Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin Dikkatine.. Yeni Forum Adresi: http://www.esigara.eu/

Vandy Vape Pulse BF 80W Box Mod with Gene Chip

'Squonk Modlar (Alttan Beslemeli)' forumunda etaoinshrdlu tarafından 11 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. AntonKrowley

AntonKrowley
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,230
    Ratings:
    +3,099 / 21
    • Faydalı Faydalı x 1
  2. etaoinshrdlu

etaoinshrdlu
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    393
    Ratings:
    +644 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    VT75D+PharaohMini..
    Hocam olay aynen de @outlaw hocamın dediği gibi, videonun tamamını izledim ve anladım, özetle "kendi karımdan ödün vererek fiyat yükseltmelerini de kabul ettik ama bunlara rağmen hep yokuşa sürdüler, ön sipariş edenlerden özür dileriz, paralarını iade alabilirler ya da kendi çipimizle piyasaya sürdüğümüzde en az %10 daha ucuz olacağı için ödedikleri rakamın geri kalanını iade alabilirler" diyor Tony.

Ayrıca boykot etmeye davet etmiyor kimseyi, VooPoo'ya yaptıklarının yanlış olduğunu söylüyor, isteyen Gene Chip'li VooPoo versiyonunu alır isteyen bizimkini, bu noktada tercih son kullanıcının diyor ve toparlıyor lafını..

• Beğendim Beğendim x 1
  3. outlaw

outlaw
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    426
    Ratings:
    +569 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec RX2/3 + Griffin 25
    • Katılıyorum Katılıyorum x 2
  4. AntonKrowley

AntonKrowley
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,230
    Ratings:
    +3,099 / 21
    Aynen hocam. Vic konuya dahil olmuş bile:

Muhtemelen arkası da gelir.

Hatta;

Ve hatta direkt şu arama linkini bırakayım daha mantıklı olacak:

https://www.youtube.com/results?search_query=boycott+voopoo

• Beğendim Beğendim x 1
    • Galip Galip x 1
  5. etaoinshrdlu

etaoinshrdlu
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    393
    Ratings:
    +644 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    VT75D+PharaohMini..
    Daha önce de dediğim gibi kağıda döküp anlaşma yapmamışlar ama Vandy Vape gidip VooPoo ile fiyatta bile anlaşmış, ardından "bu fiyata olmaz hacım" dediklerinde verdikleri yeni zamlı fiyatı da kabul etmiş VandyVape.

Yani verecekleri fiyat ne olursa olsun kabul edeceğiz diye plan yapmasalar cihazın çıkacağı haberini ECC'de vermezlerdi.

VooPoo yalanlıyor ama "fiyat konuştuk ve daha sonra bu fiyat düşük oldu yeni fiyat bu dedik" bile diyor :)

En alta da drag piyasaya çıkış tarihi ve pulse tahmini çıkış tarihini koyup "bizden izinsiz yaptınız resin olayını" diyor :D

Lakin Tony'nin videosunda VooPoo'nun drag için resin'leri 3.parti bi' şirkete yaptırdığını belirtiyor ve ekliyor "biz de şans eseri aynı şirketi bulup yaptırmışız" diye.

Drag'a benziyor demek ne kadar doğru bu noktada tartışılır, çünkü bu resin dediğiniz olay katılan boya renkleri hariç iki drag'da bile aynı değil :)

3. parti bi' şirkete yaptırmak yerine VooPoo ilk olarak kendi bünyesinde yapsaydı ve telifini alsaydı, bi' Allah'ın kulu daha koyamazdı kendi cihazına. Nitekim piyasada bi' dünya resin mod var :coffee.: Ayrıca Vandy Vape'in ki sökülüp takılabiliyor yani kapak olarak da drag'ın aynı tasarımına sahip değil.

Neyin kafasını yaşıyor VooPoo anlaşmış değilim :ROFLMAO.:..

Bu arada...

En az %10 daha ucuz olacak değil, en az $10 daha ucuz olacak demiş Tony B.

Boykotu başlatan da Tony'nin videosu değil, diğer YouTube incelemecileri "Tony B. ve Vandy Vape'e yanlış yaptı VooPoo" diyerek başlatmışlar..

