Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Likitimi kurtarmak istiyorum.

'Bir Bilene Sor' forumunda TR'ust tarafından 12 Eylül 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. TR'ust

TR'ust
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Revanger
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar. Yaklaşık 1,5 ay önce normal sigarayı bırakıp elektronik sigaraya başladım. İlk başlarda hazır evyap likitlerle devam ederken devamında ekonomik olacağı için kendim sevdiğim bir aromadan 400 ml. 70/30 oranlı 12 mg nikotinli evyap yaptım. Tadı, içimi çok güzel oldu. Daha sonra farkettim ki 12 mg nikotin rahatsız etmeye başladı. Nikotini düşürmek için 250 ml 50/50 base ekledim. Nikotini düşürdüm fakat toplamında 650 ml tadı çirkin bir likitim oldu. Ben bu likiti 250 ml. 100/0 oranında ve 3 mg nikotinli nbase ve yeteri kadar aroma ile takviye etsem ve yeniden demlemeye bıraksam kurtarabilir miyim? Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

2. Physicing

Physicing
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    51
    Ratings:
    +98 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Troy1xV3
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    17.10.2016
    Aromaları yüzde kaç oranda koyduğunuzu yazdıysanız totalde koyduğunuz VG/PG oranını da tutuyorsa bu dediğinizi yapabilirsiniz. Hatta ilk yaptığınız likit demlenmişse bu yeni yapacağınız versiyon daha kısa sürede demlenecektir.
    Lakin size başka bir tavsiyem olacak; likitleri 400-500 ml yapmak pek iyi bir yöntem değil çünkü demlenme süresi ilerledikçe hem nikotin daha çok okside olup(sarıya kayma biçminde renk değiştirme) hemde aromalar likitten uçacağı için tatsız tuzsuz bişeye dönüşür en sonunda. Ha tabi günde 20 ml likit tüketiyorsanız o ayrı ama onu da o kadar tüketmeyin :D
    başka sorunuz olursa öm atabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.

• Komik Komik x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.