Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Nefes alamıyorum

'Bir Bilene Sor' forumunda JonTurk tarafından 13 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. JonTurk

JonTurk
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    İyi günler abilerim kardeşlerim, 12 gündür ateşliden kurtulmuşken son günlerde burun akıtmasından dolayı burnum neredeyse %100 kapandı, af buyurun burnumun içi yara dolduğu için temizlemek tam bir işkence. Bugün zorunlu olduğum için ateşliye tekrar döndüm, burnumda yavaş yavaş kendine geliyor. Bu sorunla karşılaşmış deneyimli hocalarımızın yardımına ihtiyacım var çünkü sigarayı iğrenerek içmekteyim ve biran önce tekrar buharlamaya dönmek istiyorum.
    Ioi vg %80,merck pg %20. Ürünler ilke kimyadan alınma. İmla için telefondan yazıyorum kusuruma bakmayın

• Beğendim Beğendim x 1
  2. teslax

teslax
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    72
    Ratings:
    +145 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    eleaf istick pico
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    17.07.2016
    aynı kombinasyon ile bende 1 haftadır 3mg nikotinli kullanıyorum ilke kimyadan bir problem yaşmadım farklı bir rahatsızlığınız olabilirmi doktora görünün derim bence. ilkje kimya gold nbase aldınız değilmi çünkü aynısı bende kullanıyorum.

• Beğendim Beğendim x 1
  3. eryan

eryan
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    24
    Ratings:
    +89 / 0
    06.02.2018
    Burun tıkanınca niye ateşliyo dönüyorsunuz ki nasıl bir mantık bu?

Otrivine burun spreyi öneririm iki çeşidi var. Birisi alerjik tıkanıklık için diğeri de burun kapaklarındaki kanı azaltıp kapakların hacmini azaltıyor haliyle nefes alabiliyorsunuz. Daha ilk sıkışta 5dk içinde nefes aldırır, dünya varmış dedirtir. Gece yatarken de burun bandı kullanırsanız güzel combo olur rahat uyursunuz ağız kuruluğu çekmeden

• Beğendim Beğendim x 1
  4. Physicing

Physicing
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    51
    Ratings:
    +98 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Troy1xV3
    17.10.2016
    Size şöyle söyleyeyim, bıraktıktan sonraki 1. hafta ve 3. ay arası neredeyse hep rahatsızlıklarla karşılaşacaksınız, bunu herkes bir şekilde geçirdi. Örnek vereyim burada duyduklarımdan. Böbrek ağrısı, burun tıkanıklığı, tat sağırlığı, aşırı öksürük, aşırı balgam bu liste uzar gider. Bunların bir kısmını bende yaşadım aynı sizin gibi araştırdım ama aslında bunlar sigaranın vücutta bıraktığı yan etkilerin sadece küçücük bir kısmı. Vücuttan özellikle katran atılırken bir çok değişiklik oluyor. Bunların sebebi e-sigara olmayabilir, ama yine de likit ve sisteminizi kontrol etmenizi öneririm.

Ayrıca küçük bir ihtimal grip olma olasılığınız da var malum tam geçiş mevsimleri. Lütfen sigaraya geri dönmeyin.

• Katılıyorum Katılıyorum x 3
    • Beğendim Beğendim x 1
    • Samimi Samimi x 1
  5. JonTurk

JonTurk
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Mantık şurada, burnum tıkalı olduğu için buharlayamıyorum çünkü daha da beter gidiyor durum, sigara içerken bunu yaşamıyorum tam tersi buhara ara verdiğim için burun düzeliyor, tavsiyenizi dinleyeceğim hocam.