#25 etaoinshrdlu, 16 Mart 2018
    Son düzenleme: 16 Mart 2018
    • Faydalı Faydalı x 1
  6. Rackerz

Rackerz
    Expand Collapse
    61

Alınan Beğeniler:
    520
    Ratings:
    +733 / 22
    Tony nin dediklerine inanmiyorum.Drag modun retail fiyatı ortada , chipin toptan fiyatı ne kadar olabilirki.Kendi karından ödün verse bu konu buralara gelmezdi.
    Boykot çağrısı yaptı.

#26 Rackerz, 16 Mart 2018
    Son düzenleme: 16 Mart 2018
  7. etaoinshrdlu

etaoinshrdlu
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    393
    Ratings:
    +644 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    VT75D+PharaohMini..
    Vic'in videosunda "Aa bu arada, bu yeni Asmodus Pumper 18" diye araya sıkıştırıp aslında "resin'li mod'u bi' tek siz yapmıyorsunuz :)" gibilerden VooPoo'ya sübliminal mesaj vermesine bayıldım :LOL.:..

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  8. etaoinshrdlu

etaoinshrdlu
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    393
    Ratings:
    +644 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    VT75D+PharaohMini..
    Hocam adamın ağızından boykot lafı çıkmıyor ki :rolleyes:

"Pulse'un tüm tasarımlarını en baştan verdik biz onlara bakarak düzgünce board'u yerleştirsinler diye" diyor, sonradan da VooPoo kendi 80w squonk modunu yapmak için bunlarınkini yokuşa sürüyor.

ECC (Sanırım "Elektron Sigara Fuarı" şeklinde çevirilebilir) yılda bi' gerçekleşen bi' organizasyon ve bi'kaç ay içinde çıkacak yeni bi' ürünün lansmanını yapmak için en uygun yer. Bu sebeple Vandy Vape "Anlaştık artık yapacaklar çipleri, yap tanıtımı hadi kerata :rolleyes: izin veriyoruz" diyor Tony'ye ki tam da tanıtımını yaptıktan sonra büyük satıcı sitelerden birinin sahibi bi' kodaman Tony B.'nin yanına gelip "Yerinizde olsam çok güvenmezdim VooPoo'ya, daha önce anlaşıp son dakikada kazık attıkları 3 şirket var" diyor.

Sonrasında 2 kere fiyatı yükseliyorlar ve kabul ediyor Vandy Vape ama en sonda artık "Siz DRAG'ı kopyalıyorsunuz bu kapaklarla" diye mail atıyorlar Vandy Vape'e, ki "Kapakları değiştirmezseniz anlaşmadan çekiliriz" de demiyorlar, direk "Vazgeçin, biz kazanacağız hehe" gibilerden mail atıyorlar, bunun sebebi de lansmanda yaptığı sükseyi görmeleri ve "Lan biz kendi çipimizle millete ekmek yedireceğimize biz yapalım modu" diye düşünmeleri.

Ayrıca, direk olarak en yetkili VooPoo sorumlularından biri bu olaylar öncesinde "Çin Bayramı sonrasında başlayıp teslim edeceğiz, merak etmeyin" diye Tony B. 'ye mail de atmış.

Tony B. "Elimde bu yazışmalar var ama çıkıp da liseli gibi burada paylaşmak istemiyorum, yakışık almaz" diyor videosunda da.

Son kısımda VooPoo'ya seslendiğyeri yanlış anlıyorsunuz sanırım siz, "VooPoo, eğer ki kopyaladıysan modumuzu, umarım kimse almaz! Çünkü bu yaptığınız saçmalığın daniskası ve her şeyin en kötüsüne layıksınız siz!" gibilerden bi' giydiriyor VooPoo'ya..

Boykot fikri bilmiyorum ilk olarak Vic'ten mi çıkıyor ama adam @AntonKrowley hocamın paylaştığı videsounda You'tube izlenimlerinden aktif olarak para kazanmakta olduğu eski VooPoo ürünü inceleme videolarını bile tek tek siliyor tepkisini göstermek adına.

Yani Tony B. Gene Chip'i sevdiği için ve VooPoo sitesine girip "Ortak projelere açığız, daha güzel ürünlerle global kazançlar elde edelim, Vape camiasına miras bırakalım" tarzında samimi yazıları okuduğu için Vandy Vape'i de daha maliyetli olacak olmasına rağmen buna ikna ediyor ve "Çok büyük hata yapmışım VooPoo'ya güvenerek" diye kendisine kızıyor videosunda.

