• -Forumdan satın alınan 2. el ürünler forum içinde veya dışında üzerine kâr eklenerek satılamaz. Bu durumun tespiti halinde üye forumdan 1 hafta süre ile uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişleri 3 ay süre ile yasaklanır. Bu ihlalin tekrarı halinde üye forumdan 1 ay uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişi 6 ay süre ile yasaklanır. Bu kuralın 3. kez ihlal edilmesi halinde üye forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Şevketinho

Sevketinho
Dünya'da şuna eşdeğer bir düet var mı yaaa? Arkadaşlar buharlarken, kahve yudumlarken dinlemelik şarkılar da yuvarlayın gaaaaari.

• Beğendim
Tepkiler: Beyaz©
F

Fox Mulder

Misafir
Gelin size nostalji yaptırayım azıcık. Geçen arabada giderken abim radyoyu bızıklıyordu da solosunu anlık olarak duyma ardından kastım ve şarkıyı hatırladım :rolleyes: Frekans gençliğini bu tarafa alayım :D Karakteristik giriş ve sololarda bu hafta drowning pool bizlerle \m/..

He bi' de hort :coffee.:..

• Beğendim
Tepkiler: Matadoria

newestone

E-sigara Meraklısı
Yuzde tebessumu bilmem ama icimde huzun cogaltan bir sarki Santa Esmeralda - You Are My Everthing!

Bu sarkiyi dinleyip huzunlemeyen insani tanimak isterdim.

jaguar07

E-sigara Meraklısı
bob dylan - knockin on heaven's door
Kesinlikle..
enrique iglesias - hero
Sizi bilmem ama antalyada tam ormanlık yolda düşük hızda giderken dinlenecek şarkılar bence :D

skywegas

ESF - Çok Bilmiş
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
bu kadar olur yani... ıcımden soyluyordum sarkıyı boyle bır baslık gordum e sızde dınleyın gulumseyın bari.. :) izleyerek dinleyin...

[doublepost=1569999915][/doublepost]doldururum burayı :)