Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Nbase-Aroma Öneri Konusu

'Atomizer/Mod sohbet ve bilgi paylaşımı' forumunda Breathing tarafından 3 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Breathing

Breathing
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    140
    Ratings:
    +247 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Bende Bilmiyorum.
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    29.11.2016
    Forumda dikkat ettim ev-yap a yeni başlayanlar ne aroma kullanalım hangi nbase gibi bir sürü soru soruluyor ve bunların cevapları forumda mevcut.Fakat düzenli bir konu olsun istedim lütfen bu konuya sadece kullandığınız nbase ve aromaların iyi veya kötü yorumlarını yazarsanız yeni başlayacak arkadaşlar bu konuya baktıklarında birazda olsa fikir sahibi olurlar. Konu tartışma yeri değildir lütfen takip gibi şeyler yazmayın sağ üst tarafta konuyu takip et butonuna basarsanız konuya yazılanlar uyarı olarak gelecektir. Bunu yazma amacım saf bilgi olması içindir.

Örnek olarak :
    Nbase : Neden alınmalı ? Nesi hoşunuza gitti neyi gitmedi gibi.
    Aroma : demlenme süresi tat değişiklikleri. Türkiyede üğretilen bir aroma ise yağlımı değilmi e-sigara uygun mu ?

Kendimden başlıyayım.

Fumetti Nbase : Kokusuz bir nbase fakat nikotin oranları üzerinde yazdığı ile aynı değil gibi nbasede hafif bir tatlılık var içimde hissediliyor.
    Keyf Nbase : Kokusuz ve neredeyse tatsız bir nbase. Sek nbase kullanacak olanlara önere bilirim şuan sek olarak içiyorum.

Twisted Father Milk v2 : Güzel bir aroma. Tatları almak için demleme süresi çokta uzun değil. 10. günde tatların neredeyse tamamın alıyorsunuz.
    MT Baker Blue Moo : Demlediğiniz anda çok güzel bir aroma süt tadını net alıyorsunuz fakat 7-8. günlerde tadı garipleşiyor sanırım tam olarak demlenme sürecine giriyor 15 güne kadar muhteşem olacağına eminim.

• Beğendim Beğendim x 6
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
    • Galip Galip x 1
  2. Poyrazhan

Poyrazhan
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Yok
    Konu güzel emeğin için teşekkürler
    Bu ürünleri guvenilir bi şekilde nerden temin edebiliriz?

• Beğenmedim Beğenmedim x 1
  3. dmxemoo

dmxemoo
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    176
    Ratings:
    +406 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Troya S & Aleader Orbit
    21.11.2016
    Şu ana kadar sadece tek bir nbase kullandım o da keyf oldu. Çok hafif tatlı neredeyse anlamayabilirsiniz özellikle de aromayı çok iyi vermeyen bir atomizeriniz varsa :D. Kokusuz. Sek içim için gayet başarılı. Tavsiye ederim.

Aroma konusunda önerilere açığım daha yeni başladım sayılır. Önerebileceğim de tütün severler için ry4 double olabilir. 30-40 gün demleme süresi gerekiyor ancak bu süre sonunda karamel, tütün ve vanilyanın kompleks halini afiyetle buharlıyorsunuz.

Umarım konu tutar herkes burda birşeyler önerse eminim birçok kişi faydalanır ayrıca forumda kirliliğin önüne geçilir.

• Samimi Samimi x 1
  4. Tyfun0733

Tyfun0733
    Expand Collapse
    Mr. Nbase
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,485
    Ratings:
    +2,513 / 65
    Kullandiginiz Cihaz:
    Ipv8 Phenomenon
    10.01.2017
    Öncelikle faydalı bir konu olmuş. Bende buharevi fire juice basf aldım @starmaster ın yorumlarında görünce memnunum kokusuz aroma olarak da buharevi ve brand no aldım şuanlık demlenmedi tam sonuçları bildiririm burdan.

