Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Uniqorn Milk Aroma Kaybı.

'Bir Bilene Sor' forumunda Tailofcat tarafından 12 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Tailofcat

Tailofcat
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    135
    Ratings:
    +343 / 11
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger X Mod + Zeus RTA
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    05.02.2017
    Aromavadisinden aldığım DIY kit ile yapmış olduğum Uniqorn Milk likitinde koku ve aroma kaybı yaşadım. 4mg nikotin 80/20 oranında 30ml damlalık şişede duran kullandığım likite 1 hafta ara vermiş başka aromalara dalmışken canım çekti bi deniyim dedim anaaa koku yok aroma çok düşmüş. Hala demleme şişemde 40-50ml kadar var ona bakmadım korkuyorum kapağını açmaya. Çok sevdiğim bir aromanın bu duruma gelmesi beni hüzünlere gark etti.

Saklama koşullarım sağlam hava almaz kapaklı şişe ve güneş görmeyen biryer ancak sıcaklık konusunda birşey diyemem çünkü havalar aşırı derecede sıcak.

not : Amacım marka karalamak veya şikayet değil sadece neden olmuş olabilir bu durum? Aynı markadan aldığım diğer 5 DIY kit ile yaptığım likitler ultura süper öte nükleer durumdalar. Halo tribeca için hele şiirler şarkılar yazılabilir :)

2. r2kantini

r2kantini
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    96
    Ratings:
    +191 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vt75-TroyaM-Pico Rta
    15.10.2017
    Hocam bu durum farklı bir marka farklı bir likitimde olmuştu. Likitlerimi şantiyeye giderken çantama koyarım. Damlalık şişenin ucında ufak çapta bir yarık oluşmuş bir süre sonra aromada hafifleme hissettim. Sizinki de böyle bir aksilikle olmuş olabilir belki.

• Faydalı Faydalı x 1
  3. Ashes and Snow

Ashes and Snow
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    69
    Ratings:
    +271 / 22
    Kullandiginiz Cihaz:
    Provari Mini Eg
    31.12.2012
    meyve aromalarını max. 30 ml demleyin, kapağını açtığınızda max 3,4 gün içinde tüketin, çok uçucular, bi tütün aroması gibi değiller, hızlıca demlenip hızlıca uçuyorlar, şişe içinde hava boşluğu arttıkça uçmaları hızlanıyor, ben 3,4 günde 30 ml bitiremem derseniz 10 ml veya 20 ml lik şişelerde demleyin, 100 ml lk şişede meyve aroması demler ve yavaş yavaş veya ara vererek tüketirseniz bu durumu yaşar ve likite yazık edersiniz.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Beğenmedim Beğenmedim x 1
  4. Tailofcat

Tailofcat
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    135
    Ratings:
    +343 / 11
    Kullandiginiz Cihaz:
    05.02.2017
    yorum için teşekkür ederim ancak anlattığınız durum tecrübelerim ile çelişmekte... Daha öncede meyveli likit demledim 2 ay içtim ara ara içtim hiç aromada kaybolma yaşamadım... ilk defa başıma gelen bir husus ve sanırım hava alma ile ilgili diye düşünmekteyim.

5. Ashes and Snow

Ashes and Snow
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    69
    Ratings:
    +271 / 22
    Kullandiginiz Cihaz:
    Provari Mini Eg
    31.12.2012
    anladım hocam, yazdıklarım benim tercih ettiğim yöntem ve tahminlerimdi,daha önce sorun yaşamadıysanız bu sefer dediğiniz gibi hava kaçağı olabilir, bazen oda sıcaklığı bile etkili olabiliyor , umarım sorunun kesin kaynağını bulur ve bir daha yaşamazsınız :)

• Samimi Samimi x 1
  6. Tailofcat

Tailofcat
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    135
    Ratings:
    +343 / 11
    Kullandiginiz Cihaz:
    05.02.2017
    teşekkür ederim sanırım sorun damlalıklı 30ml lik cam şişeler. Nasıl oluyorsa bir süre sonra bu damlalıklı kapak diş atmaya başlıyor. Neden ve nasıl olduğunu anlamış değilim. 2 şişede bunu tespit ettim kapak yamuk bir şekilde oturuyor ve sıkmaya devam edince diş atıyor sürekli.

7. Ashes and Snow

Ashes and Snow
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    69
    Ratings:
    +271 / 22
    Kullandiginiz Cihaz:
    Provari Mini Eg
    31.12.2012
    hocam damlalıklar farklı şişelerin olabilir mi, , hepsi birbirine benzediği için karışabiliyor bazen

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.