Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

joyetech cuboid 150w mod ayarları

'Bir Bilene Sor' forumunda ondokuzkare tarafından 6 Aralık 2018 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. ondokuzkare

ondokuzkare
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Joyetech eGo AIO
    öncelikle herkese merhaba. esigara kullanmaya yeni başladım sayılır. joyetech ego aio kullanırken ve memnunken 0.6 hazır coil ile daha büyük bir alete geçmek istedim ve cuboid 150w aldım. fakat asla aynı lezzeti yakalayamıyorum boğaz çekiminde. birazda korkuyorum ayar değiştirirken çok ısındı çünkü. şuan üstünde eleaf melo 2 atomizer ve 0.5 hazır coil var. bana yardımcı olabilir misiniz? şimdiden teşekkürler.

• Samimi Samimi x 1
  2. onurizm

onurizm
    Expand Collapse
    Ego Öldürür
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    205
    Ratings:
    +436 / 2
    Hocam merhaba
    Öncelikle ciger çekimi yapıyorsunuz ohm düşürün wattı arttırın güncelle bende cuboid kullanıyorum. Birde Articfox yükleyin arkanıza yaslanın ve keyfine varın...serpent mini 0.20 ohm dl akşamları kullanıyorum. Penodat ile de gün içinde kullanıyorum.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.