Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Muzlu cheesecake ve Graham kreker likit önerileriniz

'Bir Bilene Sor' forumunda berk1o tarafından 24 Ağustos 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. berk1o

berk1o
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    7
    Ratings:
    +11 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Wismec RX300
    Merhaba değerli abiler kardeşler ablalar. Daha önce bir arkadaşdan dolum bir graham kraker aroması aldım. Böyle bir tat yok. İçimi ve buharı lezzeti beni o kadar etkilediki O günden beri sürekli capella olsun TFA olsun ve diğer markaların Graham serilerini deniyorum ve bir türlü olmuyor ne tat tutuyor ne kıvam.Kendiside likitin orijinal markasını hatırlamıyor. Ve sıkıldım bu durumdan.Lütfen premium veya normal markanın Graham krakerli çok güzel sadece kraker tadı alabileceğim bir likitini önerin.
    Muzlu cheesecake e gelicek olursak piyasada 30Ml 30Tl ye bulabildiğimiz bir markanın zamanında Muz ve cheesecake tadı olan bir likitini aldım ve hiç ummadığım şekilde çok doyurucu bir buhar ve tat verdi.Muzlu cheesecake likit tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.