Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Imren Orange 30A 2100mAh 18650 Bench Test Sonuçları

'Elektronik Sigara Piller' forumunda r3novat!o tarafından 20 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. r3novat!o

r3novat!o
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    450
    Ratings:
    +597 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    REBEL Vape DNA75C
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    10.05.2014
    10A-30A devamlı akımda test edilmiştir.

Yorumlar

• 10A'da yaklaşık 1800mAh'a ulaştı. Bu değer 2100mAh bir pil için averaj'ın altında bir performans
    • 15A'da maksimum ısı 64°C'ye ulaştı. Bu değer Sabit Boşaltma Değerinde çalışan bir pil için oldukça düşük.
    • 20A'da maksimum ısı 74°C'ye ulaştı. Bu değer 20A'da Sabit boşaltma değeri olan piller içinde düşük seviyede ve 25R ile aynı.
    • 25A'da ısı 83°C'ye ulaştı. Bu değer Sabit boşaltma değerinde çalışan piller ortalamasının üst sınırında bir değer.
    • 30A'da ısı 95°C'ye çıktı. Bu değer 30A Sabit boşaltma değeri olarak belirlemek için çok sıcak
    • 30A'da yapılan ek 5 cycle'da hasar oluştuğuna işaret eden voltaj sarkmaları oluştu.
    • 20A ve 25A ısı açısından Sabit Boşaltma Değeri alt ve üst limitlerinde olduğundan bu pil için 20A+ olarak sabit boşaltma değeri veriyorum.

• Beğendim Beğendim x 3
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.