Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

İnceleme Çift Pil Think Vape Thor 200W TC Box MOD

'VV-VW Box Modlar' forumunda StrykeR tarafından 5 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. StrykeR

StrykeR
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    589
    Ratings:
    +1,019 / 17
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico + İda
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    09.08.2016
    Merhaba

Bir süredir çift pilli ve uygun fiyatlı bir mod arayışındaydım. Sonunda böyle bir mod buldum ve aldım. Fiyatı alide 27-28 $ civarı.

Cihaz, ismini Marvel kahramanı THOR'dan almış olmasına rağmen ABS plastik denilen oldukça hafif bir malzemeden yapılmış. Ağırlığı 70 gram. Boyutları 88*46*32. Boyası water transfer denilen yöntemle yapılmış, elde tutuş hissiyatı çok iyi, lastiksi bir dokusu var ve elinizden kaymıyor.

Thinkvape markasını taşıyan bu modu nedense thinkvape'in kendi sitesinde görememekteyiz o_O Cihaz ST200 adında bir chipe sahip ve Watt, ss316, ni200, ti01 ve Bypass olmak üzere 5 modda çalışabiliyor.

Bu arada ateşleme hızı muazzam, neredeyse hiç gecikme yok, picodan sonra mekanik gibi geldi.

Deseni sanki ters basılmış gibi. Cihaz bugün elime geçti ve birkaç saat kullandım. Sadece watt modu kullandığım için tc performansı hakkında bir fikrim yok, şimdilik benden geçer not aldı, tabi kronik sıkıntıları var mı bilmiyoruz, kullandıkça güncelleme yaparım. Sormak istediğiniz bir şey olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Boyut karşılaştırması için pico ile foto ekledim.

#1 StrykeR, 5 Eylül 2018
    Son düzenleme: 5 Eylül 2018
    • Faydalı Faydalı x 5
    • Beğendim Beğendim x 3
  2. Reyes

Reyes
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    40
    Ratings:
    +143 / 0
    Tamda inceleme yazısı arıyordum bu güzel oldu ama yinede beklemek istiyorum kronik sorunu varmıdır diye

3. VitaLity

VitaLity
    Expand Collapse
    </Synt4x>

Alınan Beğeniler:
    892
    Ratings:
    +2,100 / 30
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aegis Legend - Creed RTA
    07.04.2018
    Cihaz ismi gerçekten "Odin'in oğlu Thor"dan mı geliyor? yoksa ortaya bir tasarım atıp "bunun adı Thor olsun, güya onun gibi sağlam olsun" mu diyorlar? Birnevi Satış Stratejisi diye düşünerek, sitelerine koymamalarının nedenini isim hakkından olduğunu uydurabilirim :)

• Beğendim Beğendim x 1
  4. TheMyth

TheMyth
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +6 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger - Merlin Mini
    01.07.2018
    Gümrükte herhangi bir sorun yaşadınız mı ? Bir de ne kadar sürede elinize ulaştı ?

5. L E Y L E K

L E Y L E K
    Expand Collapse
    Buhar Tiryakisi

Alınan Beğeniler:
    280
    Ratings:
    +646 / 17
    Kullandiginiz Cihaz:
    BERSERKER MİNİ
    30.03.2018
    Tuşu ön yüzde olmasın
    Rengi,boyası,kaplaması grafiti olmasın
    Ekranı daha ufak olsun,istediğimizi görelim

6. jny

jny
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    649
    Ratings:
    +1,174 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    ArcticFox Cuboid150 + DJV
    09.11.2015
    Henüz piyasada çok yeni olduğu için hakkında adam akıllı bir inceleme bulamadım, şu an sadece popüler olmayan birkaç YouTube kanalının videoları var ve onlar da basit kutu açılımlarından ibaret. Bu videolarda gördüklerimin neticesinde, komplike beklentileri olmayan kullanıcılar için gayet güzel bir seçenek diyebilirim. Cihazın ele oturuşu ve hissiyatı gayet iyi diyorlar, kauçukvari malzemesi elde kolay kaymıyor, ekranı gayet parlak ve rahat okunuyor, ateşlemesi gerçekten hızlı. Ayrıca farklı renk ve desen seçenekleri ile kullanıcıların gönlünü fethetmeyi bilmişler :)

Gel gelelim benim asıl çekincelerim TC performansı üzerine. Bu fiyat seviyesindeki bir cihazdan tabii ki DNA veya YiHi performansı beklemek anlamsız olur, ama misal bir Vaporesso hassasiyeti varsa güzel bir iş çıkarmışlar denilebilir. İçindeki ST 200 çipset, Think Vape'in diğer modellerinde de kullanılıyor ve firma bu çipsete epey güveniyor gibi duruyor. Ne var ki aynı çipsetin yer aldığı başka bir mod olan Exus Ark'ın şu incelemesini okuyunca ST 200 çipset ve onu barındıran diğer tüm modlar benim gözümde bitmiş oldu. Cihazda resmen TC fonksiyonu yok, ekranda gördükleriniz tamamen bir kandırmacadan ibaret. Sadece ve sadece watt modunda kullanıma uygun, onu da gayet güzel beceriyor.

