ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

agabeyi741

E-Sigara Kullanıcısı
hafif tütün ve biraz kakao çikolata karışımı bir likit arıyorum tobaccocookies buna ne yakın görünendi ama yorumlar pek öyle söylemiyor alacaktım biraz vazcayar gibi oldum

erksev

E-sigara Meraklısı
merhaba likit konusunda son derece acemi olduğum için sormak istiyorum bu forumda 2 marka dışında satış yok sanırım. Flavor 39, Simian Slam bu 2 likiti nasıl temin edebiliriz

kazzy

Закрой за мной дверь, я ухожу
Adamlar öyle bir likit yapmış ki çekerken mentol geliyor, verirken de karpuz. Takdir etmemek elde değil:ROFLMAO.::ThumbsUp.:

seko11

Banlandı
tester aldığimda ilk denediğim zaten 1 numara olan cookies star o kadar hoşuma gitmiştiki... ancak sonraki 20 ml olan 2 siparişimde cookies starda baskın olarak acımtrak bir tarçın tadı hatta midemde bir yanma hissi oluştu..nedense çözemedim bu durumu ve cookiesten (rengi çay renginde) vazgeçtim artık.. şu an magic coffee gözdem değişiklik için aralarda banana cream ve blue waffle yapıyorum..kahve-çilek-muz döngüsü şeklinde devam ediyorum..canım cok sigara isterse french kiss hızır gibi yetisiyor..

Umutech

İçici
Bende esigaraya ara vermiştim döndüğümde aklıma ilk gelen cookies star olmuştu. Kötü bir tat veya acılık Yok ama yavan geldi tadı bana. Eskiden daha çok kurabiye tadı alırdım (hatta seyreltip içerdim yine de kurabiyeden ödün vermezdi) şimdi kurabiye fazla derinde kalmış hatta Yok gibi maalesef.
Yalnız vizyon oldukça ilerlemiş şişe ve etiketleme oldukça başarılı.
Üreticiyi de tanımasam da güveniyorum bu sefer böyle olmuş diyorum nedense :)

burkisilin

E-sigara Meraklısı
arkadaşlar base likit nerden bulabilirim,buharistan da göremedim

konunun yeri burası değil ama forumda bulamadığım için buraya yazma gereği duydum

TütünBağımlısı1234

E-sigara Meraklısı
Tester paketi aldım, içindekilerin hepsini içtim, hiçbirini beğenmedim. Gerçekten ama gerçekten çok kalitesiz ve aşırı bulanık likitler. Zaten bir tester paketine göre pahalı. Buradaki yorumlara ve puanlara güvenip almıştım. 15 tane likit var illa ki 1 tanesi damak tadıma uygun olur diye düşünmüştüm. Banana cream, cookie stars falan çok övülüyor ama bildiğiniz leş bu likitler. Kalitesi o kadar kötü ki, ben buna mı para verdim diye düşünüyorsunuz. Bir daha Türk üreticiden likit alırsam 2 olsun.

TütünBağımlısı1234

E-sigara Meraklısı
Ayrıca bir ekleme yapmak istiyorum, paketlemesi çok kötüydü, likitleri koydukları küçük plastik kaplar dayanıksızdı ve özensiz paketlenmişti, bu yüzden kargoda sızmış hepsi baharat kurabiye aroması kokuyordu

-Swift-

E-Sigara Tiryaki
Cooke star alacaklara...
Evdeki tarcini koklayin ve nbase ile karistirip likit yaptiginizi dusunun..
İste boyle birsey bu likit 2 puff aldim baydi bilmiyorum nasil icecegim.

oswald

chemİST
ESF Hakem Heyeti
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Tester paketi aldım, içindekilerin hepsini içtim, hiçbirini beğenmedim. Gerçekten ama gerçekten çok kalitesiz ve aşırı bulanık likitler. Zaten bir tester paketine göre pahalı. Buradaki yorumlara ve puanlara güvenip almıştım. 15 tane likit var illa ki 1 tanesi damak tadıma uygun olur diye düşünmüştüm. Banana cream, cookie stars falan çok övülüyor ama bildiğiniz leş bu likitler. Kalitesi o kadar kötü ki, ben buna mı para verdim diye düşünüyorsunuz. Bir daha Türk üreticiden likit alırsam 2 olsun.

