirtsem öksürdü. site nikotinden kaynaklandığını söyledi 2.5 mg gönderdi xberry milk yine aynı boğaza zift gibi iniyor.
ben 0.3 mg kullanıyorum gelen 2.5 kullandığım nikotinden daha aşağı .
ben anlamadım bu işi. bir tek ben mi böyle oldum acaba.

bunun sebebi nedir bilen var mı ?
Aromalarına lafım yok mükemmel aromaları var

Mordor Buharcısı

Haklısın hocam
ESF Tecrübeli
Arkadaşlar ben Tester set aldım 5 mg nikotin. Hangisini koysam denesem boğazıma bir şey zift gibi oturuyor ve 3 4 nefesten fazla çekemiyorum. Kime içirtsem öksürdü. site nikotinden kaynaklandığını söyledi 2.5 mg gönderdi xberry milk yine aynı boğaza zift gibi iniyor.

Kullandığınız atomizer, tel, ohm ve WV değerlerini de yazarsanız daha doğru bir değerlendirme yapılabilir hocam

Kursadpolat

E-sigara Meraklısı
ego aio 2 16-24 w 0.6 ohm kullandım sonuç aynı
vapor storm 80w 0.2 ,0.3 farklı wattlarda sonuç yine aynı

esigara da yeniyim atomizerim cihaz ile birlikte geldi hazır coil kullanıyorum içinden çıkan

acaba doğru bilgileri verdim mi? emin olamadım da :)
Kullandığınız atomizer, tel, ohm ve WV değerlerini de yazarsanız daha doğru bir değerlendirme yapılabilir hocam

Mordor Buharcısı

Haklısın hocam
ESF Tecrübeli
ego aio 2 16-24 w 0.6 ohm kullandım sonuç aynı
vapor storm 80w 0.2 ,0.3 farklı wattlarda sonuç yine aynı

esigara da yeniyim atomizerim cihaz ile birlikte geldi hazır coil kullanıyorum içinden çıkan

acaba doğru bilgileri verdim mi? emin olamadım da :)

Bilgiler doğru hocam :)
Valla kendimce sıkıntılı gördüğüm tek şey, sanırım coil faktörü, bazı likitler gerçekten hazır coiller için değil, gerçi Xberry Milk'i vaperesso veco tank'ta 0.40 ohm clapton coilleriyle içiyorum ben bahsettiğiniz gibi bir durumla karşılaşmadım fakat belki bir istisnadır. Sanırım en doğru tahmini @oswald yapacaktır.

oswald

chemİST
ESF Hakem Heyeti
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli

Selamlar hocam,
Bazı firmalar vaadettiği mg seviyesinin maalesefki denetleme mekanizması olmadığından dolayı daha altını yani üzerinde yazandan düşük miktarını sizlere vermekte. Buharlaşma ve fazladan bekleme payını düşünerek aroma ve niko girdilerini %10 daha fazla katmaktayım 5mg'lık bir Heisenberg likitde 5.5mg ile şişeleme yapılır rafta beklediği ve sizlerin açıp da kullanmadığı süre düşünülerek buharlaşma payı eklenmektedir.
Bu sebeplerden aksi bir durum olacağına ihtimal vermiyorum çünkü tarafımca sizlere sunulmadan önce gerekli testler yapılmaktadır.
İsterseniz size bir de 0mg gönderelim elinizdeki 2.5 ile karıştırıp kullanın, kim bilir bizim sayemizde belki de niko seviyesinizi düşürmüş olursunuz :) ;)

Kursadpolat

E-sigara Meraklısı
Selamlar hocam,
Bazı firmalar vaadettiği mg seviyesinin maalesefki denetleme mekanizması olmadığından dolayı daha altını yani üzerinde yazandan düşük miktarını sizlere vermekte. Buharlaşma ve fazladan bekleme payını düşünerek aroma ve niko girdilerini %10 daha fazla katmaktayım 5mg'lık bir Heisenberg likitde 5.5mg ile şişeleme yapılır rafta beklediği ve sizlerin açıp da kullanmadığı süre düşünülerek buharlaşma payı eklenmektedir.
Bu sebeplerden aksi bir durum olacağına ihtimal vermiyorum çünkü tarafımca sizlere sunulmadan önce gerekli testler yapılmaktadır.
İsterseniz size bir de 0mg gönderelim elinizdeki 2.5 ile karıştırıp kullanın, kim bilir bizim sayemizde belki de niko seviyesinizi düşürmüş olursunuz :) ;)

