Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Sürat Kargo

'Bir Bilene Sor' forumunda Lenson tarafından 13 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Matadoria

Matadoria
    Expand Collapse
    ⚜ Rest In Peace ⚜

Alınan Beğeniler:
    681
    Ratings:
    +1,079 / 27
    Kullandiginiz Cihaz:
    Dagger 80W & VG M5
    Hayatımda görüp görebileceğim en rezil kargo firması. Hangi semtte olursam olayım şubeleri birbirinden beter. Dağıtıma çıkıyor 3 gün dağıtılıyor elime gelmiyor. En son şubeye gidip dağıtım aracının gelmesini bekliyorum. Böyle rezil bir firma görmedim hayatımda. Hatay ve Mersin.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  2. Agrean

Agrean
    Expand Collapse
    Banlandı

Alınan Beğeniler:
    257
    Ratings:
    +566 / 91
    Kullandiginiz Cihaz:
    vtc mini + taifun gt3
    normalde 1 iş gününde teslim olacak kargoyu 4 gün teslim edemediklerinden dolayı şubeyi aradım ulaşamadım. Genel merkezi aradağımda ise bana bildiğiniz sabırlı olun kargo gelecektir dedi. Zaten böyle ilgisiz alakasız bir kargo firması olduğunu bildiğimden dolayı ama siz çok süratsiz bir kargo firmasısınız diyip telefonu kapattım.

#22 Agrean, 13 Haziran 2019
    Son düzenleme: 13 Haziran 2019
    • Katılıyorum Katılıyorum x 2
    • Samimi Samimi x 1
  3. Matadoria

Matadoria
    Expand Collapse
    ⚜ Rest In Peace ⚜

Alınan Beğeniler:
    681
    Ratings:
    +1,079 / 27
    Kullandiginiz Cihaz:
    Dagger 80W & VG M5
    Hocam üst mesajda yazdım. Kargo 3 gün üst üste dağıtıma çıkıyor gelmiyor. Şubeye güç bela ulaştım, akşam 6 da gel dağıtım aracından al dedi kargoyu. 1 saat dağıtım aracının gelmesini bekledim. Çok dellendim ama, gittim aldım 20km ve 10tl yol parama birde 2.5 saatime mal oldu. Dahada tövbeler olsun.

• Samimi Samimi x 1
  4. antitu

antitu
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    2,011
    Ratings:
    +5,164 / 51
    Kullandiginiz Cihaz:
    Spica Pro&Sbody Macro 75
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    14.11.2016
    Bizim buradaki en kral kargo şirketidir kendisi. Evimin önü olması hasebiyle de çok seviyorum. :love.:

• Komik Komik x 2
    • Samimi Samimi x 1
  5. Matadoria

Matadoria
    Expand Collapse
    ⚜ Rest In Peace ⚜

Alınan Beğeniler:
    681
    Ratings:
    +1,079 / 27
    Kullandiginiz Cihaz:
    Dagger 80W & VG M5
    Allah onların belasını.. neyse vallahi 2 haftadır çektirmedikleri çile kalmadı. Zor tutuyorum kendimi. :mad:

• Komik Komik x 1
  6. calvus

calvus
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    32
    Ratings:
    +83 / 12
    Kullandiginiz Cihaz:
    vap. Armour+Nautililus2s
    02/09/2018
    kargo kaybolabilir olabilir hatadır ama gelip şubeden almışsınız demek bana sen dolandırıcısın hem gelip kargonu buradan alıyor hemde tekrardan istiyorsun demek

• Katılıyorum Katılıyorum x 3
  7. Matadoria

Matadoria
    Expand Collapse
    ⚜ Rest In Peace ⚜

Alınan Beğeniler:
    681
    Ratings:
    +1,079 / 27
    Kullandiginiz Cihaz:
    Dagger 80W & VG M5
    Yok abi bizim şube daha iflah olmaz. Sen bir şey alırken başka firmaları tercih etmeye çalış.

8. antitu

antitu
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    2,011
    Ratings:
    +5,164 / 51
    Kullandiginiz Cihaz:
    Spica Pro&Sbody Macro 75
    14.11.2016
    Bu postuma gülen arkadaşları ülkenin en kral kargo şirketinin arkasından güldükleri için kınıyorum. :ROFLMAO.:

• Komik Komik x 3
  9. eko1.3

eko1.3
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    107
    Ratings:
    +247 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Siren v2
    24.05.19 inş.
    Kargo firması yerine şubeyi eleştirmek çok daha mantıklı olacaktır.