Zihninizdeki kalite olgusu nedir ?

TütünBağımlısı1234

E-sigara Meraklısı
Zihninizdeki kalite olgusu nedir ?
Zihnimdekinden çok tecrübelerimi paylaşayım.

Daha önce Hexocell Natura likitleri kullanıyordum. Bazı likitleri gerçekten iyidir, aroma olarak, kalite olarak. Double apple, sweet melon vs olsun. Bazıları da bir o kadar kötü bence, Maxxboro olsun, Cherry Lips olsun. Hem tadı kötüdür hem buharı kötü kokar, hemde biraz fazla ateşlerseniz yanar.

Heisenberg tester setinden sonra King's Dew tester seti aldım. Kalite olarak hem Hexocell'i hemde Heisenberg'i tokatlar. Hiçbir likitinin tadı kötü değil, içinde ne aroması varsa onun tadını alıyorsunuz, hiçbir şekilde yanmıyor. Buharı güzel kokuyor. Kısaca hangi aroma damak tadınıza uyuyorsa alıp içiyorsunuz. İşte kalite bu.

Gelelim Heisenberg likitlerine. Mesela Cookie Star vaadedildiği gibi gerçekten kurabiyeli. Ama aroması çok yoğun ve buharı çok ağır kokuyor. Diğer 15 parça testerı saymıyorum bile hepsi gerçekten kötüydü, ev arkadaşlarım bile bu ne ya kötü kokuyor üfff dediler. İçerken ağzımın tadını bozması, mide bulandırması, buharının kötü olması....

Gerçekten kalitesiz likitler. Kalite olgusu budur bendeki.

oswald

chemİST
ESF Hakem Heyeti
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Heisenberg tester setinden sonra King's Dew tester seti aldım. Kalite olarak hem Hexocell'i hemde Heisenberg'i tokatlar. Hiçbir likitinin tadı kötü değil, içinde ne aroması varsa onun tadını alıyorsunuz, hiçbir şekilde yanmıyor. Buharı güzel kokuyor. Kısaca hangi aroma damak tadınıza uyuyorsa alıp içiyorsunuz. İşte kalite bu.

Gelelim Heisenberg likitlerine. Mesela Cookie Star vaadedildiği gibi gerçekten kurabiyeli. Ama aroması çok yoğun ve buharı çok ağır kokuyor. Diğer 15 parça testerı saymıyorum bile hepsi gerçekten kötüydü, ev arkadaşlarım bile bu ne ya kötü kokuyor üfff dediler. İçerken ağzımın tadını bozması, mide bulandırması, buharının kötü olması....

Gerçekten kalitesiz likitler. Kalite olgusu budur bendeki.

Hocam öncelikle olgularınız kendi içinde çelişiyor. Markayı karalamak için çaba sarfetmenize gerek yok, yazdıklarınızı okuyan her bilinçli kullanıcı bariz şekilde likitlerin tadının size uymadığını bundan dolayı yermenizi sizin yazdıklarınızdan anlayacaktır...
Size göre güzel tat veren yani damak tadınıza uyan likit kaliteli uymayanlar ise kalitesiz oluyor yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile. Kaliteli ürün demek tüm bileşenleri birinci sınıf malzemeden yapılan ürün demektir.
Size uymadı diye yerden yere vurmanıza gerek yok hocam, bizlerde insanız mantık çerçevesine sığmayan her olumsuz mesaja tepkimi göstermek en doğal hakkımdır.