Sadece watt modunda kullanıyorsanız ve hızlı ateşleme istiyorsanız bu cihaz gayet mantıklı. Sıcaklık kontrolü istiyorsanız kesinlikle yaklaşılmaması gereken bir mod.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  7. HeisenBT

HeisenBT
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    452
    Ratings:
    +994 / 13
    Kullandiginiz Cihaz:
    Klon Spica + VT75 Nano
    Ateşleme tuşu yanda değil de önde olunca bi itici geliyor bana

8. StrykeR

StrykeR
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    589
    Ratings:
    +1,019 / 17
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico + İda
    09.08.2016
    15 gunde.

Sicaklik kontrolu konusunda ben de pek iyi seyler okumadim, ama simdiye kadar power modu disinda birsey kullanmadigim, bundan sonra da (en azindan bu seviyede bir cihaz ile) kullanmayi pek dusunmedigim icin sikinti etmedim. Dediginiz gibi, benim gibi sadece watt modu kullanan ve hizli atesleme isteyenler icin uygun bir cihaz.

9. metalfield

metalfield
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    63
    Ratings:
    +157 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Alien+Reload+Serpent
    14.04.2017
    Renk olarak düz renk seçenekleri de var mavi gri kırmızı ve siyah olarak bugün siyahını sipariş ettim bakalım. Doların seviyesine rağmen alınabilir bir fiyattaydı (140 ₺) heavengifts de

• Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  10. StrykeR

StrykeR
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    589
    Ratings:
    +1,019 / 17
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico + İda
    09.08.2016
    Hayirli olsun. Gule gule kullanin. Ben aldigimda 160 tl gibi bir fiyata gelmisti. 140 tl bu cihaz icin cok iyi bir fiyat.

Cihazi merak eden diger arkadaslar icin de sunlari yazayim. 25 gundur kullaniyorum cihazi, su ana kadar bir sikinti yasamadim. Surekli watt modunda kullaniyorum. Cihazi mtl icimde Troy 1x rda (1.2 ohm 13 watt), ciger cekimi icimde Serpent Mini ile (0.4 ohm, 30 watt) ortalama degerlerde kullaniyorum. Pillerim vtc6 MTLde ortalama 1200 puff, DLde ortalama 700 puff civari icim yapabiliyorum. Pilleri sadece 1 kez usb uzerinden deneme amacli sarj ettim, piller dolduktan sonra maalesef sarji durdurmuyor. Sarj aletiyle sarj edilmesini tavsiye ediyorum. Harici sorunuz varsa sorabilirsiniz, simdilik benden bu kadar.

Edit: Bozuk imla.

#10 StrykeR, 30 Eylül 2018
    Son düzenleme: 1 Ekim 2018
    • Beğendim Beğendim x 1
  11. Eticon

Eticon
    Expand Collapse
    Öğretmen olmak ne büyük onur.

Alınan Beğeniler:
    1,383
    Ratings:
    +2,559 / 25
    Kullandiginiz Cihaz:
    Hangisini söyleyeyim :)
    04.01.2015
    Elim çok gidip geldi bu moda. Graffiti desenli modları seviyorum.
    Mtl içimde çift pilli modları pek sevemedim. Tek pilli pico mega ve vt75c 26650 ile bana yetiyor. Dl içimdede önceliğim tepki süresi ve prehead özelliği.

Bu mod için tepki süresi iyi denilmiş, prehead özelliği ile ilgili bilgisi olan varsa ve paylaşırsa sevinirim.

12. StrykeR

StrykeR
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    589
    Ratings:
    +1,019 / 17
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico + İda
    09.08.2016
    @Eticon preheat ozelligi yok. Tepki suresi cok iyi. Ben ozellikle mtl icin almistim hizli tepki suresi ve cok hafif olmasi bakimindan, cift pilli olsun, 3-4 gun sarj etmeden kullanayim diye, ama nedense bu siralar hep dl takiliyorum bu modla. Burun kivirdigim serpent mini birden en sevdigim atomizere donustu bu ucuz modun uzerinde.

Edit: Mtl icin guzel cihaziniz varmis hali hazirda, bence mtl icin ihtiyaciniz yok, ama yedek mod olarak alinabilir fiyati goz onunde bulundurulursa, tabi ihtiyaciniz yoksa ona da gerek yok.

