• -Forumdan satın alınan 2. el ürünler forum içinde veya dışında üzerine kâr eklenerek satılamaz. Bu durumun tespiti halinde üye forumdan 1 hafta süre ile uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişleri 3 ay süre ile yasaklanır. Bu ihlalin tekrarı halinde üye forumdan 1 ay uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişi 6 ay süre ile yasaklanır. Bu kuralın 3. kez ihlal edilmesi halinde üye forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

TİESTO

Tebessüm Fabrikası
ESF Tecrübeli
Neden bu başlık ?
Sorunun cevabını beraber yazacağız ve okuyanlar nasiplenecek..(Konunun çok net cevabı illa olmayacak)
En iyiyi bulabilemeyecek olsak da çoğul kullanıcılar grubu ile yol göstereceğiz.
Onlarca yeni başlayan buhardaşımızın soru işaretini az da olda çözeriz..
Her buharcını zevki mutlaka farklı
Dolayısıyla en iyi atomizer ya da rta,rdta,mtl,dl her neyse kendine özel..
AMA bu konu başlığında
Evinizden minumum 1 yıl uzaklaşacaksınız ve "sadece" 1 atomizeri yanınıza alma hakkınız var..
O ATOMİZER ne olurduyu yazacağız.
HATTA o atomizeri kırmızı olarak belirtirebilirsek akılda kalıcı olur..
O atomizeri minumum 6 ay kullanmış olmak şartı da olsun ki anlık heveslerimizi yazmamış oluruz..

Çoğu okuyana tavsiyelerimiz olsun.
Cevabımızla beraber NEDENİNİ de 2-3 satırla yazarsak
Kaymaklı ekmek kadayıfı:)
Sevgiyle♥♥♥
**(Konu, zaman içerisinde öneri aldıkça neyi kaç kişi tavsiye ediyoru çetele tutarız forumca)

Son düzenleme:

akvarist36

E-sigara Meraklısı
Aspire Nautilus GT Mini
Aspire Nautilus 2s'ten sonra gerçekten de harika bir mtl deneyimi oldu. Halbuki coil, nbase ve ohm değeri gibi bütün değişkenler aynıydı :)

BGRAYS

E-Sigara Acemi
Aspire Nautilus GT Mini .. bu atomizer için konu bulamadım buraya yazmak istedim . PSU tüp almak istiyorum yurtiçinde yok. Yurtdışında bazı siteler var ama malum gümrük vs. kargo problem olur mu bilemedim.

Atomizer camı gümrükte yasaklı mı ve Yurtdışı güvenilir site konusunda yardımcı olabilecek biri var mı ?

Yakın bir dostum ingiltereye gidiyor offline mağaza olursa bir ihtimal yönlendirebilirim de

Son düzenleme:

ernhmlglu

E-Sigara Acemi
E sigarayı 4 sene önce bırakmıştım, ondan önce iki sene kullanmıştım ve en az sorun yaşadığım atomizer Troya s olmuştu. Akıtmaz, aroması iyi, kullanımı basit, boğaz vurumu idare eder çok memnundum sonra satıp zirvede bıraktım

TiocfaidhArLa

E-sigara Meraklısı
O anki ruh halime bağlı ya flash 4.5s+ ya imperia alır çıkarım.
Uzun zamandır da bu ikisini kullanıyorum başka atomizer aratmıyorlar 2si bi arada olunca.

İkisi de akıtmaz , ikisinin de sarımı kolay . İmperia da hava ayarı diskli ister dl ister mtl ister mdtl her yola geliyor . Bir diğer artısı besleme kontrolü var.

STan

E-Sigara Acemi
Flash 4.5, bana spica pro biraktirdi afacan ki spica benim kırmızı çizgim.(3 tane spica var yahu ayıptır söylemesi)Hani icimler dl ,mtdl,mtl bi de spica pro diye giderdi benim icin.Vurum,soğuk buhar efsane.Sarimi kolay,akıtma yapması zor.Tanki doldur,çık.Dalyan gibi boyunu kizoku tech modla çözdüm yakıştı da keratalar.Genellikle sek nbase ya da tütün aromalı likit kullandığım için aroma konusu beni rahatsız etmedi memnunum şahsen. @TiocfaidhArLa ustat sagolsun yedekledim bi tane daha.

Aygun2011

E-sigara Meraklısı
Taifun GT den önce kullandıgim belki 30 a yakın mtl atomizer sizlerden özür diliyorum siz ato iseniz o ne peki diyorum..5 sene arayışla geçti son 2 senedir benim için anayasanın 4.maddesi oldu değiştirilemez teklif dahi edilemez..

emrekurt56

E-sigara Meraklısı
single rta arıyorum önerilerinizi alabilirim , fat rabbit solo alacaktım maalesef satılmıyor ondan dolayı blotto single alacağım gibi.