• -Forumdan satın alınan 2. el ürünler forum içinde veya dışında üzerine kâr eklenerek satılamaz. Bu durumun tespiti halinde üye forumdan 1 hafta süre ile uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişleri 3 ay süre ile yasaklanır. Bu ihlalin tekrarı halinde üye forumdan 1 ay uzaklaştırılır ve satış forumlarına girişi 6 ay süre ile yasaklanır. Bu kuralın 3. kez ihlal edilmesi halinde üye forumdan kalıcı olarak uzaklaştırılır.
  • Tüm üyelerimizin dikkatine!. Forum harici "Facebook, Whatsapp, İnstagram vb." Sosyal oluşumlara, üye davet etmek ve davet talebinde bulunmak yasaktır.

Forum kurallarini okumak icin tiklayiniz.
ESF' ye Hosgeldiniz.
Forumdan daha fazla faydalanabilmek icin uye olunuz.
Kayıt Ol

bluemonday

E-sigara Meraklısı
Selamlar
Ben Çanakkale grubundaki arkadaşlara
Farklı bir konuda danışmak istiyorum
21 eylülde bir diğer hobim olan kıyıdan spin ile balık avcılığı için Kocaeli den saroz bölgesine bir arkadaşımla gitmek istiyorum
Çanakkaleli olup balık avı hobisi ile ilgilenen arkadaşlar bu mevsimde hangi bölge verimli olur
Saygılar

meta

E-Sigara Tiryaki
ESF Tecrübeli
Selam Arkadaşlar
Çanakkalede güvenilir likit nereden temin edilir. Yardımlarınız için teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

otgunz

E-sigara Grafikeri
Web sitesi
www.instagram.com
ekleyin beni de :) Cümleten selamlar.

hykan

E-sigara Meraklısı
merhaba arkadaşlar bana eleaf coil 0.5 ohm lazım çanakkale'de nereden temin edebilirim,teşekkür ederim.

otgunz

E-sigara Grafikeri
Web sitesi
www.instagram.com
Selam Arkadaşlar
Çanakkalede güvenilir likit nereden temin edilir. Yardımlarınız için teşekkür ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Benden, tütün seviyorsanız tabii ki her zaman öm atabilirsiniz üstadım :LOL.: :ROFLMAO.: evyaplarım ve kahvem ile beklerim.

hykan

E-sigara Meraklısı
Likit alabileceğimiz Çanakkale de bir yer arıyorum, bana da yardımcı olursanız sevinirim

Son düzenleme:

serkans1

Durukan Rüzgâr
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
IMG_20200812_211037.jpg

İstanbul'dan Çanakkale'ye transfer oldum ;) Sanmıyorum ama Yeniceli biri var mı? Yoksa orada tek olduğum için herkes bana dışarıda esigara içerken farklı gözle mi bakacak :D

• Beğendim
Tepkiler: Fox Mulder

hammersmith

+ - × ÷
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
243634 eklentisini görüntüle

İstanbul'dan Çanakkale'ye transfer oldum ;) Sanmıyorum ama Yeniceli biri var mı? Yoksa orada tek olduğum için herkes bana dışarıda esigara içerken farklı gözle mi bakacak :D
Ne güzel, nefes alınabilecek bir yere gidiyorsunuz. Keşke bizim de böyle bir durumumuz olsaydı, maşallah size. Hayırlı olmasını dilerim, bana olsa çok mutlu olurdum.

otgunz

E-sigara Grafikeri
Web sitesi
www.instagram.com
243634 eklentisini görüntüle

Hoşgeldiniz öğretmenim güzel mesailer, ufaklar hizmet bekler :) Merkezdeyim, Çanakkale en yaygın yerleşime sahip illerimizden, Lapseki, Biga, Çan, Yenice, Ezine, Ayvacık, Eceabat, Küçükkuyu, birbirinden 50km arayla serpiştirilmiş bir sürü mini şehir/büyük kaza mevcut. Fakat trafik yok merkezin tarihi kısmı hariç. Bir şeye ihtiyacınız olursa öm atın lütfen. Araba varsa yerleşince havalar bozmadan günübirlik merkez taraflara gelirseniz de öm atın güzel mekan fikirleri için :)

serkans1

Durukan Rüzgâr
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Ne güzel, nefes alınabilecek bir yere gidiyorsunuz. Keşke bizim de böyle bir durumumuz olsaydı, maşallah size. Hayırlı olmasını dilerim, bana olsa çok mutlu olurdum.