Alimacar

E-Sigara Acemi
Ayrıca bir ekleme yapmak istiyorum, paketlemesi çok kötüydü, likitleri koydukları küçük plastik kaplar dayanıksızdı ve özensiz paketlenmişti, bu yüzden kargoda sızmış hepsi baharat kurabiye aroması kokuyordu

görüşünüze saygı duyarım ancak bir kaç tane türk likiti OHW likitlerden bile başarılı geldi bana. Bu marka için demiyorum ama topyekün karşı olmamak anlamında.

TütünBağımlısı1234

E-sigara Meraklısı
Hocam öncelikle olgularınız kendi içinde çelişiyor. Markayı karalamak için çaba sarfetmenize gerek yok, yazdıklarınızı okuyan her bilinçli kullanıcı bariz şekilde likitlerin tadının size uymadığını bundan dolayı yermenizi sizin yazdıklarınızdan anlayacaktır...
Size göre güzel tat veren yani damak tadınıza uyan likit kaliteli uymayanlar ise kalitesiz oluyor yazdıklarınızdan anladığım kadarı ile. Kaliteli ürün demek tüm bileşenleri birinci sınıf malzemeden yapılan ürün demektir.
Size uymadı diye yerden yere vurmanıza gerek yok hocam, bizlerde insanız mantık çerçevesine sığmayan her olumsuz mesaja tepkimi göstermek en doğal hakkımdır.
Kendi içimde çeliştiğimi düşünmüyorum, olayın damak zevki ile alakası olamaz çünkü bu tester paketinde 15 tane farklı likit vardı. Aynı şekilde King's Dew'in tester paketini sipariş verdim onda da 12 farklı likit vardı.

Bu likitlerin bazılarının aroması çakışıyor. King's Dew'den içtiğim likitlerin 3 tanesini tam anlamıyla sevdim diğerleri bana hitap etmedi ama şunu söyleyebilirim ki kaliteliydi. Mesela bir tanesi muhallebi aromalıydı. Muhallebi tadını sevmem nefret ederim ama içtiğim zaman bana hitap etmese dahi kaliteli olduğunu anladım. İçilebilirdi ve 1,5 ml yi içerek bitirdim. İşte olay bu Heisenbeger likitlerin bana hitap eden aromaları olmasına rağmen çok ağır, kalitesiz tatları var.

Bende sizin fikrinize saygı duyuyorum, zaten sizi eleştirmiyorum likitleri eleştiriyorum.

Teşekkürler.

oswald

chemİST
ESF Hakem Heyeti
ESF Veteran
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Kendi içimde çeliştiğimi düşünmüyorum, olayın damak zevki ile alakası olamaz çünkü bu tester paketinde 15 tane farklı likit vardı. Aynı şekilde King's Dew'in tester paketini sipariş verdim onda da 12 farklı likit vardı.

Bu likitlerin bazılarının aroması çakışıyor. King's Dew'den içtiğim likitlerin 3 tanesini tam anlamıyla sevdim diğerleri bana hitap etmedi ama şunu söyleyebilirim ki kaliteliydi. Mesela bir tanesi muhallebi aromalıydı. Muhallebi tadını sevmem nefret ederim ama içtiğim zaman bana hitap etmese dahi kaliteli olduğunu anladım. İçilebilirdi ve 1,5 ml yi içerek bitirdim. İşte olay bu Heisenbeger likitlerin bana hitap eden aromaları olmasına rağmen çok ağır, kalitesiz tatları var.

Bende sizin fikrinize saygı duyuyorum, zaten sizi eleştirmiyorum likitleri eleştiriyorum.

Teşekkürler.
Mercedes ile fiati kıyaslayıp fiat mercedesten daha kalitelidir diyorsunuz hala ve ısrarla ne diyim hocam size iyi buharlamalar...

Backy

E-Sigara Acemi
Forum seviyesi ne kadar düştü,natura ile heisenberg kıyaslayacak kadar.