Bir şube muhteşem çalışırken bir diğeri rezalet çalışıyor. Şube müdüründen kargo dağıtım elemanına kadar bir çok etken var bu işin içinde.

En güzeli her şubede bir tanıdık edinmek. Kargo adresimin civarında Yurtiçi, Aras, Sürat, PTT, MNG ve UPS şubeleri var. UPS ve MNG dışında hepsi gelmeden önce telefon eder. Evde misin yoksa 8 numaraya mı bırakalım diye. Biraz güler yüz biraz sohbet, tüm dağıtım personeline iyi geliyor ve iyi niyetle yaklaşıyorlar. Aliiexpress kargolarım kaybolmasın diye PTT'ci abiye yapmadığım şebeklik kalmadı. Şimdi ekmeğini yiyorum. Umarım personel değişimi olmaz..

Ama şöyle bir şey de var, Sürat Kargo şubesi gerçekten rezil. Kargom şubeye gelmiyorki bana gelsin... Evet şuan fark ettim, şube olarak değilde firma olarak da eleştiriyi hak ediyorlar. İstanbul'dan Ankara'ya 1 günde lanet kargoyu gönderemezsen şube ne yapsın?..

Uzun zamandır favorim Yurtiçi kargo, siparişlerimde ek ücret dahi olsa YK'yı seçerim.

Türkiye'de işlerinizin güzel/tıkırında yürümesini istiyorsanız her kapıda bir dostunuzun olması gerektiği üzücü ama gerçek..

• Katılıyorum Katılıyorum x 2
  10. Volkan68

Volkan68
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    47
    Ratings:
    +55 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    aegis mini, gus
    01.01.2019
    Son 1 ay icerisinde iki kargomu kaybedip ( birisi 3. haftada elime ulasti digeri hala yok) birde musteri temsilcisi aktarmada kargonuz kaybolmus konuyla ilgileniyoruz diyen kargo firmasidir kendileri

11. Tatar06

Tatar06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    46
    Ratings:
    +114 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    SpicaPro+Berserker22mini
    Allah belasını versin men öyle kargoya soxam sinir hastası oldum sayesinde! Büyük şehirlerde, çok ilçeli illerde iseniz sonuç fiyasko...
    Paramızla rezil oluyoruz! Ne zaman kargo gelse bekliyor şubede bir hafta. Erzincan'dan gelen kargo Ankara yerine önce Merzifona gitti sonra Karadeniz'e uğradı oradan Ankara'ya gelip geri döndü!
    Başka bir kargom bir hafta Ankara'da dolaştı gözüktü sistemde, meğerse kaybetmişler ilk dağıtım noktasında.
    Başka bir kargom şubede 4 gün yattı ne telefon açtılar ne de başka bir haber...hastaydım kalktım gittim yeterli elemanımız yok dediler.
    Bu liste böyle uzuyor...Bayramdan önce gelen siparişim de iki gün şubede yattı dağıtıma çıkmadı son gün işten izin alıp gittim yoksa tüm bayram orada kalırdı. Bütün çalışanları işten çıkarmışlar bayram öncesi meğer...
    Son siparişim biraz önce geldi...ulaşması 2 gün sürdü en mucizevi ticaretim oldu...

Havalar ısındı.
    .. Biz plastik şişe yok camda demleme hpd şişe tartışırken burada türlü saklama koşulları diye post açarken her tedarikçi en az iki alternatif kargo firması ile çalışmalı ve bize seçme şansı vermeli. Atomun camı kırıldı whatsapp destek hattına 5.30pmde yazdım kargoya verdiler ertesi sabah elimdeydi...yurt içi kargonun gözünü seveyim...fiyat mı? 9 TL kargo parası... Sürat kargoya da 9TL veriyorum. Misal Arion'dan likit aldım havalar 35 derece bunun Temmuzu var Ağustos'u var... Ne olacak o likitler yollarda?

Geçen de yazdım. Bir iki genç arkadaş ben hep 50TL'lik benzin alıyorum ki havasındaydı.
    Ya da evinin önünde altında şubesi olduğu için bana dokunmayan yılan bin yaşasın :D
    Yapıcı eleştri diye bir şey var arkadaşlar ve inanın bazı şeyler ancak bu şekilde ilerler daha iyi olur.
    Buradan tüm tedarikçilere sesleniyorum ( okumuyorlardır burayı ya ) lütfen iki alternatif kargo ile çalışın kim hangisi ile mutlu ise onu seçsin. Hem siz satış yapmaya devam edin hem tüketici mutlu olsun.

