ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

blue

nutella
ESF Güru
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
[wiki]heisenberg-likitleri[/wiki]

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:

schivo

E-Sigara Kullanıcısı
Cookies star ve tobaccoocies denedim. Cookies çok güzel ama tobaccookies tam bir hayal kırıklığı benim için. kokusuda içimide kötü. çevremdekiler bile çıkan duman kokusuna dayanamadı gerisini siz düşünün :)

HAKENN

E-Sigara Kullanıcısı
cookiestar jr deneyen oldumu dostlar. Bide keşke 3mg seçeneği olsa

sofion

E-sigara Meraklısı
cookies star ve summer storm' likitlerini deneyip çok beğenmiştim. fakat ikinci cookies sparişimde aynı tadı alamadığımı düşünüyorum. Üreticilerin bu kadar tutulan bir üründe değişiklik yapmadıklarına göre, sanırım benim joyetech ego one dan, aspire platoya transfer olmamdan kaynaklanıyordur o farklılık.

schivo

E-Sigara Kullanıcısı
Maalesef bendede aynı şey oldu. Cookies starda son siparisimde aynı tadı alamadım.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flame

E-Sigara Acemi
hiç kullanmadığım bu ürünü en kısa sürede deneyeceğim. likit şişeleri değiştirilip güzelleştirilmiş, kalite arttırılmış gibi anladım. sanıyorum likitler tam demlenmeden satılıyor ki eski tadı bulamıyorsunuz. Yine de denemek ve destek olmak istiyorum. Ayrıca deneme paketi olsa tam süper olacak fakat stok yok görünüyor.

Flame

E-Sigara Acemi
COOKIES STAR: 10MG NİKOTİN BANA FAZLA GELDİ. TAM İÇERİĞİ GİBİ ÇOK KALİTELİ MİS GİBİ KOKUYOR. 20ML LİKİT BİTMEDEN ZAMANLA TAD SAĞIRLIĞI OLUYOR, İLK GÜNKÜ TADI ALAMIYORSUNUZ. SİGARA İÇMEYENE BİLE ALDIRIR. PUAN 9/10

xeon

E-sigara Meraklısı
Cookies star birkac hafta kullandim. Ilk denemede cok begendim, lezzet harika. Canım sigara yerine kurabiye çekiyor, arada öyle aklıma geliyor da tüttürüyorum.
Tat sagirligi oluyor tabi. Her zaman ayni tadi alamiyorsunuz daha sonra, normal bence. Fakat bazi aromalarda bu tat sagirligi hic yasamiyorum, örnegin frambuaz aromasi, bu sebeple frambuaz da favorilerimdendir.
Cookies star ve diger bircok farkli likiti karistirip 30ml bir sise yaptim. Herhangi bir tada kokuya alışsanız bile her an farklı bir aroma, arada cookies star,
arada frambuaz ve böğürtlen, tütün, vanilyali pipo vs her an farkli bir aroma hissedebilmek guzel oldu. Bu karisimi keyiflendiren son parça cookies star.
Bunlara ragmen atomizerlarımı öldürdüğünden şüpheleniyorum. Erollda rezistans ve fitilde biraz sıkıntı yaratıyor olabilir.
Daha önce dekang ve flavor art likitlerim vardı ve bir atomizer birkaç hafta dayanırdı. Şimdi birkaç günde performans aşırı düşüyor. Atomizerı açıyorum içi simsiyah. İpi hafif temizleyip dry burn yapıyorum, tel bembeyaz oluyor ve tekrar düzeliyor. Ama birkaç günde bir bunu yapmak biraz sıkıntı. Likiti aldığım siteden atomizer da almıştım. 2.2 ohm regular çıktı. Yurtdışıdan low resistance 1.8ohm modelini aldım, onda da aynı. En son masraf artınca pamuktan fitil yapmaya da başladım, o da tabi bedavaya gelse de bir iki güne bir yine bakım istiyor.

Son düzenleme:

cemil00

E-sigara Meraklısı
selamlar herkese bugun ilk defa cookies star aldım ama inanın pişman oldum kurabiye tadı ile alakası olmayan aşırı bir tarçın tadı ki bu beni inanılmaz rahatsız etti. Ve paketleme ikinci hayal kırıklığım oldu!!! plastik bir şişede içinde ne olduğu belli olmayan üzerinde herhangi bir etiketi bulunmayan saçma sapan bir likitti ve inanılmaz pişman oldum ki bir daha asla heisenberg likit almam. Belki benim bilgisizliğim ama siz ne tadı aldınız arkadaşlar bende hiç kurabiye tadı yok kurabiyenin K si bile yok yanlış göndermiş olabilirler mi bilmiyorum (üzerinde herhangi bir etiketi olamamsından olsa gerek) sizin de paketleriniz bu şekildemiydi merak ettim bu konuda bilgisi olan deneyimli arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

whysosertac

E-sigara Meraklısı
Cookie star dan pek cookie tadı alamadım ben de bi arkadasım baska bi cookie aroması vermişti harikaydı adını ögrenince yazacagım buraya

beagletr

E-sigara Meraklısı
sigaramodan cookies star ve magic coffee aldım. cokkies star yeni şişedeydi, fakat tam demlenmemiş sanırım bekletiyorum.

magic coffee ise eski şişede geldi. kokusu muhteşem ama tadı pek beğenemedim. ayrıca her iki likitte de coilin üzeri simsiyah oldu, pamuk gayet iyi durumda üstelik. pg/vg oranından mıdır bilemedim.

ersar48

E-Sigara Acemi
eski cookie starsla arasında çok fark var. sanırım likitler demlenmeden gönderiliyor. bana gelen son siparişimde likitin rengi bayağı su gibi şeffaf. haliyle aroma falan yok denecek kadar az. hafif bi şeker tadı alıyorum o kadar.

vayarkadas

E-sigara Meraklısı
5mg cookie star sipariş ettim içimini beğenmedim sappire american choice ile karıştırmıştım iğrenç bir şey çıktı ortaya tankı boşaltıp kokusuz markasız likitimi doldurdum hala tadı geliyor pişmanım

atashov85

E-sigara Meraklısı
RY4 Stil aroması e-sigarada yalniz icilirmi?
[doublepost=1478116043,1478115863][/doublepost]yani PG ve VG olmadan kullanmak olurmu?