Çok teşekkürler, inşallah sizinde ilerde gönlünüze göre olur.

Hoşgeldiniz öğretmenim güzel mesailer, ufaklar hizmet bekler :) Merkezdeyim, Çanakkale en yaygın yerleşime sahip illerimizden, Lapseki, Biga, Çan, Yenice, Ezine, Ayvacık, Eceabat, Küçükkuyu, birbirinden 50km arayla serpiştirilmiş bir sürü mini şehir/büyük kaza mevcut. Fakat trafik yok merkezin tarihi kısmı hariç. Bir şeye ihtiyacınız olursa öm atın lütfen. Araba varsa yerleşince havalar bozmadan günübirlik merkez taraflara gelirseniz de öm atın güzel mekan fikirleri için :)

Kısmetse 3 yıl sonra Çanakkale merkeze kalıcı olarak yerleşeceğiz. Öncesinde o taraflara gezmek için geldiğimde aklımda olacaksınız ;)

• Beğendim
Tepkiler: Fox Mulder

otgunz

E-sigara Grafikeri
Web sitesi
www.instagram.com
Çok teşekkürler, inşallah sizinde ilerde gönlünüze göre olur.

Kısmetse 3 yıl sonra Çanakkale merkeze kalıcı olarak yerleşeceğiz. Öncesinde o taraflara gezmek için geldiğimde aklımda olacaksınız ;)

Aman baştan diyeyim de yalnız, yani kalıcı olarak yerleşecekseniz iyi, bir daha ayrılmak zor olabilir :D Bir de ezelden beri Çanakkale'li forumdaşlar kızmasın da, yerlilerden, tanıdıklardan ev sorun, dışardan gelenlere pek sıcak bakmıyorlar ev konusunda kira/satılık, içerden tanıdığınız olursa çok kolay oluyor her şey :D:D:D aman dikkat, yerinizde olsam bu üç yılda bolca muhtar, kaymakamlık-valilik personeli, çeşitli devlet organlarında müdür vb. ve organizasyoncu insan (işletme sahibi tarzı) tanımaya çalışırdım, asla kiralık ve satılık ilanlarda görmediğiniz evler eş-dost-tanıdık sistemiyle alınıp veriliyor, çok azı yahut yüksek fiyatlısı ilan sitelerinde oluyor, gayrimenkul biraz esigara gibi Çanakkale'de :D

serkans1

Durukan Rüzgâr
ESF Profesör
ESF Tecrübeli
Aman baştan diyeyim de yalnız, yani kalıcı olarak yerleşecekseniz iyi, bir daha ayrılmak zor olabilir :D Bir de ezelden beri Çanakkale'li forumdaşlar kızmasın da, yerlilerden, tanıdıklardan ev sorun, dışardan gelenlere pek sıcak bakmıyorlar ev konusunda kira/satılık, içerden tanıdığınız olursa çok kolay oluyor her şey :D:D:D aman dikkat, yerinizde olsam bu üç yılda bolca muhtar, kaymakamlık-valilik personeli, çeşitli devlet organlarında müdür vb. ve organizasyoncu insan (işletme sahibi tarzı) tanımaya çalışırdım, asla kiralık ve satılık ilanlarda görmediğiniz evler eş-dost-tanıdık sistemiyle alınıp veriliyor, çok azı yahut yüksek fiyatlısı ilan sitelerinde oluyor, gayrimenkul biraz esigara gibi Çanakkale'de :D
Bunu şu an yerleştiğim Yenice'de çok güzel öğrendim :D Kiralık ev yok, buradaki bir tanıdık vasıtası ile bir tane bulabildim. Çok beğenmesekte mecbur tutmak zorunda kaldık, yoksa açıkta kalacaktık :D

Ama yabancıya yaklaşımları çok güzel, herkes çok yardımcı oldu, en azından konuşma, bana yaklaşma şekilleri hoşuma gitti. Memleketi sorduklarında "Bursa" deyince çokta yabancı sayılmazsın dediler hep.

skream2

E-sigara Meraklısı
Çanakkaleden ben hala devam ediyorum,diğer arkadaşlar elenmiş olabilir :)