Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

İnceleme Çift Pil Lost Vape Paranormal DNA250C TC VW APV Box Mod

'TC Sıcaklık Kontrollu Modlar' forumunda -_- tarafından 1 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. hammersmith

hammersmith
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    579
    Ratings:
    +1,551 / 11
    Yalnız değilsiniz, bunu yaşayan çok sayıda kullanıcı var hem yurtdışında hem yurtiçinde. Nedeni? Benim yaşadığım durumda da ve yaşadıktan sonra yaşadığım araştırmada da aynı nedenden, 100$ üstü bir cihazın çok beğenilmesi nedeniyle defalarca ek üretim yapmasından kaynaklanıyor ve sonrasında böyle hatalar oluyor. O kadar aptalca bir şekilde yapılmış ekran bağlantısı var ki, eğer bağlantı bir yere temas ettiyse yada bir şekilde montajda nem aldıysa ekran sapıtmaya başlıyor.

Lost vape support'a yazdığım da beni İngiltereye yönlendirdiler.

LOST VAPE EU RMA
    - RMA center for Europe and UK is located in the UK. Please email or call to get a ticket number before mailing your device
    - Add.: 190 Queen Street, Withernsea, East Riding of Yorkshire, HU19 2LG UK
    - Email: eu.support@lostvape.com
    - Phone: +44 333 023 0068 (9AM-5PM, Mon-Fri., UTC+0)
    - Turnaround time: 5 working days (UK), 10 working days (EU)

Bu gidilecek bir yol değil, gönderseniz de bir daha ürün size gelmeyebilir.

Çözümü var, ya benim gibi orjinal ekran alacaksınız tam çözüm için, ya da aliexpressten muadil ekran alıp ona güveneceksiniz. Ben makinayı tam 3 kez açtım, ilkinde ne olduğunu anlamak için, ikincisinde kafaya takıp acaba bağlantılarla tekrar oynayabilirmiyim diye düşündüm. Sonra ekran almaya karar verdim.

Eğer ekran alırsanız dikkat etmeniz gerekn tek bir nokta var, ekran sabit kalamadığı için sabitlemek için sakın yapıştırmaya çalışmayın, ekranın arkasına herhangi bir şekilde yapıştırıcı yada başka bir aşındırıcı sürdüğünüzde yine aynı sorunla karşılaşırsınız. Ekranın hemen arkasına gelen kasadaki beyaz bantı çıkarmamaya çalışın ekranı yerinden çıkarırken.

Satın alma işi ile ilgili yol göstermek zor, ben Rebel UK'den arkadaşım vasıtasıyla ürün aldım ve alırken yedek olarak ekran da getirttim.

Kart şudur;

https://www.esauce.co.uk/dna-250c-colour-replacement-screen-evolv-dna022cscr-evolv

Tek adres bu değil DNA chip sonuçta başka yerlerde de bulunabilir.

Aliexpress'te;
    https://www.aliexpress.com/item/33030159650.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.47382e0eoW9uQQ

Yalnız ben bu ve bunun gibi muadillere pek güvenmiyorum. Ekran ters çıkabiliyor yada uzun süreli kullanımda sıkıntı olabilir yine.

Ekranın support center ile paylaştığım ilk hali

• Faydalı Faydalı x 2
    • Samimi Samimi x 1
  2. Wetreverb

Wetreverb
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    35
    Ratings:
    +92 / 0
    Vay be. Şu işe bakın iyice pişman oldum aldığıma. Tank gibi, taş gibi, hi-end diyorduk biz buna. Böyle bir firma nasıl olurda böyle bir hataya mahal verir anlamak mümkün değil. Bu orjinalini direk kartla alsam sipariş versem nasıl olur acaba? Yani mecbur bende orjinal almak zorundayım.

3. hammersmith

hammersmith
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    579
    Ratings:
    +1,551 / 11
    Tam bir muamma o iş, denenebilir lakin bu kez 30-40 pound civarı bir gönderim de ödersiniz, aliexpress gibi ingilizler gönderimleri bir araya toplayıp öyle gönderim yapacaklarını sanmıyorum. Araştırmadım ama amazon, ebay vs bir araştırın chip belki oralardan bulunup alınırsa yüksek gönderimden kaçınabilirsiniz ama kart'ın size ulaşacağı garantisi de yok. Bu arada alacaksanız alırken 2 tane alın ne olur ne olmaz. Montaj ile ilgi sorunuz olursa buradan yardımcı olmaya çalışırım. Ürün canavar gibi şu an kart değişimi sonrası, daha güzel görünen bir mod hala yapılmadı. 4'te 1 ağırlığında Rebel kullanıyorum ama bu cihazı daha çok seviyorum.

4. Wetreverb

Wetreverb
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    35
    Ratings:
    +92 / 0
  5. hammersmith

hammersmith
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    579
    Ratings:
    +1,551 / 11
    İlk verdiğim link üzerinden kayıt olup sepete atarmısınız, bakalım orası ne kadar shipment verecek.
    Aynı işlemi verdiğiniz linklerde de uygulayın hangisi daha hesaplıysa oradan alın.
    Amerika yada Avrupa farketmez yani mesafenin bir önemi yok, sürat kargo gibi değil bunlar uçak kargo ile anında gelirler, bekleme kısmı sadece gümrük olur.
    Dediğim gibi en az 2 tane alın almışken.

6. Wetreverb

Wetreverb
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    35
    Ratings:
    +92 / 0
    Sizin verdiğiniz linkte 13.45 euro en düşük kargo ücreti. Benim paylaştığım evolvaporda ise 4usd fakat alım yapamadım. Ödeme sayfasına atınca çevrimdışı oluyor, sayfa görüntülenemiyor. Protovaporda ise 36usd kargo ücreti :S

Bu durumda en avantajlı tabi ki evolvapor ama onda da sayfa çalışmıyor. Dün sorunu anlatan bir mesaj attım onlara ne yapmam gerektiği ile ilgili. Bakalım cevap verirlerse bu ödeme faslı sorunundan da bahsedeceğim.