Kargo ile kavga edip ateşli mi yakalım kardeşim sonra kime satacaksınız aromaları likitleri :D

• Beğendim Beğendim x 1
  12. svkttrz

svkttrz
    Expand Collapse
    Sevketinho

Alınan Beğeniler:
    719
    Ratings:
    +1,169 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Tesla_Pico_Puma_Alien
    01.10.2018
    Allah düşmanımı düşürmesin..

• Katılıyorum Katılıyorum x 3
  13. zkngungor

zkngungor
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +7 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico
    evet bugün aynısını bende yaşadım az kaldı tedarikçiyi suçluyordum. Adamlar kapıyı çalmadan teslim edilemedi demiş. Yahu dünden beri 4 kargo aldım. ev sürekli dolu yani bu kadar olur diyorum. 2 seneye kilidi vururlar

14. antitu

antitu
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    2,011
    Ratings:
    +5,164 / 51
    Kullandiginiz Cihaz:
    Spica Pro&Sbody Macro 75
    14.11.2016
    Bana dokunmayan yılan bin yaşasın değil hocam o. Kargocular benim nefret ettiğim tek meslek insanları. Biz de çok çektik onlardan. Ancak durum bölgeden bölgeye değişiyor örneğidir o. Aynı zamanda şronşnde içerir. :)

15. Tatar06

Tatar06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    46
    Ratings:
    +114 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    SpicaPro+Berserker22mini
    şronşn içerip içermediğini tam kestiremiyorum :D tek size değil sizin gibi bir kaç yazana daha ithafen o cümle hocam. Esprili eleştri, hakkınızı helal edin.
    Ben kargoculardan nefret etmiyorum onlar da insan ve bazıları çok ağır şartlarda çalışıyor. Bir ay önce Sürat kargo şubesinde ettiğim münakaşa sonrası görevli niçin kargoyu 3 gündür teslim etmiyorsunuz diyince: abi öğlen yemek yemedik dedi...Çıktım şubeye 3 tane dürüm sipariş edip yolladım. Ben eve ofise gelen kargocuyu su ikram etmeden yollamam mesela.
    PTT, Aras ve yurt içi kargo elemanları beni ismen tanır, yolda görünce aracı durdurup selamlaşır hal hatır sorar. İlişkilerim de iyi ama Sürat kargo yönetim olarak rezil. Ceremesini de tartıştığımız kargocular çekiyor çünkü muhattap yok. Sistemleri kötü, sirkülasyon var. Çalışan eleman sistemi öğrenemeden ayrılıyor hoop yeni biri, yeni maceralar. Kısacası Sürat kargo demek işkence demek.

• Samimi Samimi x 2
  16. Mutattırosso

Mutattırosso
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    494
    Ratings:
    +796 / 29
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico
    17.01.2019
    3 kargo geldi hepsini 3.gün şubeden kendim gidip aldım. HAYALLER PARİS GERÇEKLER ARİZONA ÇÖLÜ.. . :D

• Komik Komik x 1
  17. KermanUgur

KermanUgur
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    51
    Ratings:
    +123 / 4
    mahallemde uc tane kargo firmasinin 2 dakika ara ile subeleri var. Yurt ici kargomu hic aksatmadan saat sabah 10'da, aras ogleden sonra surat ise hic getirmeden islerini yapar.

• Komik Komik x 3
  18. nuriayrilma

nuriayrilma
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +16 / 0
    Bırakın kargoyu getirmeyi şubeden almaya gittiğim kargo için verdiğim kimlik kartını bile 1 dk içerisinde kaybettiler, 5 dakika kimliği aradık şubede

• Komik Komik x 8
  19. Tatar06

Tatar06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    46
    Ratings:
    +114 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    SpicaPro+Berserker22mini
    Buna sesli güldüm :D zirvede bırakmak böyle bir şey sanırım

20. Diazepam

Diazepam
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    124
    Ratings:
    +181 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Tarot Pro
    Sürat kargo dünyada işini en kötü yapan firmadır. Aksini iddia eden sürat kargodur. Hiçbir şubesine istediğiniz kadar arayın yine de ulaşamazsınız. Dün sabah 9'da başlayıp akşam 4'e kadar bi umutla yaklaşık 200 kere aradım. Tabi ki açmadılar . Neyse ki bizim buradaki dağıtımcılar işini yapıyorda eve getiriyorlar. Başka yerlerde götürmüyorlarmış bile. Satıcıların acilen vazgeçmesini dilediğim kargo firmasıdır kendileri.

MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.