Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

DigiFlavor İnceleme Karşılaştırma Pharaoh Mini RTA

'RBA/RTA/RDTA (Tanklı Atomizer)' forumunda etaoinshrdlu tarafından 14 Mart 2018 tarihinde açılan konu

Pharaoh Mini RTA 5 5 1votes
5/5, 1 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (1)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Obenik

Obenik
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    40
    Ratings:
    +81 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok vape pen 22
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    08.02.2019
    Selamlar kullananar sarım ohm değerlerini paylaşabilir mi acaba nasiplenelim bizde.

2. ksk35

ksk35
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    131
    Ratings:
    +254 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sx Mini ml class, provari
    Sormuşlar ama cevap gelmemiş herhalde, benimde iki adet dl atomizer im var serpent smm ve ammit,aslında ikisindende memnunum , pharoah mini alırsam elimdeki atolara göre çok fark olurmu, evet kesinlikle olur derseniz almayı düşünüyorum yok 1 tık iki tık nüans farkı olur aroma da derseniz masraf etmeye gerek yok diye düşünüyorum karşılaştırma için yardımcı olursanız sevinirim

3. ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄

ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    1,241
    Ratings:
    +1,954 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    v2.1 / IDA / Subtank Mini
    SMM bilemem ama ammit 22 kullanıyorum, dağlar kadar fark var diyemem aralarında, ikisi de güzel ato. Pharaoh Mini drip tip yapısı ile öne geçse de clapton gibi oval teller ile inşalar çok başarılı tutunamıyor deck'e, fused clapton gibi yassı teller daha stabil, Ammit'e ise ne koyarsan koy sabitlemesi çok daha kolay. Yani görünüş olarak beğenmiyorsanız pek gerek yok gibi aslında, ama tercih yine sizin. Mesela ben Ammit'i de satmaya kıyamıyorum Pharaoh Mini'yi de, ikisinin de logolarına bile bakmak keyif veriyor bana..

• Beğendim Beğendim x 2
    • Faydalı Faydalı x 1
  4. ksk35

ksk35
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    131
    Ratings:
    +254 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Teşekkürler hocam dediğim gibi her iki atodanda memnunum, serpenti meyveli likitlerde pastane türünde ise ammiti kullanıyorum. Fb grubunun birinde ikinci el pharoah mini 100 TL görünce biran düşündüm alsammı diye ancak vazgeçtim teşekkür ederim yorumunuz için

• Beğendim Beğendim x 2
  5. ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄

ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    1,241
    Ratings:
    +1,954 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    Rica ederim hocam, ama 100 liraya da kaçmazmış aslında :rolleyes: Dediğim gibi, dudaklaması keyiflidir Pharaoh Mini'yi :D Ammit kadar vurmuyor bu arada nikotini, ammit çökertiyor beni ikisini de aynı likitle içerken, bilemiyorum nedendir ama öyle de bi' durum var haberiniz olsun..

• Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  6. ksk35

ksk35
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    131
    Ratings:
    +254 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Baktım hocam sıfırı AE de 110tl, İkinci el için 100 TL normal rakam, ammit krema vb taban aromaları daha dolgun veriyor öne çıkarıyor ama nikotin olayına dikkat etmemiştim daha önce, gerçi nikotini 1,5 mg düşürdüm niyetim sıfırlamak yakında

• Samimi Samimi x 1
  7. trafomerkezi

trafomerkezi
    Expand Collapse
    iel

Alınan Beğeniler:
    213
    Ratings:
    +407 / 4
    Hocam arkadaş Ammit'le karşılaştırmış, ben de smm'le karşılaştırayım. ikisinin de aroması ve buhar yoğunluğu neredeyse aynı. Ama Pharoah'nın buharı daha yumuşak. Aromanın sert taraflarını çok vermiyor. Mesela limon aromalı bir likitte smm keskin bir limon verebilirken Pharoah'nınki daha yumuşak oluyor. Bobinlemesi, pamuklaması kolay. Bir de hava girişi en açık halinde bile smm'nin yarım açığından çok az fazla gibi.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  8. ksk35

ksk35
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    131
    Ratings:
    +254 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Teşekkür ederim hocam, ilginiz ve yorumunuz için.... hem diğer buhardaşımın hem sizin yanıtlarınız sonucunda aslında aynı kategori ve ayarda olduğu sonucunu çıkardım. Anladığım her üç atomizer de kullanıcısını üzmeyen keyifli içim sunabilen ürünler, tekrar teşekkür ederim

• Beğendim Beğendim x 1
  9. senyoraj06

senyoraj06
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    195
    Ratings:
    +376 / 14
    Kullandiginiz Cihaz:
    vt75nano+serpent
    24mm olan bir atomizer nasıl mini oluyor abisi kaç mm.olması geren 22 mm değilmi ?

