Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Pod Önerisi

'Bir Bilene Sor' forumunda Can Yeşilyurt tarafından 9 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Can Yeşilyurt

Can Yeşilyurt
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +3 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Alien 220W
    Merhaba hocamlar uzun zamandır elektronik sigara kullanıyorum ve neredeyse çoğu modu ve atomizeri denemişimdir. Pod dünyasına giriş yapmak istiyorum. Bilmem gerekenler nelerdir? Ve 150₺ bütçem var sizce minifit almalı mıyım yoksa almamalı mıyım?

2. skywegas

skywegas
    Expand Collapse
    Vape*
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    725
    Ratings:
    +878 / 18
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aspire Nautilus + Provari
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    07.01.2015
    mınıfıt candır. ama anlık. sarj ve likit kapasitesi gun ıcınde kullanıma pek uygun değil.. daha çok tat körlüğünü alsın diye ıkıncı farklı bir likit kullanmak icin kullanıyorum ben.. eğer benim gibi sürekli iciyorsanız dışarı çıktığınızda likit yetmez.. sarj yetiyor ama likit yeterli olmuyor.. naçizane gozunuzu kapatın smok nord alın derim.. 40-50 lora geçer butcenızı ama akarı kokarı yok mınıfıtten 2.5 kat fazla bataryası ve 2 kat fazla likit haznesi var. ayrıca enteresan bir şekilde coili çok uzun sure gıdıyor. tutunlu likitler kullanıyorum, 50/50 salt değil normal. coil değiştirdiğimi hatırlamam cogu zaman.. tavsiye edilesi bir cihaz..

• Beğendim Beğendim x 1
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  3. Can Yeşilyurt

Can Yeşilyurt
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +3 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Alien 220W
    Beklemeyi seven birisi değilim hocam çünkü beklersem elimde ki 150₺ lik bütçeyi de yeme durumum var anlık gelişiyor bende her şey o yüzden emin olamıyorum. Benimde minifiti seçme sebebim hem ucuz hem tatlı durması. İlerleyen zamanlarda belki bende ekstra bir pod mod daha alabilirim ve minifiti sizin yaptığınız gibi sadece ağızımda ki tat körlüğünü alsın diye yanımda taşıyabilirim.
    --- Mesaj Birlestirildi, 9 Temmuz 2019, Orjinal Mesaj Tarihi: 9 Temmuz 2019 ---
    150₺ ye alabileceğim bir pod önerisi bekliyorum arkadaşlar tek atıcam gidicem alcam çıkıcam

• Beğendim Beğendim x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.