Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Nitecore NEW i2 Charger

'Şarj Cihazları' forumunda VaporZone tarafından 3 Haziran 2016 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. mtb

mtb
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    4,047
    Ratings:
    +6,301 / 213
    Kullandiginiz Cihaz:
    Hotcig R150 TroyaM TroyaS
    Bişey daha ucuzsa onda bir sıkınıtı vardır arkadaşlar bu nitecore i2 ve i4 normal nitecore lara göre daha uygun fiyata satılıyordu.. Bazı kullanıcılar da i2 ve i4 sadece tek pil şarj etmiyor ve sallanınca içinden ses çıkıyor gibi şeyler yazıyorlardı.. Nitecore un İ versiyonlarında bir sorun olabilir..

2. maca_as

maca_as
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    20
    Ratings:
    +43 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok 220w
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    19.07.2017
    Ne yazık ki ben de i2 kullanıyorum. epey araştırarak ve hevesle aldım fakat üründe kronik ısınma sıkıntısı var. Bu ısınma sorunu yüzünden öncelikle C3 yuvasındaki kondansatörü şişiriyor. ilk 6 ayda kondansatör yaktı. Değiştirdim 3 ay sonra yine yaktı. Son kez değiştirdiğimde ek çözümü olarak altına küçük bir fan yerleştirdim ve şimdilik (yaklaşık 1 yıl) sorunsuz çalışıyor. Aslında kondansatör tek başına pek bir şey ifade etmiyor, çok çok sessiz bir ortamdayken sadece hafif bir cızırtı duyuluyor, fakat eğer zamanında kondansatör değiştirilmezse, arıza diğer devre elemanlarına da sıçrıyor ve sağ şarj yuvası komple gidiyor. Onarımı yapılabilir, biraz elektronik bilgisi olan kişiler kendi başlarına da çözebilirler. Fakat şahsi tavsiyem; kesinlikle onarımı için uğraşmayın. Sonuçta çoğu kişi akşam yatarken pilleri şarja takıp sabah alıyorlar. Bu ürünün tekrar aynı ya da farklı bir yerden sorun çıkartmayacağı ve sizleri riske atmayacağı kesin değil. O yüzden yeni ve farklı bir şarj cihazı almak daha mantıklı.

Not: Şahsen pillerimi gündüz iş yerinde şarj ediyorum. Cihaz sürekli gözümün önünde olduğu için içim daha rahat. Size de hangi şarj cihazı olursa olsun bu şekilde kullanmanızı tavsiye ederim. Çünkü şarjlı piller (doğaları gereği) tepkimeye girdiklerinde herhangi bir şekilde bu tepkimeyi durdurma şansınız yok. Minimum riskle, bol buharlı yaşamak en güzeli.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  3. Castion

Castion
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Desire Rage-Drop RDA
    6 ay civarı kullandım cihazı.Her kullanımda ısınıyordu ve koku yapıyordu.Geçen gün toptan gitti,şarj etmiyor artık+ledleri yanmıyor ve garip bir ses çıkarıyor.Çöpe yolcu maalesef.

4. bugrea

bugrea
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör

Alınan Beğeniler:
    293
    Ratings:
    +641 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    Magma RDA
    Fazla ısınma sorunu için çözümüm:
    1- Şarj aletini 220 volt ile beslemiyorum, 12 v luk bir adaptör ile besliyorum. ( Isınma sorunu ortadan kalkıyor direkt.)
    2- Her ihtimale karşı dik bir şekilde duvara yaslıyorum, alttan hava alma delikleri açıkta kalsın diye. ( Aslında düz zemin olduğu sürece gerek yok ama, olsun..)
    Uzun süredir bu şekilde kullanıyorum herhangi bir sorun çıkarmadı..
    Tavsiye ederim..

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  5. muro

muro
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    igo-l+ego twist
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    18/02/1981
    Bende bu aletten aldim bilen varsa bir sorum olacak yaklasik 3 4 saattir sarjda piller 2. Yesil isik yanip sonuyor pillerin tam doldugunu nasil anlayacagim

6. bugrea

bugrea
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör

Alınan Beğeniler:
    293
    Ratings:
    +641 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    Magma RDA
    3 ışık birden sürekli yanık kalacak.. ( 3 yeşil ışık sabit yandığı zaman.. )

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.