Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Likit problemi.

'Bir Bilene Sor' forumunda OrhanVape tarafından 11 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

Etiketler:
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. OrhanVape

OrhanVape
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Nord
    Merhabalar ben sigaradan yeni geçtim elektronik sigaraya ve türlü türlü likit firmasından likit denemiş olmama rağmen hep şekerli su tadı alıyorum sanki likitlerden mesela one hit wonder my man var ben içiyorum şekerli su arkadaşım içiyor dondurma diyor ben neden likitlerden tad alamıyorum :(

• Komik Komik x 1
  2. skywegas

skywegas
    Expand Collapse
    Vape*
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    731
    Ratings:
    +885 / 18
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aspire Nautilus + Provari
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    07.01.2015
    merhaba, öncelikle ıkınız de aynı cihazdan mı ıctınız ? yoksa farklı 2 cihaz mı ? kullandığınız cihazlar farklıysa eger atomızerden kaynaklı tat vermeme sorunu olabilir. ayrıca örnegin minimum 30watt da kullanılması gereken bir atomızerı 15watt da kullanırsanız da bu şekilde tat alamama sorunu yasarsınız. birde atomızera teli kendınız sarıp pamukluyorsanız bundan kaynaklı olabılır. tel kalın olabilir kullanılmadan once yeteri kadar yakılmamış olabilir. düşük ıhtmalle pamuktan olabilir. cihazınız hazır coıllı ıse watt yetersızlıgı - atomızerın kotu olması ( ki sanmıyorum ). ancak tum bunlar değil dıyorsanız sorunu kendınızde aramadan once lıkıtın orjınallıgını teyit edın. sizde alırsınız belki o dondurma tadını ama tam anlamıyla tatmin etmedıgınden yakıştıramazsınız o tadı.. arkadasınız en ufak bir tatta lıkıtın de dondurmalı oldugunu soyledıgınız icin o şekilde yorumluyor olabilir psikolojik olarak.

3. OrhanVape

OrhanVape
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Nord
    Evet hocam aynı cihazdan içtik psikolojik de oluyor olabilir ama bi likit alıyorum adam yazıyor yok arkadan arkadan bu vuruyor baskın çok güzel tat falan ben içiyorum şekerli su ne bişey arkadan arkadan geliyor ne de baskın bi tadı var :sweatsmile: atomizer değiştirip bir de öyle deneyeceğim

• Komik Komik x 1
  4. skywegas

skywegas
    Expand Collapse
    Vape*

Alınan Beğeniler:
    731
    Ratings:
    +885 / 18
    Kullandiginiz Cihaz:
    07.01.2015
    atomızer denedikten sonra, daha baharatlı - tutunlu tatları deneyin bırde, arkadasınıza da denetın.. bende şekerli lıkıtlerın hepsinin aynı olduguna ınananlardanım.. belkıde sızınkı bır sorun degıldır. .)

5. OrhanVape

OrhanVape
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smok Nord
    Bu baya mantıklı sanırım şekeri kesmeliyim :)

6. skywegas

skywegas
    Expand Collapse
    Vape*

Alınan Beğeniler:
    731
    Ratings:
    +885 / 18
    Kullandiginiz Cihaz:
    07.01.2015
    tabıkı zevk meselesi ama şekerli lıkıtlerın yüzde doksanı çok kısa bir surede coılı veya pamuğu ( ne kullanıyorsanız ) yakıyor. belki yanlıs bir tabır ama ben şekerli lıkıtlerın çabucak yanarak karamelıze oldugunu düşünüyorum. tam olarak olan olay bu olmasa bıle kesınlıkle en az yüzde 60 coıl omrunu kısaltıyor.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.