Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Vaperiders- Motosikletli buharcılar

'Motorlu Araçlar (Otomobil, Motosiklet)' forumunda thermo tarafından 10 Temmuz 2015 tarihinde açılan konu

Vaperiders- Motosikletli buharcılar 5 5 5votes
5/5, 5 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (5)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. manyaq07

manyaq07
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    37
    Ratings:
    +100 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Cuboid 150W + Merlin MTL
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    08.06.2017
    Mondial MC125 im vardi. Aynasina bakmayan bir 2 ayakli hayval aldi goturdu bu diyardan. Bendede kalici izlerle. Sonra trendy 50 diye bi tatlilik buldum. Bakalim kismetse 2 gunde benimle. Sonrasinda dedikleri gibi tin tin tin ise gidip gelecez insallah :)

Valla bende mtv sigorta yok diye 50cc aldim. Az da yakar diye tahmin ediyorum 50 ile gidecegimden.

Hayirlisi

• Samimi Samimi x 2
  2. iSmile

iSmile
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    294
    Ratings:
    +713 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Towis T80
    29.09.2018
    Günaydın güzel insanlar

--- Mesaj Birlestirildi, 18 Nisan 2019, Orjinal Mesaj Tarihi: 18 Nisan 2019 ---
    Etkinlijkler durmuyor, ama hep İstanbul için.

--- Mesaj Birlestirildi, 18 Nisan 2019 ---
    Bu da Honda'nın İstanbul etkinliği;

• Beğendim Beğendim x 3
  3. iSmile

iSmile
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    294
    Ratings:
    +713 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Towis T80
    29.09.2018
    Bu arada, Suzuki'nin test sürüşüne hiç katılamadım ancak katıldıklarımın içinde en güzel rotayı sunan ve en keyif verici test sürüşü etkinliği Honda'nınkiydi. Ola ki fırsatınız olursa bütün test sürüşü etkinliklerine muhakkak katılmanızı tavsiye ederim, çünkü sadece sürüş değil diğer etkinlikleri arkadaşlarla çok eğlenceli oluyor :)

• Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  4. zidane123

zidane123
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    34
    Ratings:
    +87 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger Kit+Siren V2 MTL
    23.11.2018
    selamlar konu açmaya yetkim olmadığı için yardıma ihtiyacım olan bir konuyu burada paylaşıyorum umarım sizlerden linç yemem :D

Forumdan bir kaç arkadaşa motora başlangıç için bir kaç soru sordum sağolsunlar yanıtladılar kafamda ki her soru işareti kalktı yardımları için teşekkürler.

velakin bir öğrenci olarak sıfırdan ehliyet alıp bir motora üstüne birde giyim kuşama bütçe en az 10k gidecek gibi duruyor buda benim için imkaansız.

En azından okul bitene kadar artık gideceğim her yere okul dahil aktarma yapmaktan bıktığım için elektrikli bisiklet alayım dedim. az çok bilgi sahibiyim fakat kafamda hiç bir şey net değil.

95 kiloyum, gideceğim mesafelere göre en fazla günde gidiş-geliş 30-35 km geçmiyor hatta çoğu zaman günde max 15-20 km giderim diye düşünüyorum. ama fazlası göz çıkarmaz. bütçem 3000-3500 TL arası (elektrikli olduğu için 2. ele karşıyım) daha önce kullanmış olan ya da kullananlar varsa öneriye açığım.

Birde ehliyetsiz olanlar elektrikli bisiklet olarak geçiyormuş onlarda max 25km hız yapıyor, direk elektrikli motor diye geçen kullananlara sordum polisin çevirdiği falan yok dedi elektrikli plaka olmadığı için iplemiyorlar dedi bana.

Bursa'da olanlar içinde ayrı bir soru sorayım altıparmak heykel ve tophane yokuşunu çıkacağım bir şeyler için yeterli olurmu? zaten şarjı bir günde sıfırlayacağımı düşünmüyorum.

Baktığım ve karar kıldığım modeller; Volta VSX - Kral 41

• Beğendim Beğendim x 1
    • Samimi Samimi x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.