ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Violator Hastası

E-sigara Meraklısı
Mayıs ayından beri kullanmıyorum her şeyimi sattım. Fakat geri dönmeyi düşünüyorum. Yeni olan cihazlardan mod, dl ato, mtl ato önerileriniz varsa açığım.

AsknAkkaya

E-sigara Meraklısı
Geekvape l200, eski aegis serilerinden daha küçük, daha kompakt ve daha hafif. 25-28 mm atomizerler ile gayet yakışıklı oluyor. Çipi farklı ateşlemesi ve kullanışı gayet pratik ve başarılı.
Dl atomizer naçizane tavsiyem Violator rta
Mtl çok karışık, vurum pratiklik soğuk buhar fev v4.5s+
Aroma skyline-ion v2 2 ml-gus ve kayfun türevleri

otgunz

E-Sigara Kullanıcısı
Web sitesi
www.instagram.com
Mayıs ayından beri kullanmıyorum her şeyimi sattım. Fakat geri dönmeyi düşünüyorum. Yeni olan cihazlardan mod, dl ato, mtl ato önerileriniz varsa açığım.

Selamlar tekrar üstadım, dl konusunda fikrim yok, mtl derseniz yenilerden Neeko hoşuma gitti, eskiler zaten bildiğiniz gibi, mod sbs'lerden converter var ona bayıldım sadelik şekil şemal olarak :D İkisi sıfır olarak bütçenize yakın olur +/- sanıyorum. Eskilerden 2. el Spica Pro, Ion V2, Penodat v1/v2, Majör v1/v2, Troya l/m v2, kayfunlar, taifunlar, çok var ya orjinal. Mod için de kimsede yok ama BP mods Iaido olur, Aviator olur sbs yine ve var bildiğim kadarıyla satışı. Şöyle küçük pratik bi setup, mis. :) Mayısta niye bırakmıştınız ki ne güzel muhabbet ediyorduk :D:LOL.::ROFLMAO.:

Şeffaf

E-sigara Meraklısı
Ben de pod cihaz kullanıyorum ve illallah geldi coil sarma işinden. Sarıyorum ama her nedense tutmuyor. Yeni bir cihaz arıyorum, dl olabilir. Forum dışından vir satıcı smok rpm 2 tavsiye etti hem coil sarması kolay hem de sorun yaşamazsın dedi. Siz ne dersiniz?

suat6027

E-sigara Meraklısı
Merhabalar.. konu açıkken buradan devam edeyim dedim… siren2 arıyorum nereden temin edebilirim?

Violator Hastası

E-sigara Meraklısı

suat6027

E-sigara Meraklısı
grupta satıcı bulabılırmıyım acaba? özellikle postla olursa benım ıcın cok iyi olacak