Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Nasreddin hoca'ya ziyaret

'Konu Dışı' forumunda garez tarafından 11 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

Nasreddin hoca'ya ziyaret 5 5 1votes
5/5, 1 oy

Etiketler:
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Konu
  2. Yorumlar (1)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. xXxLegendxXx

xXxLegendxXx
    Expand Collapse
    Legend
    Platin Üye ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    7,016
    Ratings:
    +9,324 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    Asmodus V2 , Tokugawa Rda
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    09.01.2017
    @Nasreddin Hoca hocam ne zaman semaveri kestin bak millet böyle oldu.
    Verdiler gazı yediniz , dedim ama komple bunlar :D
    İyi adamdır likiti demli koyudur. Elin gavuru yapınca preminyon (içine ne katıyor sorma) hoca yapınca yok temiz değil yok bilmem ne
    Bence isteyen içer istemeyen içmez herkes yorumunu yapabilir saygı duyarım ki bende yapıştırayım @Nasreddin Hoca abi içemiyorum likitini seyreltmeyince saygılar.
    Bizim hoca gülümser az vg kat der bu denenmiştir. :D Likiti içince böbreklerim ağrıyor. Su iç der bizim hoca :D vesselam
    Seven içsin sevmeyen içmesin.

Ben five pawns içebiliyorum ama efffkar içemiyom ama kötülemem neden derseniz ben içemem sen içersin , bünye kabul eder bünye vardır kabul etmez.

Ama @Nasreddin Hoca üretimide nerede yapıyorsan denetime aç paşam

Sükutta ikrar vardır.

Sustukça suçlusundur işin özü:)

Ben kefil olmam adetim değildir. Ama semaverine kefilim:D

Tiryakinin formülünü bize teslim et . Her tarafın sarıldı. o_O:D
    Saygılar

• Beğendim x 7
    • Beğenmedim x 5
    • Samimi x 4
    • Komik x 2
    • Katılıyorum x 1
    • Katılmıyorum x 1
    • Galip x 1
  2. azash

azash
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    342
    Ratings:
    +1,032 / 16
    Kullandiginiz Cihaz:
    Macro+Troya MV2-Majör-İon
    19.06.2017
    Hastasiniz. Sağdan soldan araştırdinız mükemmel bir hoca buldunuz. Gittiniz derdinizi anlattiniz. Hoca bilgili, hoca ilgili. Duvar sertifika dolu. Dedi ameliyat. Güven o derece ki, hay hay hemen dediniz. Zaten bu güne kadar hoca hakkında her zaman güzel şeyler duydunuz. Hazırlıklar falan. Tamam herşey. Ameliyat günü geldi. Soyundunuz, giydiniz önlüğü, yattınız sedyeye, girdiniz ameliyathaneye. O sıra hemşire neşteri yere düşürdü. Hoca dedi, getir bir şey olmaz. Peceteyle sildi. Aldı eline. Verin narkozu da başlayalım kesmeye dedi. Hala orada yatıp ameliyat oluyorsaniz ve hala baska hastalara diyebiliyorsaniz ki hoca çok iyi insandır. Gidin sizi ameliyat etsin.
    Zaten söylenecek sözün bittiği yerdeyizdir.
    Zaten toplum olarak alisigiz.
    Bir kereden bir şey olmazmış...

• Katılıyorum x 26
    • Beğendim x 5
    • Beğenmedim x 1
    • Faydalı x 1
    • Galip x 1
    • Samimi x 1
  3. obili

obili
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    108
    Ratings:
    +190 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    joyetech cuboid-al85
    24.11.2016
    Forum üfürükten teyyare konudan geçilmezken , kullanıcıların gerçekten işine yarayacak , bilgi alabilecekleri bir konu neden silinir bilmiyorum. Gerçi her ciddi konunun ilerleyen sayfalarında birbirimize girme geleneğinin bunda çok etkisi vardır ama yine de uygulama bu olmamalı. Hocayı tanımam , likitini de hiç kullanmadım (evyap takılıyorum) ama hep övgüyle bahsini duysak da (konu silindiği için göremediğimiz) o resimlerden dolayı duruma açıklık getirmeli kanaatindeyim. Bu , hem kendi hem de kullanıcıları için en uygunu bence. Neyse ... fazla yazmanın anlamı da yok sanırım . Nasılsa konunun kapatılması (hiç istemesek de) yakındır :whistle.:

• Faydalı Faydalı x 2
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  4. SCSCSC

SCSCSC
    Expand Collapse
    E-Sigara Güru
    ESF Hakem Heyeti ESF Güru ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    347
    Ratings:
    +570 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    Al85 Naitulus2-Pico Doogy
    25.12.2012
    Bir sineklihoca eksik kalmış. Kendisi olmazsa muadilinin damlaması yakındır. Damladı mı yoksa :)

• Faydalı Faydalı x 1
    • Samimi Samimi x 1
  5. TR_Muhafız

TR_Muhafız
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    102
    Ratings:
    +249 / 4
    12.05.2017
    Uzun zaman tükettik , memnundum ve üretim yaparsalar içmeye de devam ederim.Kanıt olmadan , bahse konu olan kişileri orada görmeden konuştuklarınız sadece dedikodu olur benim bildiğim dedikodu delikanlı adama yakışmaz.Ayıptır.Kalın sağlıcakla.

• Beğenmedim Beğenmedim x 5
    • Katılıyorum Katılıyorum x 4
    • Beğendim Beğendim x 1
    • Samimi Samimi x 1
  6. LeylekSama

LeylekSama
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    144
    Ratings:
    +313 / 12
    Kullandiginiz Cihaz:
    PENODAT + IDA RDA
    30.03.2018
    Ben 5 yıldızlı otelin mutfağını ve çalışma düzenini gördükten sonra dedim ki isterse 5 milyon yıldızı olsun
    İşte evyap candır derken kast edilen bu
    Senin tüketeceğini senden iyi kimse yapamaz
    Bu kadar abartmamak lazım
    Bence hijyen denen şey sadece reklamlarda var

• Katılıyorum Katılıyorum x 8
    • Samimi Samimi x 2
  7. manover

manover
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    391
    Ratings:
    +1,147 / 22
    Kullandiginiz Cihaz:
    vaporesso revenger x
    8.01.2017
    Sonuna kadar haklısın hocam.

8. Alpozutku

Alpozutku
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    113
    Ratings:
    +206 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    ML Class - Expromizer 2.1
    Hocayla bir kaç kere diyaloğum oldu ve gayet samimi birisi yapmıştır yapmamıştır gözümle görmedim bilemem kefilim de diyemem ama yapacağını zannetmiyorum geçirdiği sıkıntıları daha önce yaşadığı olayları ilk çıktıkları zaman okudum dikkatli bir şekilde takip ettim karalama kampanyası olduğunu düşünmekteyim ayrıca şundan emin olun ankaraya gittiğimde kesinlikle uğrayacam hocanın yanına ve üretim yerini göstermesini rica edeceğim beni kıracağını zannetmiyorum kendisi de biliyor geleceğe yönelik AB onayı almış premium likit markası oluşturacağımı...

Bir gönderinizde seni giriş tarihin kurtaramaz demişsiniz, pardon siz kimsiniz de neyden kurtulamaycak? Ayrıca bunca zaman foruma emek vermiş bilgi paylaşmış birine karşı böyle çirkin konuşmanız hoş değil... Olaya bir de şöyle bakarsanız bu kişi uzun yıllardır forumda sizin dediğiniz gibi bir kaç süslü kelimeyle bunca zaman forumun içinde olup rütbe alamaz insanlar elinde sonunda içindekin zihniyeti dışarıya vurur gözlemlediğim kadarıyla siz de içinizdeki zihniyeti dışa vurmuşsunuz... Bu forumda kişinin görünüşü sosyal statüsü hiç bir şey ifade etmez burada insanlar karşısındakinin efendiliğine saygısına ve bilgisine bakar... Karşınızdaki kişi sizden küçük olsa bile bir şekilde saygı göstermelisiniz... Efendilik kısmında yapan kendine yapıyor zaten görüyoruz... Bilgi dersek zaten 40 fırın ekmek yemelisiniz daha sarım yapamıyorken insanlara afra tafra yapamazsınız...

