Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

İnceleme JustFog Minifit - Pod Mod

'Elektronik Sigara Modlar' forumunda holofcuk tarafından 11 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

JustFog Minifit - Pod Mod 4 5 3votes
4/5, 3 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (3)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. newestone

newestone
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    27
    Ratings:
    +67 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    justfog c601 - smok 220
    Hazir sarili teli nereden temin ediyorsunuz Hocam ?

2. meminaraz

meminaraz
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    41
    Ratings:
    +80 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Minifit-Therion+penodat
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    07.04.2017
    Ben forum dışından tedarik etmiştim bi siteden ama forumda da ilanı olan bi arkadaş var artık. Aynı zaten ücretleri ;)

3. kralkarga

kralkarga
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +6 / 0
    Arkadaslar minifitte aromasını bol aldığınız likit markaları tavsiye eder misiniz?
    Bende ilk aldığım e liquid france markalı relax likit var ve 1 ay olmak üzereyken bitiyor artık, kahve ve tütün aromalı bi likit, doyum ve boğaz vurumu olarak muazzam bi likit, düşünenlere tavsiye ederim, sizin de tavsiyelerinize açığım.
    Bu arada bi siteden cb prime pamuk ve hazır sarılmış tel aldım, 2 haftadır kartuşu pamuk ve tel değiştirerek kullanıyorum, cok kolay ve verimli oldu bu şekilde, sürekli kartuş masrafina girmeye gerek kalmadı.elimdeki salt likitten sikilinca pamuğu değiştirip 80 vg 20 pg nbaseli likitlerden koyuyorum, onda bile performans oldukça iyi ama pamuğu ve teli kısa sürede karartiyor, gerçi pamuğu yenileyip teli de dry burnle temizleyince kaldığım yerden devam edebiliyorum, som 1 ayda elime minifit geldikten sonra toplamda 10 daldan az ateşli içtim, onu da ihtiyaçtan değil de öylesine içtim ama aldığım o iğrenç tat her seferinde beni sasirtiyo " ben bunu yıllarca nasıl içtim?" diye dusundurerek.

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  4. insomnia06

insomnia06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    minifit
    ben e liquid france dan beklediğim performansı alamadım açıkçası. şu ana kadar en iyi aroma ve vurumu ruthless likitlerden aldım. 35mg lıkları kullanıyorum. bir ara 50 mg lık içtim ama maalesef boğazımı tahriş etti. aroma konusunda sıkıntı yaşamazsın fakat bu ara temini zor. varsa satan arkadaş öm yollasın. nasty i merak eidyorum bu aralar. sanırım bir de onu deneyeceğim.

• Beğendim Beğendim x 1
  5. kralkarga

kralkarga
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +6 / 0
    benim ilk salt likit tecrübem olduğu için de beni tatmin etmiş olabilir fakat bana yeterli geldi neticede.ben de nasty ya da ruthless denemek istiyorum ancak nokta atışına ihtiyacım var, malum deneme yanılma yapmak için biraz pahalı bu likitler.

6. samet_06

samet_06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Justfog Minifit Pod
    15.04.2019
    Son cümlenizi son zamanlarda ben de çok kuruyorum nasıl içtim diye :) ben iki aydır kullanıyorum minifit cihazı. Bir kaç likit deneyimim oldu ama hiçbirinde istediğim tadı ve doyumu alamadım. Bugün 888 marka likitlerim geliyor tropik ve the red sipariş ettim bakalım o nasıl çıkacak.

7. hoxanxus

hoxanxus
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    233
    Ratings:
    +497 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    duble minifit
    9 aydır 2 adet minifit kullanıyorum. İkisinin de şarjı iphone gibi oldu. Şarj şarj diye ağlıyor. 2 saat önce fullledim, bitti bitecek şarjı. Acaba salt için vape pen şeklinde bir setup mı kurayım, yoksa yeni bir minifit mi alayım kararsızım.

Yeni cihazlar, yeni teller falan iyice darlar oldu beni. Şu içindeki pili değiştirebilsek efsane cihaz aslında. Fakat sürekli kullanımda randımanı çok iyi değil. Önerilerinize oldukça açığım. Herhalde vape pen kuracağım, kıfsmet :)

8. kralkarga

kralkarga
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +6 / 0
    pil konusunda, konunun gerilerinde bi arkadaş çalışma yapıyordu ama noldu bilmiyorum.benim elimde küçük bi powerbank var, cepte rahatsız etmeyecek boyutlarda, dışarı çıkarken onu atıyorum cebe, sigara paketi taşımaktan daha kolay geliyor artık.ama yine de pil değişikliği olayı olsaydı şahane olurdu.

9. kralkarga

kralkarga
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +6 / 0
    umarım istediğiniz gibi çıkar.ben bu ara normal likit denemeyi düşünüyorum, 60/40 12 mg ya da 9 ama boğaz vurumu ve nic ihtiyacnı giderme konusunda hangi nic oranının yeterli olacağını kestiremiyorum.

