Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

İnceleme Hussar Rta

'RBA/RTA/RDTA (Tanklı Atomizer)' forumunda Rackerz tarafından 26 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

Hussar Rta 1 5 1votes
1/5, 1 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (1)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. dalininkedisi

dalininkedisi
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    123
    Ratings:
    +195 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    4nine, five pawns
    yaptığınız pamuklamanin resmini paylaşabilirseniz daha kolay öneri yapabiliriz, yaklaşık bir yıldır nano tank ile kullanıyorum hep cebime çantaya atarak çok ender yaşadığım bir durum. pamuğu ayarında kullanın uzunluğu fazla olursa kapatırken yerinden oynama ihtimali var kısa olursa da akıtacaktır. Ayrıca tankın oringleri yıpranmış ise hava kaçağından da akitabilir

Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğendim Beğendim x 1
  2. Fullmetal

Fullmetal
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    95
    Ratings:
    +188 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    SXmini Q Mini & Skyline
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    09.07.2013
    Torpedo cap'i tutan iç parçanın o-ring'lerin sıkılığı nasıl ve üzerinde üç adet o-ring var mı? O üçlüden özellikle en alttaki ve ortadaki mühim, çünkü tanka hava girişini kesenler onlar. Doğru ölçüde değilse veya hiç yoksa kesin akıtma yapar. Mesela ben bazen o parça tankan ayrılırken sıkışıyor diye en alttaki o-ring'i bir mm daha ince iç çapı olanla değiştirmiştim, 17x15x1 mm takmıştım sanırım ve aylarca bir damla akıtmayan tank ilk defa akıtmaya başlamıştı.

Edit: bahsettiğim parçanın ekran görüntüsünü yükledim.

Ekli dosyalar:

#282 Fullmetal, 23 Temmuz 2019
    Son düzenleme: 23 Temmuz 2019
    • Beğendim Beğendim x 2
  3. Enes Tayyar

Enes Tayyar
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    27
    Ratings:
    +29 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    Dicodes | SkyLine
    Herkese merhaba. Naçizane Hussar X Project deneyimimi sizlerle paylaşmak isterim. Hussar Project X in hem dl hemde mtl versiyonunun orjinalini kullanıyorum bir süredir. Alırken de burada klonunu kullanan arkadaşların yorumlarını okuyarak aldım. Kötüydü yorumlar baya. Fakat yinede aldım çok merak ettiğim bir ato olduğu için. DL versiyonuydu ilk aldığım. Sıkı içim hiç aradığım bir şey değildir. Gerçekten de sıkı içim için hiç uygun değil. Fakat kullandığım atomizerler arasında en iyi aroma aldığım atomizer oldu. Hussar mtl, Skyline, Gus momentous V2.1, Hurricane gibi atomizerlerin orjinallerini belirli zaman aralıklarında kullandım. Project X aroma konusunda hepsinden açık ara önde diyebilirim. Sıkı bir mtl içimi sunmuyor belki ama aroma konusunda harika. Ayrıca hoş bir DL içim şeklide var. Kesinlikle değişik, farklı bir tarzı olan atomizer. DL versiyonunu çok beğendiğim için MTL versiyonunuda aldım. MTL versiyonu diğer versiyonundan haliyle daha sıkı bir içim sunuyor. Aroma konusunda aynılar. İkiside halen severek kullandığım, kullanmayada devam edeceğim atomizerler. Herkese tavsiye ederim ;)
    FBDS5732.JPG

• Beğendim Beğendim x 5
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.