Hocam şunu söyleyeyim 2 yıla yakın süredir buharlıyorum ve dışardan satın aldığım tek likit efkardır dediğiniz gibi fanatik bir şekilde tapmıyorum tapmam ama bunca seven insan boşa konuşmuyor gerçekten enfes likitleri var...

• Beğendim Beğendim x 6
    • Beğenmedim Beğenmedim x 4
    • Galip Galip x 1
    • Samimi Samimi x 1
  9. UnbaLanceD

UnbaLanceD
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    247
    Ratings:
    +603 / 10
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico + Spica Pro
    Niye bu kadar çatışma boyutuna girdi ki bu konu.. Elimde cappucino aromasının kokusu var az bişi masaya da döktüm, peçeteyle silip geçtim oda da kokacak ohh miss. Masanın üstünde hanımın ıvır zıvırları da vardı pff..
    Neyse.. Ülkede bu sektör için bir kontrol veya standart mekanizması olmadığından ülkede yapılan tüm likitler evyaptır. İsterse milyonluk tesis olsun, hijyen için onlarca para harcansın yine evyaptır yine evyaptır. Yapılan şişenin etiketine Standartını belirten bir amblem, logo veya yazı koyabiliyor musun? Yok. Tamam evyapsın işte. Hocanın likitlerinden kullanma şansım olmadı. Çok taraftarı var keşke ben de deneyebikseydim, özellikle tiryakiyi. Adam da çıkıp benim likitim yüksek standartta da demedi. Herkes te biliyor adamın üretiminin evyap olduğunu. Görüntüleri görmedim etmedim, görüntülerdeki adamın imalatanesi midir değil midir bilmem. Ama yıllardır bu forumda olup ta, herkesle abi kardeş gibi sohbet eden biri kendi tüketemeyeceği kadar hijyenik olmayan bir likiti yapıp piyasaya sürmezdi diye düşünüyorum. Evde yaptığınızda ne yapıyorsunuz bilniyorum ki. Likiti yaptığınız tek bir oda mı var,içerisini sabit sıcaklıkta ve temiz hava sağlayacak havalandırma tesisatı mı yaptırdınız, 100ml likit için bone, önlük, güvenlik gözlüğü mü takıyorsunuz napıosunuz yani?

Tekrar edeyim. Belirlenmiş standartları olan ülkelerin likitlerinden başka, veya üzerinde standartını belirten şişelerin dışında hepsi evyaptır. Evyapı evde yapılan likit olarak bilenler zaten hiç okumasalardı bu yazdıklarımı daha iyiydi. Hatta bu konunun muhattabı bile değiller ya neyse..
    Siz de başkasından aldığınız evyapa güvenmiyorsanız alın kendiniz yapın evinizde, iş yerinizde ne bileyim orada burada..
    Sağlıcakla..

• Beğendim Beğendim x 6
    • Galip Galip x 4
    • Samimi Samimi x 1
  10. Nasreddin Hoca

Nasreddin Hoca
    Expand Collapse
    E-Sigara Güru
    Platin Üye ESF Veteran ESF Güru ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,929
    Ratings:
    +4,486 / 46
    Ama hakikatende yağ gibi kayıyor :)

:) Hocam şu anda bir üretim yerim yok. Olursa mutlaka. Zaten zorunlu.

Forumdan hiç tanımadığım iki arkadaşı davet edip üretim ve dolum yapılıyor denilen yeri gösterdim. Orasının üretim için zaten uygun olmadığı gibi ortak bir alan olduğunu da gösterdim. Sözkonusu yere ait fotoğraflar yeni çekilmiş fotoğraflar. Benim üretim yaptığım yere o kişi mümkünmü şu anda girebilsin?

