Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Nadir kullanım aralıklı içme süreleri

'Bir Bilene Sor' forumunda Metos tarafından 24 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Metos

Metos
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +4 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Allien
    Elimde smok X priv var , haftada 1 ortalama içiş sürem var içtiğimde ama abartıyorum fakat 30 ml bir likit 2 ay gidiyor ortalama , genelde 2 hafta içmediğim olabiliyor likit dolu mu kalsın uzun içmeme sürelerinde ? yoksa tankı full doldurayım mı coil sağlığı açısından napmalıyım ? Geçen en son 80 watt da çektim bıraktım 2 hafta sonra yanık tadı geldi tankın yarısı dolu bu coili yakmamda etkili olur mu uzun süre içmemek ? Likit değiştirirken uzun süre aralıklarda bir tavsiyeniz var mı nasıl kullanayım ?

2. Emir35x

Emir35x
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    40
    Ratings:
    +68 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    ZeusX/Ammit Mtl/Spica Pro
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    3.05.2017
    Bence tankı doldurmayın. 3 4 günde bir coili çıkartıp yeterince ıslatın. Uzun süre dolu tankın içinde kalan coillerim zamanında hiç fayda etmemişti. Bu yüzden böyle deneyebilirsiniz.

3. Metos

Metos
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +4 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Allien
    Hocam diyelimki 1 hafta 2-3 gün kullandım , 1 hafta içmeyecek olsam bile boşalmış halde olsa bili coili çıkartıp ıslatayım mı ? aynı likitidi kullanıyorum ıslatma gerekir mi ?

4. Emir35x

Emir35x
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    40
    Ratings:
    +68 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    ZeusX/Ammit Mtl/Spica Pro
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    3.05.2017
    Bence ıslatıp öyle atomizere yerleştirin. Çünkü o kullandığınız 1 haftalık coil ıslanıyor ve ıslanan coil kuruduktan sonra o coilden hayır gelmiyor. Ben şu an hazır coil kullanmıyorum ama kullandığım zaman ki deneyimlerim böyleydi. Yani coil ne likit dolu tankın içinde kalacak ne de kuru kalacak. Şu an hazır coil kullanan arkadaşlar yardımcı olursa belki daha iyi olur sizin için.

• Beğendim Beğendim x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.