Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

PHENOMENON rba ve PHENOMENON lite rba by gus mods

'RBA/RTA/RDTA (Tanklı Atomizer)' forumunda sharpie tarafından 13 Mart 2015 tarihinde açılan konu

PHENOMENON rba ve PHENOMENON lite rba by gus mods 5 5 2votes
5/5, 2 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (2)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. canibazemore

canibazemore
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    94
    Ratings:
    +107 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec RX2/3+Mad Dog Rda
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    03.01.2017
    İnanın hiç bir bilgim yok mod alacağım bi arkadaşım 5 aydır kullanmadığı için modun yanında unfollowuda verecek.Bende kısmet olursa pazartesi ilk defa test edicem.Youtube da bi tane düzgün video buldum o da rusça malesef.Atomizer gelsin biraz kurcalıyım sizide bilgilendiririm.

2. kabasaakall

kabasaakall
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ratings:
    +25 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec 2/3
    Tamam hocam yorumlarınızı bekliyorum.bende şimdi yabancı bir inceleme izledim aroması için cok iyi diyo.ama sıcak buhar veriyormus chimli ufak oldugu için ama genel anlamda baya begendi incelemede fakat mtl performansl vb nasıl içim sıkılıgı nasıl anlıyamadım okadarını yorumlarınızı bekliyorum.

3. canibazemore

canibazemore
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    94
    Ratings:
    +107 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec RX2/3+Mad Dog Rda
    03.01.2017
    Pazartesi akşamı kısa vadedeki kullanım için bi yorum yazarım en azından kafanızdaki bi kaç soru cevap bulur.

4. korgi

korgi
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    5,572
    Ratings:
    +10,694 / 16
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ant Bros
    Rica ederim, ayet olsun.

• Beğendim Beğendim x 1
  5. kabasaakall

kabasaakall
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ratings:
    +25 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec 2/3
    Arkadaşlar oringleri degiştirin diyorsunuz fakat bir iki kere sordum cevap alamadım düzgün oringleri nerden kimden bulucaz.?

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  6. ebs

ebs
    Expand Collapse
    El Cigarro Electrónico

Alınan Beğeniler:
    1,699
    Ratings:
    +2,539 / 6
    Kullandiginiz Cihaz:
    Hemen Hemen Hepsi
    02.03.2017
    Hakan Akay'dan almıştım ben. Baya baya farkettirdi. Bir arkadaş için ihtiyaç doğdu baktım ilanlara ama bulamadım. Telefonu var gerçi ama paylaşım yasak mıdır numarayı

7. kabasaakall

kabasaakall
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ratings:
    +25 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec 2/3
    Arkaşlar selam geçen hafta 2 tane zest aldım.sagolsun burdaki bazı arkadaşlar yardımcı oldular cogu konuda.hatta hakan akay arkadaşla iletişime geçip oring setlerinden aldım.fakat son 4,5 gündür aroma ve bogaz vurumu konusunda sıkıntı cekiyorum herzaman kullandıgım likitleri kullanıyorum fakat aroma ve bogaz vurumu uctu gitti sanki.26ga 2,5 ml sarım yapıp 80,90 ohm lerde denedim olmadı.28ga 2ml capa sarıp 1.2 ohm de denedim olmadı. Bu arada kendo gold pamuk aldım hem kendo ile hem muji ile denedim sonuç aynı.ilk zest i aldıgımda 3 gün bayılmıştım içim kalıtesine aromasına sonra 2.zest i aldım ama olay bu durumda.yanlıs birşeymi yapıyorum yoksa sorun bendemi.?

#767 kabasaakall, 26 Haziran 2017
    Son düzenleme: 26 Haziran 2017
  8. Goygora

Goygora
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    756
    Ratings:
    +1,110 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    HİTİT+İDA RBA
    21.02.2017
    Hocam buharcı dili olmuşsunuz kullandığınız likiti değiştirin veya nbase için kısa bir müddet eski tat ve vurumu alırsınız.

9. kabasaakall

kabasaakall
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ratings:
    +25 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec 2/3
    Baskan her atomizerde farklı likit var.yani günde 3 hatta bazen 4 farklı likit kullanıyorum.tat aliyorum ama cok zayıf şekilde bazıları kendi yaptıgım likitler bazıları türk markası likitler ama hadi aromayı geçtim bogaz vurumu nereye gitti.:)) baskan bu atomizerin orginali ile clone y arasında çok fark varmı.?artık bi adam gibi mtl alıp olayı kapatmak istiyorum

10. Goygora

Goygora
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    756
    Ratings:
    +1,110 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    HİTİT+İDA RBA
    21.02.2017
    Hocam bende 3 farklı likit içiyorum mesela bugün sabah başladığım 9 mg ry4 var sabahki vurumla şuan aldığım vurum çok farklı boğaz alışınca 9 mglı likit yağ gibi akıp gidiyor.tütünlüleri troyda içiyorum pastahaneleri lite v2 de.vurumu sürekli almakta zor.Pg yükselterek biraz daha uzun vurum alınabilir düşüncesindeyim.pg merck kullanıyorsanız obasf kullanabilirsiniz mercke göre daha yırtıcı.onun haricinde atomizerin orjinal veya klon olmasının buna etkisi olacağını sanmıyorum.illa değiştirecem diyorsanız aroma ve vurum eşitliği açısından troya m önerebilirim.deck yapısı gusa benziyor ve baca boyu daha uzun.aroma ve vurumun birbirine eşit olduğunu düşünüyorum deneme fırsatım olmasada.
    Ekleme:likitlerinizin aromasıda uçuyor olabilir dikkate alın derim.