10. trafomerkezi

trafomerkezi
    Expand Collapse
    iel

Alınan Beğeniler:
    213
    Ratings:
    +407 / 4
    Hayır hocam. Pharoah rta 25mm, Pharoah mini rta 24 mm. Biraz da boy farkları var. Ama mini'lik hava akış sisteminden geliyor, bir de likit kapasitesinden. Mini yalnızca alttan hava alıyor ve en açık halinde bile "restricted dl" denen sıkı içime yakın. Pharoah rta ise hem üstten hem de alttan hava alabiliyor ve çok havadar olabiliyor. Ayrıca Pharoah'nın değişebilir deck'inde 4 seçenek var. Mini'de 2 seçenek var. Ayrıca likit kapasiteleri de farklı. Mini standartında 2ml alıyor. Uzatma ve büyük camla 5'e çıkıyor. Pharoah rta standardında 4.6 ml olarak geliyor. Metal bir ekstra parçası var. Onu takarsanız 3 ml daha ekliyor, 7.6 ml likit alıyor.

Ama ailenin en iyisi bence Pharoah rdta. İnanılmaz büyük bir deck'i var ve çok farklı sarıma olanak tanıyor.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  11. SeydiErl

SeydiErl
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    10
    Ratings:
    +19 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Swag kit
    Aroma yoğunluk olarak nasıl peki

12. trafomerkezi

trafomerkezi
    Expand Collapse
    iel

Alınan Beğeniler:
    213
    Ratings:
    +407 / 4
    Mini ve rdta iyi hocam. Aroması yüksek atomizerler. Pharoah rta diye geçen normal boyunu bir kez denedim, bana çok havadar geldi, yorum yapamayacağım. Ama pharoah mini'yi tavsiye ederim. Yalnız havası kısıktır. Özellikle sıkı içimli dl atomizer istemiyorsanız, aynı kalitede, aromada birçok rta var piyasada.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  13. moothy

moothy
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    176
    Ratings:
    +466 / 19
    Bende mini var ama nedense gun icinde mutlaka tabanda akitma yapiyor yogun kullanimda

14. Anton

Anton
    Expand Collapse
    Mareşal
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,860
    Ratings:
    +6,069 / 34
    Bir ekleme yapayım;

Pharaoh RTA "tabanda" 25 mm. Gövdede ise 27 mm. Hem enli hem boylu bir atomizer'dır. Pharaoh Mini abisinin yanımda gerçekten minik kalır. :)

• Beğendim Beğendim x 2
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  15. ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄

ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄
    Expand Collapse
    everything evaporates..

Alınan Beğeniler:
    1,241
    Ratings:
    +1,954 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    O nasıl şey yahu :eek: Dolar düşükken 130-150TL civarına almıştım map kodu ile indirimli FT'ten. Ali'de 100'e varsa şüphe ile bakarım dolar bu haldeyken ve FastTech'te "Discontinued" görünüyorken. Öte yandan gümrük macerası... 100TL ikinci el normal değil ben size diyeyim, forumda 150'den görmüştüm yanılmıyorsam en son, ekmek bile yenir ondan :D..

16. Humbaracı

Humbaracı
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Target Pro
    Abiler nerden edinebiliriz bunu var mı bilen? AE de digiflavor'a baktım yok, bir tane satan var o da buraya yollamıyor. Kafaya koydum bunu ama bulamıyorum.

17. hammersmith

hammersmith
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    279
    Ratings:
    +735 / 2
    https://www.fasttech.com/products/3...entic-digiflavor-pharaoh-mini-rta-rebuildable
    Burada var ama alternatif olarak OFRF GEAR öneririm kolay bulunabilirliği nedeniyle. İkisi arasında aroma olarak fark bulabilmek zor.

18. Humbaracı

Humbaracı
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Target Pro
    Çok sağ olun hocam. Ben bunu çok beğendim ya kafaya taktım, alasım var. Yalnız birisi TPD almayın standard alın demişti de aralarında 100 tl fark var. Bu tpd 2ml sadece standardı 5 ml yapılabiliyor ama 100 tl eder mi? Dolar da uçtu. Tpd almayı düşünüyorum. Son olarak gümrükte takılırsa para iadesi olur mu?

19. RoosteR

RoosteR
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    51
    Ratings:
    +133 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aegis LegenD - Rabbit RTA
    gumruktekı vergılendırme ve bır takım degısıklıklerden sonra forum ıcındede takıp ettıgım konu baslıklarında gordugum kadarıyla vergı kesımınden sonra gecısler bıraz daha rahatladı gumruk le ılgılı gordugum baslıklarında eskıye nazaran pek takılan olmuyor hatta artık o konularda konusulan genel ıcerık vergı yuzdesı muhabbetlerıne dondu yınede sans ısı olmala beraber genel anlamda gecıyor gumrukten urunler. urun takılmalarında iade de gecıkmelı de olsa ıadenızı alırsınız kargo ucretlerı sızden kesıldıkten sonra.

20. hammersmith

hammersmith
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    279
    Ratings:
    +735 / 2
    bubble tank'ta var verdiğim linkteki yerde, ben kullanmadım ama bubble tank çok şekilsiz görünüyor ve okuduğum geri dönüşlere göre biraz sıkıntılı. Size @ϟuꝛvïvᾱŀıᵴ╄ daha çok yardımcı olabilir konu sahibi olarak.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.