• -Forumdan satın alınan 2. el ürünler forum içinde veya dışında üzerine kâr eklenerek satılamaz. Bu durumun tespiti halinde üye forumdan 1 hafta süre ile uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişleri 3 ay süre ile yasaklanır. Bu ihlalin tekrarı halinde üye forumdan 1 ay uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişi 6 ay süre ile yasaklanır. Bu kuralın 3. kez ihlal edilmesi halinde üye forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

Beyaz©

Flavour Boss
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Her konuda bir dernek var forumda, eksik olanı buldum, onu da ben kurayım dedim.. :)
Ben ki, lisede kulaklığı takıp U2, Depeche Mode, Pat Benatar dinleyerek matematik çalışan adam, aynı zamanda Cengiz Kurtoğlu hastasıydım. Bu hastalık hiç geçmedi sanırım geçmeyecek te... Ne zaman başıma ağrı girse, 15 dakika dinler rahatlarım, doğal ağrı kesici.. Tavsiye ederim:)

J.vaper

Firma Yetkilisi
ESF Tedarikçi
Web sitesi
www.jvaper.com
18 19 yaşıma kadar nekadar kasedi varsa bilinmeyenler dahlil biriktirmiştim. Bunalım takılıyormuşum ehehe :)

En sevdiğim şarkısı.

• Beğendim
Tepkiler: Beyaz©

Beyaz©

Flavour Boss
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Yıllardır benim hanıma bu şarkısından başka sevdiremedim bir türlü, ama buna bayılıyor

• Beğendim
Tepkiler: PoleStar25

Akıncı

E-sigara Meraklısı
Vay be lise yıllarım geldi aklıma yaz tatili diye bi şarkısı vardı sanırım 89 şahinde ne dinlerdik be

• Beğendim

yildos

Banlandı
Sevmek Yetmez mi?
Hain Geceler
Musalla Taşı...

daha sayayım mı :)

• Beğendim

PoleStar25

Banlandı
Umarım aramızda arsız bela gibi sözde sanatçıları seven yoktur onlarda dernek filan kurarlarda neme lazım forumu terk etmek zorunda kalmayız

• Beğendim

crushhh

E-sigara Meraklısı
Ooo simdi Cengiz Kurtoglu dedik mi orada bir duracagiz :) Sahne hakimiyetine tecrubesine bayilirim. Bir solistin ayni zamanda orkestrasini yonlendirmesi, kafasindan geceni uygulatmasi ciddi tecrube hakimiyet ister. Hele ki bunu kendini sazlarina sevdirerek yaparsa tadindan yenmez bir sanatci olur. Cogu insana iticini geldigini bilsemde , kim ne derse desin kendi stilinde yasayan efsanedir. Hakan Altun ile yaptigi isleride ayrica severim. Ozellikle yorgun yillarim ve kül parcalarini saatlerce dinleyebilirim. Kendimde muzisyen oldugum icin parcalarini icra etmeye bayilirim. Allah uzun omurler versin kendisine.

• Beğendim