Önceden üretim yapılan gerçek yerin fotoğrafını niçin paylaşmadığımı garez hocama söyledim. O fotoğrafları paylaşmaktaki esas istekleri buydu. İstediklerini alamadılar.

Şimdi müsadenizle. Benim çok çalışmam gerekiyor.

• Beğendim Beğendim x 13
    • Beğenmedim Beğenmedim x 4
    • Galip Galip x 3
    • Samimi Samimi x 2
  11. ClubBlackSea

ClubBlackSea
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    402
    Ratings:
    +1,409 / 12
    25.07.2017
    Binlerce liralik likitini icmis biriyim (Enisteye sorsbilirsiniz). O oyle oldu, bu boyle oldu, falanca yapmis ben yapmadim, bir daha olsa aynisini yapardim demek yerine cikip samimi bir ozur dileseniz (yapmadiklariniz içinde dilemeniz gerekir çunku markanin yuzu sizsiniz), bundan sonra uretirsem planlarim şunlar deseniz hem bu kadar tepki cekmezdiniz hemde hayal kirikligimiz hafiflerdi. Neyse saglicakla kalin...

• Katılıyorum Katılıyorum x 11
    • Beğendim Beğendim x 1
    • Galip Galip x 1
    • Samimi Samimi x 1
  12. oky13

oky13
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    215
    Ratings:
    +551 / 14
    Bu konuda aynı noktaya gelmiş.Tartışmayı geçtim laf sokmaya dönmüş.
    Taraf olmadan yorum yapmak mümkün değilmiş gibi, objektif olmaya çalışanlar 'hocacı' olmakla itham edilmiş gene.
    Diğer konuyu da bu konuyu da baştan sona okudum. Kandırılan, kandırıldığını düşünen, fotoğraflardan sonra ''bunca zaman bize yanlış yapılmış'' diye düşünen çok haklı bir kesim var.Tekrar ediyorum haklılar.
    Fakat zurnanın zırt dediği yer haklı ya da haksız olmakla ilgili değil.Her iki konuda da hocayı savunan, için, içirin, bunda sorun yok diyen kimseyi görmedim.Hocaya en olumlu yaklaşanın bile anlatmak istediği şey şu ; tamam ortada hoş olmayan bir durum var ama gördüklerinizin tamamı gerçek değil.Fotoğraftaki yerde üretim yapılamayacağı makinanın atıl durumundan bile anlaşılıyorken, burada üretim yapmamış diyene ''hocanın adamı'' diyorsunuz.
    sinekli ortalığı karıştırdı gitti, hani diğer fotoğrafları atacaktı diyene ''tamam sen iç o zaman'' diyorsunuz.
    Kimse içilir, alın vs demiyor ki. Almayın,içmeyin, kefil değilim, kimseye kefil olmam diyor. Orada üretim yapılmamış diyeni, çalışmayan bir makina fotosu üzerinden ''hocanın adamı'' olmakla suçlamanın kime ne faydası olacak?
    Eski konuda sineklinin farklı bir amacı olduğunu ilk yazanlardanım. hala aynı şey söylüyorum ve benim gibi düşünen herkes farklı ithamlarla suçlanıyor.
    Almayın, içmeyin, içirmeyin buna hakkınız var. şahsen ben bir süredir almıyordum, içmiyordum evyapa geçme sebebiyle. tavsiye edemem, tavsiye edecek yüzüm de yok ama sürekli üretim yapılmadığı alenen belli olan bir makina fotosu üzerinden detaylara bakmadan benim gibi düşünenleri suçlamanın, körü körüne hocaya sahip çıkmaktan bir farkı olmadığını düşünüyorum.

• Beğendim x 8
    • Galip x 4
    • Katılıyorum x 3
    • Faydalı x 1
    • Samimi x 1
  13. Serest

Serest
    Expand Collapse
    Part-time Shaolin Şovalyesi

Alınan Beğeniler:
    432
    Ratings:
    +1,324 / 54
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico - Spica
    21.12.2016
    ''Likit tedarikçileri yeni düzenlemeler'' konusunu neden kapadınız abi ya? Bu kadar yanlış bir hareket ancak forumu sabote etmek için yapılır.