Vic'in videosunda da "Wismec zamanında RX 200'ı çıkartacağını duyurdu ve Evolve(DNA Chip sahibi)
    bunlara dava açtı "TC olayını biz bulduk, siz yapamazsınız" diye, sonunda Wismec davayı kazandı ve hayatımıza ısı kontrolü girmiş oldu, yoksa şu an TC sadece dünya pahalısı cihazlarda olacaktı, tekerleği icat edip kendine saklamak kadar bencilce bu tarz haraketler" gibilerden geçmişten bi' örnek vermekte.

Akabinde de boykot'a davet etmekte ama "Toptan alıp satan siteler ya da dükkanlar da almasın ve satmasın VooPoo özür dileyip bu durumu telafi edene kadar, en küçük YouTuber'ın bile destek vermesi ve hiçbi' VooPoo ürününün incelemesini yapmaması lazım, büyük olmasına gerek yok, en küçüklerden bi' avuç YouTuber bile VooPoo incelemesi yapmaya devam ederse bu boykot işe yaramaz, ki zamanında Evolve'u boykot ettik, sadece 1-2 hafta sürdü, sırf bu sebepten, sonrasında her şey unutuldu" demekte.

Yani Gene Chip kötü değil bu herkes tarafından kabul edilmiş bi'şey ama VooPoo'nun art niyetli oluşu buradaki olay.

Bilmiyorum DRAG kullanıcısı mısınız hocam ama şayet öyleyseniz bile bi' ürünlerini seviyor olmanız haksız tarafı tutmanızı gerektirmez :)

Tony B. yalan söylemiyor ve Vandy Vape'de çıkartmayacağı bi' ürünün reklamını yapacak kadar vizyonsuz bi' şirket değil.

VooPoo ise kendi çalışanlarına Pulse'un videolarının altına "DRAG'dan çalmışsınız", "Bu ürün DRAG'ı kopyalıyor" yazdıracak kadar karaktersiz bi' şirketmiş bunu da öğrenmiş olduk..

• Beğendim Beğendim x 1
    • Galip Galip x 1
  9. outlaw

outlaw
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    426
    Ratings:
    +569 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec RX2/3 + Griffin 25
    Zaten voopoo'un kendi resmi sitesindeki açıklamasıda komedi gibi. Resmi anlaşmamız yok. Açıklamalar yalan cart curt demiş. Uğraşıp resin kapakları painte düzenleyip üstüne tarih atarak çocukluğuna dönmüşler. Belgeye bak:) Kabul edilemez davranışmış resin kapaklı mod yapmak:D

• Beğendim Beğendim x 1
  10. EmirhanY

EmirhanY
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    192
    Ratings:
    +485 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Tulpar Mod, Kayra RDA
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    21.09.2017
    Drag geleli 1 hafta oldu millet boykota başlamış. Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. :D

• Komik Komik x 1
  11. contravolta

contravolta
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Skynet
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    22.03.2017
    Bir süredir takip ettiğim bütün yabancı satış sitelerinde en çok satan ürün bu mod. Daha yeni satışa çıktı ve peynir ekmek gibi satıyor anladığım kadarıyla. Acaba bizde de tedarikçi arkadaşların radarına girer mi? Tabii bir de yanında 2x700 pillerini de getirse...

Yazın şöyle güzel regüle edilen bir squonk mod kullanmayı çok isterdim. Şimdi diyeceksiniz bir sürü bunun gibi mod çıktı daha da çakacak ama galiba halen en çekici mod bu gibi gözüküyor. Bir de neden bilmiyorum ama vand vape'in kalite kontrolüne güveniyorum ben galiba, daha sağlam ve kaliteli olduklarını düşünüyorum.

• Samimi Samimi x 1
  12. gurme_lokomotif

gurme_lokomotif
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    197
    Ratings:
    +312 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Revenger 220W
    • Faydalı Faydalı x 1
  13. lordsadde

lordsadde
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    310
    Ratings:
    +520 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    ,Nautilus(M)
  14. gurme_lokomotif

gurme_lokomotif
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    197
    Ratings:
    +312 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Revenger 220W
    Anladım hocam dediğiniz mantıklı ondan vazgeçtim ama ben peki mod olarak neyi tercih edeyim ona karar veremedim.
    SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

15. lordsadde

lordsadde
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    310
    Ratings:
    +520 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    ,Nautilus(M)
    Ben sisenin ortada durdugu modlari pek sevmedigimden bir oneride bulunamiycam malesef.. :)

16. gurme_lokomotif

gurme_lokomotif
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    197
    Ratings:
    +312 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Revenger 220W
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.