Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Hayvana Şiddet Suç Sayılmalıdır

'Esigara.us Kardeşliği' forumunda esen6530 tarafından 16 Haziran 2018 tarihinde açılan konu

Hayvana Şiddet Suç Sayılmalıdır 5 5 1votes
5/5, 1 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (1)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. CherryCigar

CherryCigar
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    36
    Ratings:
    +109 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    evod 2 ve eleaf pick
    Ben geçen dün aşağı ineyim bir dolaşayım dedim,dost yok tek başımayım bir ailem var birde Allah,Ne oldu biliyormusun sahilde bir banta oturdum yanıma bir köpek geldi köpek kelimesi bile bana göre bu hayvanlar için ağır kaçıyor,her neyse bana uzun uzun baktı kıvrıldı dibime yattı,hayvanın açlıktan karnı çekilmiş söylese dili yok Allah der ya hayvanlar benim sessiz kullarımdır diye,Dedimki ona sen bekle burada ben geliyorum,gittim koşa koşa bakkaldan salam aldım marketçiye dedimki şu salamı açıp kesermisin,bana diyorki ne yapacaksın,bende bana bir dost geldi ona vereceğim dedim,hayvanın karnı aç,Dediki yaa bukadar şey köpeklere verilmi falan filan,dedim lütfen benle konuşurken sesini alçalt ve ne yapacağımı bana öğretme iyi peki tamam dedi koydu poşete çıkarkende inşallah senin gibi insanların işi rast gitmez dedim sinirlendim.Sonra oturduğum banta doğru gittim baktım benim dostum orada duruyor,açtım poşedi bir yedi ama nasıl yemek,Sonra oturduğum bantın arkası yol oradan şahinle gezen bir apaçi son ses açmış müziği arabayı bağırtarak arkamdan vıın diye geçti hay dedim senin Allah cezanı versin dememin ortasında daha köpek arkadan şahini kovalamaya başladı bende gülüyorum gel oğlum otur diyorum boşver diyorum.Takma kafana yoksa sende benim gibi hasta olursun diyorum kulaklarını dikmiş beni dinliyor kulaklarını yidiğim :love.: Eve gidene kadar bana eşlik etti,dedimki köpekler gerçekten insanın sadık dostuymuş.Hayvanları çok sevin arkadaşlar.Onları incitmeyin,inciteni gördüğünüz yerde dövün Allah ne verdiyse girişin.Unutmayın hayvanlara merhameti olmayan bir insanın insanlarada merhameti olmaz.

• Galip Galip x 2
    • Samimi Samimi x 1
  2. kemalkurt

kemalkurt
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    22
    Ratings:
    +37 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    joyetech evic vtwo
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    07.02.2016
    vicdan yok bunlarda

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.