İçimde kalmıştı, sadece bunu demek için geldim.

Salıncakla.

• Katılıyorum Katılıyorum x 11
    • Samimi Samimi x 2
    • Faydalı Faydalı x 1
    • Galip Galip x 1
  14. hopkins

hopkins
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    19
    Ratings:
    +47 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Alien
    11.05.2017
    Hijyen kısmını bilmem ama efkar kullandigim dönemde hiç sıkıntı yaşamadım ama efkârdan sonra sivilceden kurtulamadım antibiyotik kullanmaktan bıktım.

• Samimi Samimi x 1
  15. Nasreddin Hoca

Nasreddin Hoca
    Expand Collapse
    E-Sigara Güru

Alınan Beğeniler:
    1,929
    Ratings:
    +4,486 / 46

Tek özür dileyeceğim konu kaşık mevzudur ki oda sürekli değil bir defaya mahsustur ve sağlık açısından bir zararı yoktur. Onun için özür dilerim.

Onun dışında özür dileyeceğim bir konu yok. Üretim/dolum yapmadığım bir yer konusunda iftira atılıyorsa onun için neden özür dileyeyim. Neden kabulleneyim. Bu da böyle biline.

• Beğenmedim x 8
    • Samimi x 7
    • Beğendim x 3
    • Katılmıyorum x 3
    • Galip x 2
  16. turkisharmagedon

turkisharmagedon
    Expand Collapse
    Banlandı

Alınan Beğeniler:
    9
    Ratings:
    +39 / 2
    bu sinekli kim oluyor?

17. Nasreddin Hoca

Nasreddin Hoca
    Expand Collapse
    E-Sigara Güru

Alınan Beğeniler:
    1,929
    Ratings:
    +4,486 / 46
    Hocam ben kapatmadım, kapatılmasını istemedim, istemem de.

• Samimi Samimi x 3
  18. ABNASİTU

ABNASİTU
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    331
    Ratings:
    +867 / 16
    Kullandiginiz Cihaz:
    Woody vape X200
    @Nasreddin Hoca daha önce sizden hiç likit almadım, bilmem, tanımam
    Forum üyelik tarihi yeni olsa da yıllardır ecig kullanırım ve forumu da yıllardır bilirim.
    @HAYDAR cengiz abi gibi birçoğu yıllarca emek verdiği foruma kırgınlıkla ara vermesiler mi?

Meslek itibariyle sağlık sektöründeyim ve açık net: sayın @Nasreddin Hoca veya elinde hocamın kapalı şişe likiti bulunan sayın forumdaşlar, likitleri alış fiyatınıza sadık kalarak satın alabilirim. İçiniz rahat etmiyorsa aylık tüketimim 200ml civarı her ay 200ml alım yapabilirim
    Hata vardır yoktur orası ayrı,, ancak 3 günlük üyenin ya da ecig kullanıcısının ben bilirim havaları da sinir bozucu oluyor.

• Beğendim x 8
    • Katılmıyorum x 6
    • Samimi x 5
    • Katılıyorum x 3
    • Galip x 1
  19. ydemircioglu

ydemircioglu
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    38
    Ratings:
    +45 / 0
    Umarım herkes biraz akıllanmiştır.Hocam sende verilen paraların hayrını gör.Klasik tr gerçeği.

20. halisakal

halisakal
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    109
    Ratings:
    +148 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Revenger Mini
    01.04.2013
    hocam efkar sevenleri üzüyorsun çok iş az laf istiyoruz. biz efkar içenler artık üretim ve satış bekliyor. üretim standartlarını paylaşmanı ve iyileştirmeni bekliyoruz. bizleri biran önce efkar a kavuştur lütfen. onlarca likit üretim ve satış piyasada ama efkarsız günler geçmeyecek gibi görünüyor. kesin bir tarih belirleyip forumda açıkla lütfen.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Samimi Samimi x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.