• Beğendim Beğendim x 1
  13. metalfield

metalfield
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    63
    Ratings:
    +157 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Alien+Reload+Serpent
    14.04.2017
    Teşekkürler size de hayırlı olsun modunuz

Ali’de heavengifts indirim yapmış hocam görünce dayanamadım aldım yedek mod ihtiyacım vardı. Güzel gibi duruyor. Bakalım gümrükte sıkıntı olmazsa göreceğiz nasılmış :D düz siyahını aldıktan sonra bi ulan keşke şöyle cafcaflı bir şey mi alsaydım dedim ama bi :D

14. StrykeR

StrykeR
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    589
    Ratings:
    +1,019 / 17
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico + İda
    09.08.2016
    Duz siyah ben aldigim zaman yoktu, olsaydi ben de kesinlikle duz siyah alirdim. Cafcafli punk, grafiti gibi desenler yas itibariyle pek de uygun degil aslinda bana :)

Not: modum sifir gibi, degisebiliriz :ROFLMAO.:

• Beğendim Beğendim x 1
  15. metalfield

metalfield
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    63
    Ratings:
    +157 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Alien+Reload+Serpent
    14.04.2017
    En başından beri var sanırım aslında tüm renkler ama kimi satıcıda yok düz renkler bi gelsin olabilir değiştirebiliriz belki :D

Sağolsun heavengifts indirimli sattığı için işi yokuşa sürüyor. 10 günlük süre yarın dolacak hala daha yok depoda sorun var yok şöyle böyle erteliyor. Ürün geldiğinde(eğer gönderir de gümrükten geçerse) düşük bir puan bekliyor kendilerini. Ekim ayının başında çinlilerin resmi tatiliydi. Ondan önce sipariş vermeme rağmen araya tatil bahanesini soktu sonrasında da depoda sorun var başka depoya bakalım orada varsa gönderelim moduna girdi. Bi mod alalım dedik şu dolar kuruna rağmen amma uğraştırdı lanet çinliler :D

• Samimi Samimi x 1
  16. Lepanto

Lepanto
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    21
    Ratings:
    +64 / 1
    Elinize sağlık hocam güzel inceleme olmuş. Boyasının aşınma durumu nedir bilgi verebilir misiniz? Bir de Puma ile kıyaslama imkanınız olur mu?

17. StrykeR

StrykeR
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    589
    Ratings:
    +1,019 / 17
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico + İda
    09.08.2016
    Boyası çizik gösteren türden bir boya değil, ama zamanla ve düşürür ya da bir yere çarparsanız aşınacaktır. Benimkinde henüz bir aşınma olmadı. Puma da kullanmadığım için bir kıyaslama yapamıyorum.

18. Eothraen

Eothraen
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    18
    Ratings:
    +44 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sigelei Fuchai 213 Plus
    Olası likit temasında veyahut kılıfsız-sticker kullanımında puma-tesla wye gibi modlardaki gibi kararma veyahut deforme oluyor mu ?

19. metalfield

metalfield
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    63
    Ratings:
    +157 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Alien+Reload+Serpent
    14.04.2017
    Bu arada iki ay önce ukim'e girdi ve el konuldu mod'a zor uğraşlar sonucu paramı geri alabildim(ae sağolsun) yoksa satıcı para iadesi konusuna pek yanaşmıyor. Uzun zaman sonra bir mod alayım dedim dolar yüksek ama indirimle çok da pahalı olmuyor yedekte dursun diye o da geçmedi :D şimdiye kadar ki sayısız alışverişimden ilk takılan şey oldu. Kısmet buraya kadarmış. Bu arada Kargolar Normale Döndü mü? :D

20. serkan.

serkan.
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ratings:
    +19 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    pico,Thor pro
    26.01.2018
    Ürünü Ae üzerinden aldım yaklaşık 3 haftada teslim aldım kutusu atomizer kutusu kadar birşey(yanyana konulmuş 2 ateşli paketi kadar) çok ufak satıcı alüminyum kaplı kese kağıdına sarıp paketlemiş üzerinede bluetooth speaker yazmış

ürün gerçekten çok hafif 68gr pico bunun yanında gülle kalıyor (pilsiz olarak) içinde batarya yokken kapağında hiç sallanma yokken vtc5lerle kapak sallantısı mevcut biraz..:mad: kapağın içine yapışkanlı sünger koyarak durumu biraz kotardım.
    Ürünü watt modunda kullandığım için tc modu hakkında fikrim yok ama internette yabancı kaynaklarda hakkında olumlu yorum görmedim.Ae den kuponla felam çok ucuza geldiği için çok da takılmıyorum açıkcası bundan 3 sene önce picoyu daha pahalıya aldığımı hatırlıyorum:)
    Sonuç olarak ilk izlenimlerim olumlu ürünün kalitesini zaman gösterecek...

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.