11. kabasaakall

kabasaakall
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ratings:
    +25 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec 2/3
    Eywallah hocam bende mtl de 9 kullanıyordum sonra 6mg ye düşürdüm.cigerdede 3 mg kullanıyorum artık.fakat bazen kesmedigini düşünüyorum dediginiz gibi bir tanka sadece nbase koyucam bir iki gün bakalım elinde nane karpuz lu likitde var.1 iki gün bunları denicem.gerçi hergün diş fırcalıyorum 2 günde bir naneli agız suyu ile kargara yapıyorum ama yeterli olmuyor sanırım.

12. Goygora

Goygora
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    756
    Ratings:
    +1,110 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    HİTİT+İDA RBA
    21.02.2017
    Naneli likit ve nbase tüketimi derdinize çare olur gibi hocam.o da olmazsa likitlerinizde bir sorun arayın derim üretim yapılırken tarihi geçmiş aromalar veya çok hava alması tadın azalmasına yol açabilir.

13. RamBo007

RamBo007
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    668
    Ratings:
    +1,817 / 33
    Kullandiginiz Cihaz:
    pico+phenomenon lite+ka-6
    20.06.2015
    hava deliğinin hemen bir kaç milimetre üstüne yerleştireceğim teli diye inat etmiyorsanız , doğrusunu yapıyorsunuz. hava deliklerinin en az 4-5 mm üstünde mevziliyorum teli. aroma, buhar best of best. şahsi seçimim 28ga, 2mm, 7 tur bitişiğe yakın. pheneomenon için yazıyorum tabi ki.

14. Akbulutayberk

Akbulutayberk
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    76
    Ratings:
    +206 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Epetite + kayfun prime
    Arkadaşlar likiti görebildiğimiz modeli aldım nasıl pamuklama yapıyorsunuz fotoğraf atabilecek var mı

15. suat_by

suat_by
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    17
    Ratings:
    +26 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    vt75 nano
    Benmi beceremiyorum bilmiyorum ama akıtmamayı bir türlü başaramadım. Oringleri değiştirdim. Hakan akay isimli arkadaştan aldım. Açıkçası başarılıda oringler gerçekten. Ama akıtma yine yaptı. Aroması çok güzel pes etmekte istemiyorum ama neyi yanlış yapıyorum anlamadım. Alttaki üç tane hava deliğinden oluk gibi akıtıyor. Sanırım acemilik dönemleri için kullanılacak bir ato değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

16. Gen

Gen
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    149
    Ratings:
    +214 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Alien+Nebula+Gt3+Gus+V4
    15.06.2017

Hocam, drip altındaki yüzüğü takıp tankı tersten doldurun. Kaç hava deliği açık kalmasını istiyorsanız, tankı oturtmadan önce onun deliklerinide eşitleyip, tek seferde tankı kapatın. Hava almadığı sürece dolumda akıtması mümkün değil. Bende çok yaşadım o sıkıntıyı şu anda akıntı değil, terleme dahi yok :)

• Samimi Samimi x 2
  17. zifirkatran

zifirkatran
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    23
    Ratings:
    +53 / 0
    Benim de dün elime geçti, gece 1'e kadar iki defa sarım yaptım, hava delklerinden şırıl şırıl boşaldı likit. Bugün akşam işten dönünce tekrar denedim şu an püfür püfür ahududu :cool::cool::cool:
    Bazen ara verince doğru yere dikkat edebiliyosun hocam... Bu akşamki başarılı denemede pamuklamayı düzelttim. Pamuk coilin bacaklarına ya da decikn üst kısmına değmeyecek hocam. Deck balkon yüksekliği kısa olduğundan pamuk sağlam likit çekiyor. Üstte herhangi bir şeye değdiği yerden de hava kanallarına boşaltıyor.

• Samimi Samimi x 2
  18. suat_by

suat_by
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    17
    Ratings:
    +26 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    vt75 nano
    Bıraktım bir kenara zaten hocam :) aslında sorunum tamda sizin dediğiniz gibi sanırım çünkü incelediğim kadarıyla gelen likit direk coilin altındaki deliklerden akıyor içeri. Buna nasıl bir çözüm bulacağım bilmiyorum. Ufacık pamukluyorum ince sarıyorum. Yarın 26 ga 2.5 mm 8-9 sarım deniyeceğim. Coili uzun tutarsak pamuğu uzaklaştırırım gibi geliyor sanki. Bilmiyorum doğrumu düşünüyorum. Dediğim gibi biraz acemiyim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

19. zifirkatran

zifirkatran
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    23
    Ratings:
    +53 / 0

20. zifirkatran

zifirkatran
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    23
    Ratings:
    +53 / 0
    Hocam balkon alçak olduğundan fazla pamuk sevmiyor. normalde koyduğundan biraz daha az pamuk yerleştir. Pamuk yataydayken likit sür, uçlarını tam degil ama açık "v" şeklinde kes ki kenara kaçıp chimneye diş attırmasın. Coil den çıkışına dikkat et, coilin bacaklarına, coil vidasına ya da deckin üst yüzeyine değmeden aşağı insin. Sonra da chimneyi sonuna kadar vidala. Juice control diye açmana gerek yok, tam kapalıda sağlam likt çekiyor pamuk. Dolum da önemli, üstten yapıyosan doldururken hava kanalını kapatman lazım. Biraz sabır hocam, meyveli likitte ato gayet başarılı, uğraşmaya değer

• Samimi Samimi x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.