Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

One Hit Wonder Muffin Man 3 mg

'Elektronik Sigara Likit Markaları' forumunda Yetheeer tarafından 10 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Yetheeer

Yetheeer
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    59
    Ratings:
    +122 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Drop RDA
    Sizin söylemediğiniz dudak tiryakiliğini de bu psikolojik kısma ekleyeyim. Psikolojik kısmı ayrı bir olay burayı hiç ele almadım. Sigara içmeyi istemenin de farklı bir durum olduğunu belirttim zaten. Her neyse nargile konusuna gelince evimde bir kere kendim nargile kurup içmişliğim yok sadece arkadaşlar arasında nasıl ki çay içiliyorsa beraberinde nargile söyleyip nargile içiyorduk. Ve nargilenin nazlarını çekmemek adına (tütünün yanması gibi) e-sigaraya başladım. 3 mg'a geçtikten sonraki olayda da hiç öyle anlattığınız gibi atla deve bir olay olmadı. Sadece nikotinli likitin ne kadar güçlü olduğunun farkına vardım bunu dile getirdim. Bunu dile getirince mind blow yaşamış mı oluyorum?
    Herhangi bir şeyi önerdiğin takdirde de bu durumla karşılaşıyorsun. "Kaç para verdiler bunu sana söyletmek için?", "Sanki babanın icadı niye bu kadar övüyorsun ki?" gibi yakıştırmalar da bana saçma geliyor. Tıpkı sizin teknik anlamda daha iyi bir şey almayı saçma bulmanız gibi. Ahkam kestiğim falan da yok konu mesajındaki çoğu şeyin %20'sini bile yapmayacağımı garanti edebilirim. Buna şu an karar vermediğimi bizzat açıklayayım;
    Giriş cümlesi zaten kaypak. Buradan daha ironi yaptığım belli oluyor. "beni kesmedi yauww" tiplemesi de bu kaypaklığa girer. Her neyse bu mesajı tamamen ciddiye alsak bile bunları yapmayacağım belli. Çünkü yerden yere vurmaya başlayacağım derken öncesinde dahil olma ifadesi var "ben de". Şimdi sorarım size şu forumda ben görmedim bari siz gördüyseniz gösterin, kim sigarayı bırakıyorum diyenin karşısında durup yerden yere vurdu? Benim gördüklerim her zaman "olur mu öyle şey hemen sigaraya başlamak falan, olmaz böyle" şeklindeydi. Buna mukabil ben de "ben de" yazayım dedim. :D Bu kadar basit olay. Sigaraya geri dönüyorum konularında hiç bir zaman "sen nasıl bir adamsın, aciz herif hemen sigaraya başlanır mı?" gibi veya bu minvalde bir itham ben hiç görmedim. Burada laf cambazlığı yapmıyorum. Gerçekten o kısmı yazarken aklımdan şu mesajlar geçmişti;
    Her neyse ben konu mesajını bu şekilde yazmayı daha doğru buldum. Daha etkili, daha sert olması insanların üzerindeki etkiyi arttırdığı için böyle yaptım. Ama işin rengi değişiyor gibi. :D

#21 Yetheeer, 12 Temmuz 2018
    Son düzenleme: 12 Temmuz 2018
    • Komik Komik x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.