İlgi ve alakanız için çok teşekkür ederim lakin şöyle bir konu var. Ben tester setinde bu boğaz yanmasından dolayı hblikit sitesine mesaj attığımda, üretici ile konuşacağını ve yeni bir 2.5 mg olan şişe gönderileceği söylendi. Sanırım (diyorum çünkü öyle söylendi, ) bana gönderilen heisenberg 2.5 mg xberry milk 20ml şişesi üretici tarafından gönderildi.%90/%10 VG işaretli 2.5mg işaretli 13/5/17 tarihi atılmış.
likitten 1 damla parmağıma alıp ağzıma götürdüm boğazımı yine de yaktı.
Ben vereceğiniz likiti seve seve alıp dener ve yorum yaparım.şimdi 50 tl gibi bir rakam verip tester seti alıp deneyememek açıkçası çok canımı yaktı :)
Vermek istediğiniz likit için ücret isteyecek misiniz önemli olan kısımlardan birisi de bu :)

oky13

E-Sigara Acemi
Yukarıdaki yorumlara baktım da benimde daha önce başıma gelenlere yakın durumlar olmuş.Daha önce cookie star aldım,ilk içtiğim 3 likitten biriydi.İnanılmaz hoşuma gitmişti.Aynısından bir daha aldım aroma yok :/ sonra dark paradise, jr cookie denedim aromalar hafif hafif geliyor,tatmin etmedi.Farklı bir ato da arkadaşım bayıldı dark paradise a.
aradan 5 ay geçti ve ben cookie star ın yanından geçse razıyım diyeceğim bir likit bulamadım ve tekrar sipariş verdim.dün hblikit ten yeni siparişim geldi güzel paketleme ve ricamı kırmamışlar sağ olsunlar teşekkür ediyorum kendilerine.Siparişim cookie star, cookie star v2 ve tester geldi dark paradise, lemon cake, fresh bomb sanırım. 5 ay önceki aynı atoya sardım (troy v3) tabi sarımlar teller aynı mı hatırlamıyorum. aroma olmayan cookie starın aroması fazla geldi, şaşırdım hatta ilk defa fazla aroma rahatsız etti.Elimdeki diğer troy a farklı bir sarımla denedim aroma çok az değişti.
Lemon cake e bakayım dedim sadece limon tadı geldi aynı sarımda, dark paradise a bakayım dedim daha önce hiç tatmadığım yer fıstığı tadını aldım,biraz watt ile oynadım tat değişiyo,arada çikolata geliyo falan.daha önce nasıl alamadım bu tadı dedim üzüldüm.
fresh bomb u lemon cake sandım falan :)
diyeceğim o ki mtl içimde hele ki troy gibi sarımda,pamuklamada farklı kombinasyonların olduğu bir atonuz varsa likit kötü demeden önce farklı kombinasyonlar denemek lazım.bir sarımda alamadığınız aroma başka bir sarımda harika gelebiliyor.Ayrıca damağın,burnun durumu cidden önemli.Ayrıca dün akşam yaşayarak öğrendim ki bazı atolar,bazı aromalar için uygun değil kesinlikle.
eleştiriler yapıcı olduğu sürece iki tarafında işine yarar.
@oswald a ve hblikit e tekrar teşekkür ediyorum.

• Beğendim
Tepkiler: MarioVI

ayakupoglu

E-Sigara Acemi
Ben tobaccokies, peanuts cigar ve rising sun denedim. 12 mg nicotin.

Bir tütün bağımlısı olarak kurabiye ve fıstık aromaları çok yoğun olmuş tütün aromasını bastırmış kanaatimce. Tütün tadını arayanlar için tavsiye etmiyorum.

Ama rising sun güzel. ***** likitin tütün likitleri gibi değil ama onlara yakın ve başarılı bence. Bitince tekrar sipariş vermeyi düşünüyorum.