10. hoxanxus

hoxanxus
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    233
    Ratings:
    +497 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    duble minifit
    Bende de var 5000rmah sanırım. Fakat ateşleme performansı düşüyor. Yokuş yukarı basarken klima çalıştırmak gibi :)

11. skywegas

skywegas
    Expand Collapse
    Vape*
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    657
    Ratings:
    +796 / 18
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aspire Nautilus + Provari
    07.01.2015
    mınıfıt candır. çamaşır makinesine atılmadığı surece...

12. samet_06

samet_06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Justfog Minifit Pod
    15.04.2019
    888 tropik kavun mangolu salt likitin 35 mg yokmuş 50 mg gönderdi. Gerçekten farklı ve doyurucu yoğun bir aroması var ilk defa aromayı bu kadar çok hissediyorum ama ilk 50 mg içişim bayağı ağır geldi sanırım devam edemiycem maalesef. Diğerini yarın deniycem 35 mg the red karpuz çilekli bakalım inşallah o hafiftir. Böylelikle 50 mg bana ağır geldiğini anladım.

Minifit cihaza ilk defa tel sarıcam yarın pamuklamayı falan ilk defa yapıcam nr-r-nr hazır sarılı tellerim ve bacon prime pamuk siparişim yarın elimde olacak. Elimde sadece bir tane kartuş var başka yok onu da epey yıprattım. İçini açtığımda kartuşun biraz ziftlendiğini gördüm. Silikon bölüm hariç diğer parçaları hem dezenfekte etmek hem eski likitin tadından arındırmak için sıcak suya koysam bişey olur mu? Ya da başka nasıl dezenfekte edebilirim hem silikon parçaları hem diğer küçük parçaları bir fikri ya da tecrübesi olan var mı?

13. senyoraj06

senyoraj06
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    193
    Ratings:
    +374 / 14
    Kullandiginiz Cihaz:
    vt75nano+serpent
    sıcak suda temizleyin bi sıkıntı olacağını düşünmüyorum bende sıcak su işe yarıyor.ayrıca bikaç yedek kartuş daha alırsanız farklı aromalı likitleri denersin

14. Lesion

Lesion
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +3 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    MTL DL
    arkadaşlar her likit için farklı kartuş mu kullanıyorsunuz acaba?

Birde 50/50 normal nbase alsak 50/50 saltbase ile aynı performansı gösterir mi yoksa tel ve pamuk çabukmu yanar?

15. insomnia06

insomnia06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    minifit
    hafif sıcak bir su ve eski bir diş mafırçası güzel iş görüyor. aroma tadının da gitmesini istersem meyve sebze yıkadığımız sirkeyle yatırıyorum 5dk ve suyla duruluyorum.

16. samet_06

samet_06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Justfog Minifit Pod
    15.04.2019
    Üstad bir kaç yedek kartuşu daha geçen hafta çöpe attım çünkü tel sarımı pamuklama rewick vs. konularını kartuşları çöpe attıktan sonra öğrendim ama iş işten geçti

Bugün nr-r-nr hazır sarılmış tel ve bacon prime pamuğum geldi. İlk defa tel pamukladım videolardan gördüğüm gibi. 888 marka the red 35 mg likit koydum. Normalde 35 mg iyi gelirken bu ilk nefeste yaktı boğazımı. Sizce likitten midir yoksa sarımdan olabilir mi pamuğu yanlış koymuş olabilir miyim gerçi yanlış koysam cihaz çalışmaz heralde. Cihaz çalışıyor herhangi bir problem yok bacasını falan her şeyini videolardan birebir yaptım hata yaptığımı sanmıyorum. Pamuğu telin içine yerleştirirken ya da yerleştirdikten sonra keserken bi hamle yapmak gerekiyor mu ince bi noktası falan

17. insomnia06

insomnia06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    minifit
    telin yukarıda konumlandırılması aromayı arttırırken aşağıda konumlandırılması vurumu arttırıyor. belki olabilecek en yukarıda konumlandırıp tekrar deneyebilirsiniz.

18. samet_06

samet_06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Justfog Minifit Pod
    15.04.2019
    Bunu daha önce hiç duymamıştım yukarıda konumlandırmak ne demek ki izlediğim videolardan bakarak yaptım anan hiçbirinde bu inceliği duymadım video linki falan var mı üstad

19. insomnia06

insomnia06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    minifit
    video izlemedim maalesef, deneme yanılma:) mg ı düşük (20) salt likitlerde vurumu daha çok olsun diye olabilecek en aşağı konumda pamukluyorum teli. 35 veya 50 mg lık likitlerde de yukarıda konumlandırıyorum. zaten vurumu olan likitler oluyorlar, aromayı iyi alayım bari diye. tel içinde bulunduğu beyaz parçanın içinde yukarı aşağı oynayabiliyor biliyorsun. konumlandırmaktsan kastım o.

• Faydalı Faydalı x 1
  20. newestone

newestone
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    27
    Ratings:
    +67 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    justfog c601 - smok 220
    Teli plastige denk getirip kanserojen madde alimini tavan yaptirmayinda ne yaparsaniz yapin. En onemli nokta bu bence!

• Faydalı Faydalı x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.