• Beğendim Beğendim x 1
  5. SonerOzger

SonerOzger
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    82
    Ratings:
    +94 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico & Melo III
    15.12.2016
    Nbase olarak;

Keyf Gümüş: 6mg 100ml aldım gayet hoşuma gitti boğaz vurumu olsun nötrlüğü olsun tadı rahatsız etmicek derecede çok az bir şekerli içim esnasında kokusuz fakat şişeyi kokladığımda hoş bir kokuyla karşı karşıya kaldım ne hikmetse :)

Fumetti: 36mg 100ml aldım, bu esnada kesin olarak ev-yapla tanıştım.(Öncesinde keyf ile bir kaç olumlu denemem olmuştu.) Koku tad konusunda bir fikrim yok fakat nicotini 3mg ve 6mg kullanıyorum yaptığım likitlerde hemen hemen bitmeye yaklaştı diyebilirim. İçimi güzel.

Base olarak;

Balmumcu VG:
    Ev-yap ile tanışma esnasında kesin bir karar ile siparişimi verip gelmesini beklediğim baselerdir balmumcu vg ve pg. Öncelikle şahsi fikrim seyreltip sek nbase içecek arkadaşlar almamalı sebebine gelicek olursam kokulu, nasıl mı kokulu garip bir kokusu var. İçen kişi tarafından çok net farkedilmese de karşınızdaki insan bir garipsiyor kokusunu. Ben kullanmıyorum sek nbase o yüzden gözlemim babamda oldu. Üzülerek söylüyorum ki sek nbase içecem diyosanız zaten masrafınız az balmumcu vg size göre değil. Amma ve lakin yok ben aromalarımı koyar bir güzel içerim derseniz buyrun efenim ürün burada. Gayette kokusu içtiğiniz aromanın kokusu...

Balmumcu PG: PG gözlemleyemedim boğaz vurumu nicotinden kaynaklanıyor densede PG'nin de etkisi olduğunu bir çok yerde okudum, nicotin oranlarım 6 yı geçmediği için o boğaz vurumunu ben alamadım, ciğer çekimi yaptığımdan almakta istemedim doğrusu.

Aroma olarak; Bestbuhar aromalarından çilek ve robusta kahve ve robusta tütün aromalarını kullandım.
    Çilek aroması isteğimi fazlasıyla karşıladı hoş bir tadı var fakat önerim ciğer çekimi yapanlar için %3ü geçmemeleridir kezza geçtikleri taktirde bende olan boğazı yakma sorunu oluşabilir.
    Kahve aroması ise normalde içtiğim kahveli likitlerden farkla kremalı diyebilirim kesinlikle mix bir aroma. 1 haftada olsa demlenmesi gereken bir aroma, sebebine ise başlarda tadının bir garip geldiğini söyleyebilirim.
    Tütün aromasını hediye olarak yollamışlar iyi etmişler hoş etmişler :ThumbsUp.: 10ml demledim. Biir kaç gün bekledikten sonra dayanamadım içmeye karar verdim aman Allah'ım bu ne rezalet... Dur kaçma devamını dinle koydum kenara dedim merak eden denemek isteyen olursa veririm. Yazık günah atılmasın. Yaklaşık 2 hafta kadar durmuştur, bir denemek istedim ve muazzam:whistle.: Yanlışlarım hatalarım elbette ki vardır mazur görün.Siz değerli forumdaşlara bir nebzede olsa yardımcı olabildiysem ne mutlu...

• Beğendim Beğendim x 6
  6. dncrsk

dncrsk
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    evic VTwo mini, yosta
    20.12.2016
    fumetti nbase denedim begendim. şimdi keyf nbase deniyorum, gayet başarılı.

7. Akales

Akales
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +5 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    CKS İcon 200 / Goon LP
    Keyf Gümüş serisi Nbase deneyeceğim, sonuçları almaya başladıktan sonra buraya aromalar ve keyf gümüş nbase ile olan tatlarımı yazacağım

8. sekiz

sekiz
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    47
    Ratings:
    +59 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revenger X + Skyline RTA
    14.03.2016
    Konu çok güzel fakat burada kişilerin evyap konusunda ne kadar bilgi sahibi ve deneyimli olduklarını da belirtmeleri gerekli bence.
    Örneğin Keyf'i beğenen birçok kişi var; ben hiç beğenmedim veya ben Brand 53 beğeniyorum başka biri bunu beğenmeyebilir.
    Ayrıca bu konudaki paylaşımlarla NBase tedarikçilerini hedef göstermiş gibi de oluyoruz.
    Bunu da kötü niyetle kullanmak isteyenler çıkabilir; Ben zamanında Keyf için Keyf'in sayfasına olumsuz düşüncelerimi yazdığımda bazıları beni topa tutmuştu; sonra onlarda aynı seriyi alınca aynı sıkıntıları yaşamışlardı.
    O yüzden sadece olumlu olarak deneyimlerimi yazmayı uygun görüyorum.
    Buna göre yeni ama başarılı bir Nbase var : Brand No 35 ; Koku yok, Aroma ile birleşmesi çok başarılı ; Boğaz vurumu güzel.Seçenek bol.
    Yine ; Fire Juice yine kokusuz temiz bir nbase; boğaz vurumu bana göre biraz zayıf gelmesine rağmen keyifle içilir.