6. JonTurk

JonTurk
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Çok teşekkür ederim hocam artık zamana bırakıp elimden geldiğince az buharlayayıp bu kötü durumdan kurtulmayı bekleyeceğim

7. JonTurk

JonTurk
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Evet hocam aynı nbase. Daha önce sigma merck kullanmıştım böyle bi durumla karşılaşmadım, o yüzden de birazcık nbasede kabahat aradım

8. Mr. Ocean

Mr. Ocean
    Expand Collapse
    E-Sigara Tiryaki
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,974
    Ratings:
    +5,408 / 8
    Yüksek vg, DL içim ve buharı burundan verdiğim zamanlarda bende de burun içi kurumalar, yara benzeri oluşumlar olmuştu. Sizinki bundandır diyemem tabiki lakin mtl içim, yüksek pg ve buharı burundan verme alışkanlığımdan vaz geçtiğimden beri çok daha rahatım. Belki denemeyi düşünebilirsiniz.

• Katılıyorum Katılıyorum x 3
    • Beğendim Beğendim x 1
    • Faydalı Faydalı x 1
  9. enes145381

enes145381
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    419
    Ratings:
    +619 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    joyetech aio box
    13.01.2018
    Hocam rahatsızlığınızı direk buhara bağlayamayız. Fakat şöyle bir durum var ; Vucudun belli bir süre maruz kaldığı bir durum alışkanlık var . Bu alışkanlığın da vucudumuzdan alıp götürdükleri ve yerine getirdikleri var. Sigaraya maruz kalmış vucut saman alevi gibidir, içten içe yanar alev görünmez, dumanı kasıp kavurur. Bu dumana maruz kalmış vücüt, içinde yanan ateşten bi haber hayatını idame ettirir. Bu duman kesildiği an başlar içinde ki alev ateşlenmeye ve ateşiyle zayıf bulduğu yerleri yakmaya...
    Biraz sabır , düzelecek yavaş yavaş.

• Samimi Samimi x 1
  10. Elifgokhan

Elifgokhan
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    61
    Ratings:
    +93 / 3
    Rahatsizligi buhara baglamayin aksine rahatsizlaninca buhar icemiyoruz bu banada oluyor bogaz hastaliklari faranjit tonsilit vb. Şeyler olustugunda ( dogal sebepler ile oluyor ) buhar bana ağır geliyor tat felan alamıyorum sigara icebiliyorum ama tiksinerek onuda belirteyim ki sigara beni kesmiyor buhara donunce tekrar rahatliyirum
    Umarım anlatabilmisimdir bende mobilden yazıyorum
    Saygılarımla

• Samimi Samimi x 1
  11. Erdal Bakkal

Erdal Bakkal
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    107
    Ratings:
    +157 / 2
    Otrivine'in bağımlılık yaptığı bir gerçek ve uzun kullanımlarda burun mukozasına zarar verdiğini bizzat kbb arkadaşım anlatmıştı. Yıllardır tıkanıklık sıkıntısı çeken biri olarak asla ve asla kimyasal burun açıcıları tavsiye etmiyorum. Keza çoğu kbb uzmanı da tavsiye etmiyor.

Mtl kullanımında yani daha yüksek pgde benim de burnumda kurumalar oluyor zaman zaman. Ama asla atesliye dönmek için bir sebep değil. Rahatsızlığınızın en kısa zamanda geçmesi dileklerimle.

• Faydalı Faydalı x 1
    • Samimi Samimi x 1
  12. tahribatt

tahribatt
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    246
    Ratings:
    +494 / 23
    1.5 senedir buharlıyorum. Bu süre zarfında hiç ateşli içmedim. İlk 6 ay saç diplerinde ve saç bitim yerlerinde ensede bazen böyle dokununca ağrıyan küçük sivilceler oluştu. Ayda mutlaka iki defa tekrar eden ağız içi yaralar, tat sağırlıkları. Sigaradan uzak durmanın verdiği psikolojik rahatsızlıklar v. S ile boğuştum.bu rahatsızlıklar zamanla azalıyor inanın. Öte yandan sigarayı bırakmaya sadece nikotin almak buharlamak yetmiyor. Sigara tiryakiliği bambaşka bir boyut. İrade gösterin lütfen biraz. Mücadele ve çaba. Sigaraya dönmek için nitekim bahane çok.. Ha bu arada bol bol meyve ve sebze tüketiniz efenim. Geçmiş olsun

• Beğendim Beğendim x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.