7. Elvis Presley

Elvis Presley
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    1,196
    Ratings:
    +1,483 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Lostvape mirage + prime
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    17.01.2019
    https://helpdesk.evolvapor.com/index.php?a=add&category=1

bu sayfada probminizi anlatın inşallah yeni kapak gönderirler

isim soyisim
    email adresi
    Paranormal dna250c
    lostvape
    Screen issue
    derdinizi anlatın
    seri numarasını ve sorunlu bölgenin resimlerini çekin

Sonra gelen maile onay verin inşallah ücretsiz yollarlar... Mirage pil kapağı gönderdiler, drone arka kapak yolladılar

• Faydalı Faydalı x 2
  8. Wetreverb

Wetreverb
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    35
    Ratings:
    +92 / 0
    Hemen yapacağım. Olmasa da ekran fakan mecbur almam gerekecek. Astarı yüzünden pahalı gelirsede, başka bir mod almaya çalışacağım mecburen. Tekrar çok teşekkür ederim.

9. Elvis Presley

Elvis Presley
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    1,196
    Ratings:
    +1,483 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Lostvape mirage + prime
    17.01.2019
    Size atacakları mailde şu şekilde formu doldurun olur umarım olumlu yanıt verirler

We would be happy to send out replacement parts for your device.

Please note that despite what our RMA email says, for a Replacement Parts RMA you do NOT need to ship anything to us.

We have issued you an RMA Authorization. Please check either your email or the top of this ticket for the RMA Form link.

Once you open the RMA form please take the following steps.

1. Fill the RMA form out with your full address, including phone number.

2. Under 'Additional Comments' please indicate the make / model of device, the body color of your mod if applicable, and the parts needed.

3. Once both the address and notes are entered save the form and reply to this ticket and let us know this is completed.

After these steps are completed no further action is required on your end.

Once this ships you will receive an email notifying you of the shipment. Shipping times may vary due to part availability however we will ship your replacement parts as soon as they are available.

Thanks,

• Samimi Samimi x 1
  10. Wetreverb

Wetreverb
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    35
    Ratings:
    +92 / 0
    Çok sağolun. İnşallah dediğiniz gibi yaparlar. Acayip üzülüyorum bu cihazın aniden böyle olmasına. :(

#30 Wetreverb, 20 Ekim 2019
    Son düzenleme: 20 Ekim 2019
  11. Elvis Presley

Elvis Presley
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    1,196
    Ratings:
    +1,483 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Lostvape mirage + prime
    17.01.2019
    3 kişiye mirage pil kapağı gönderdiler ücretsiz.. Lostvape kronik sorunda çözüm sunuyor inşallah size de ekran yollarlar.. Siz yollayın ben takarım diyin... Kargo ücretleri çok cihazı gönderemem diyin

• Beğendim Beğendim x 1
  12. Wetreverb

Wetreverb
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    35
    Ratings:
    +92 / 0
    Yanıt gelsin. Duruma göre cevap yazacağım.

13. Wetreverb

Wetreverb
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    35
    Ratings:
    +92 / 0
    Bana gelince işler değişti galiba. Anlaşılan ortada bırakıyorlar gibi.

You will need a screen replacement to fix this issue. You are able to purchase a screen to replace on this device or follow the directions below. Unfortunately we do not ship internationally at this time.

Due to the cost of shipping we are unable to accept complete devices or boards for repair and/or RMA outside North America at our facility in the USA.

If you require repair service for a complete device or board('s) outside of the USA Stealth Vape is the official authorized contact for Evolv's RMA service outside of North America.

Please contact them via email and they would be happy to assist:

evolv@stealthvape.co.uk

Thanks,

Jacob
    Evolv, Inc

14. Elvis Presley

Elvis Presley
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    1,196
    Ratings:
    +1,483 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Lostvape mirage + prime
    17.01.2019
    Evolv forumda ekran sorunu başlığı vardır sanırım.. Oradaki linki kopyalayın, kullanıcı hatası olmadığını, üretim hatası olduğunu dile getirin... Çoğu kişinin lost vape kullandığını birkaç arkadaşınızina yedek parça yolladığınız bildiğinizi belirtin.. Bakalım ne diyecekler

15. Wetreverb

Wetreverb
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    35
    Ratings:
    +92 / 0
    Yazdım. Umarım ciddiye alırlar bu sefer. Bu şekilde geçiştirileceğimi düşünmemiştim, siz destek verdiklerini söylediğinizde. Hayli canım sıkıldı yine.

16. Wetreverb

Wetreverb
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    35
    Ratings:
    +92 / 0
    Date: 2019-10-21 12:18:35
    Name: Jacob

As previously stated, we do not cover warranties outside of North America at this center. Please refer to Lost Vapes warranty page for the correct place to reach out to.

https://lostvape.com/warranty/

Thanks,

Jacob
    Evolv, Inc

Adam ısrarla baştan savmaya kararlı. Acayip sinir bozucu var ya. Keşke bu mod'a hiç ama hiç bulaşmasaydım.

17. Elvis Presley

Elvis Presley
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    1,196
    Ratings:
    +1,483 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Lostvape mirage + prime
    17.01.2019
    Üzüldüm birsey cikmamasina biraz daha kaynak bulup verilen adrese yazmayı deneyin belki olumlu cevap verirler

18. Wetreverb

Wetreverb
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    35
    Ratings:
    +92 / 0
    Oraya da şimdi yazdım. Çok tat kaçırıcı bir durum.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.