Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Pod Mod Öksürtmesi

'Bir Bilene Sor' forumunda Lesion tarafından 17 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Lesion

Lesion
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +5 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    MTL DL
    Selamlar 3 gün önce minifit aldım fakat akşamları öksürüyorum bu akşam önünü alamadım öksürmenin sebebi nedir acaba?

2. AliA

AliA
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    136
    Ratings:
    +319 / 34
    Kullandiginiz Cihaz:
    Fuchai 213
    Nikotin orani cok yuksek olabilir yada pg orani yuksek olabilir. Aromasi yuksek likitten kaynakli da olabilir. Cekim yaparken mi oksuruyorsunuz yoksa cekim yaptiktan 2-3 dakika sonra veya hic cekim yapmazken mi?

Cigerleriniz kirli olabilir bogazinizda balgam birikmis olabilir. Kullandiginiz likitin markasi, nikotin ve vg pg orani hakkinda birde ne siklikla oksurdugunuz ve hangi durumlarda oksurdugunuz hakkinda bilgi verirseniz birseyler diyebilirim

3. skywegas

skywegas
    Expand Collapse
    Vape*
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    723
    Ratings:
    +874 / 18
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aspire Nautilus + Provari
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    07.01.2015
    öksürme sebebiniz mınıfıt olmayabilir. alerjık birşey olabilir. kullandığınız likitten kaynaklı..
    salt likit kullanıyorsanız normal likit deneyin derim 50/50 veya 60/40 vg/pg
    bunun dışında bol su için esıgara kullanımı sırasında
    kullanırken degil akşamları öksurtuyor demıssınız. yalnızca tesadüfen hasta da olmuş olabılırsınz. lakin öksürmenızın esıgara kullanımıyla kesin alakalı oldugunu düşünüyorsanız bu ıkısını bir deneyin.

4. Lesion

Lesion
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +5 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    MTL DL
    ilk kullandığım gün yoktu fakat şuanda uyanıp kahvaltı yaptıktan sonra çekiyorum öksğrme geliyor sebebini anlayamadı mher çekişte öksüresim geliyor.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.