Aroma tam bir muamma :)

• Katılmıyorum Katılmıyorum x 1
  9. Mevlevi

Mevlevi
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    241
    Ratings:
    +451 / 15
    Kullandiginiz Cihaz:
    Dicodes+Fev VS
    01.02.2017
    Keyf altın seri nerden bulabileceğiz yok mu ?

• Faydalı Faydalı x 1
    • Samimi Samimi x 1
  10. ozqunce

ozqunce
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    18
    Ratings:
    +29 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec 2/3 , Pico
    Stok buldukça twisted aramaları alıp keyf ile yoluma devam ediyorum.

11. Apokaliptos

Apokaliptos
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ratings:
    +8 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Eleaf ijust s
    nasıl temin edebiliyoruz acaba bu nbase ya da baseleri yeniyim de forumda tedarikçilerde de bulamadım simdiden tesekkurler

• Beğendim Beğendim x 1
  12. Prensone

Prensone
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +5 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Eleaf istick pico
    Brand no 35 yazarsan google dan bulabilirsin ayrıca keyf nbase yazarak da keyf in sitesini bulabilirsin veya buharistan ı deneyebilirsin vela buhar a bakabilirsin mesela..

13. Apokaliptos

Apokaliptos
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    5
    Ratings:
    +8 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Eleaf ijust s
    Eyvallah hocam sagolasin

14. failimechul

failimechul
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +5 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    joyetech ego aio
    01.10.2016
    Ya herkes övüyor bu Keyf'i fakat size şekerli gelmiyor mu arkadaşlar? Dudaklarımı yalamaktan perişan oluyorum ben. Bende mi sorun var acaba?

15. Cekimkuweti

Cekimkuweti
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,077
    Ratings:
    +1,370 / 27
    Kullandiginiz Cihaz:
    Tesla WYE85 Pharaoh Mini
    10.07.2016
    Nbase olarak fire juice titanium 3mg nikotin 1etil mantol 100vg olanını kullanıyorum aromadada tfa fıstık ezmesi ve vanilya kreması karışımı tavsiye ederim :)

• Beğendim Beğendim x 2
  16. Cinmenta

Cinmenta
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    55
    Ratings:
    +139 / 13
    Kullandiginiz Cihaz:
    Nebula + kayfun v3
    Hergün
    Hocam etil maltol içim ö.m alabilirmirmiyim :)

17. ozgur0841

ozgur0841
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Eleaf
    Arkadaşlar selamın aleyküm.Forumda yeniyim bu mesajı nereye yazacağımı bilemedim o yüzden buraya yazıyorum doğru yermi bilmiyorum? Ben likit yapmak istiyorum fakat trileçe tadında yada bulamazsam da ona yakın bir tat. Önerilerinizi bekliyorm

• Faydalı Faydalı x 1
  18. Labuda

Labuda
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    192
    Ratings:
    +273 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    SX mini g class+Bilitzen
    2012
    Nbase keyf.us,buharevi
    Aroma buharevi kremalı çilek

19. fireman35

fireman35
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    joyetech ego
    merhaba arkadaşlar tavsiye ettiğiniz yurt için sitenin birinden 36 mg nbase aldım plastik şişe içerisinde kalsın istemiyorum uzun zaman içinde tüketeceğimden dolayı alüminyum şişe içerisine koysam bi sıkıntı olur mu acaba ? alüminyum ve nikotin tehlike arz edermi ? yardımcı olursanız sevinirim.

20. Dumplick

Dumplick
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    8
    Ratings:
    +13 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Yosta+Ammit-Spica
    ben nbase olarak buharevi ve keyf kullandım çok ta farkları yok açıkcası ama memnunum

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.