Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Geekvape İnceleme GeekVape Creed RTA (Akıtmayan BAF!)

'RBA/RTA/RDTA (Tanklı Atomizer)' forumunda VitaLity tarafından 3 Haziran 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Asi ruh

Asi ruh
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    16
    Ratings:
    +42 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Spica, penodat, creed
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    26.07.2018
    Zeus serisinde sagdece zeus dual kullandım x deneme şansım olmadı. Duale göre creed aroma ve buhar olarak daha iyi.

2. hammersmith

hammersmith
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    224
    Ratings:
    +599 / 2
    01.01.2015
    Creed iyi bir atomizerdir, ben fikrimi RTA'ya ilk geçiş kriterine göre belirtmiştim ve bu nedenle önermemiştim. Creed'in hakkını vermek için uygun performans teller ile yüksek watt kullanarak verim alabilirsiniz, tasarım olarak hem zeus hemde intake ile aynı kategoride kesinlikle değil, çok daha havadardır aynı zamanda, sürekli kullanımda yorabilir diye düşünüyorum.
    Tek bobinle kullanım ile verim alınabilecek bir RTA olmadığını söyleyebilirim. Bunların hepsi kişisel deneyim olup sadece fikir vermek içindir.

3. GüvenD

GüvenD
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +12 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Aspire Zelos
    20.09.2018
    Wotofo profil unit e bir bakın derim nasıl akıtmayan pamuklara yapacağımı çözmem biraz geç oldu ama 1 aydır aynı mesh teli kullanıyorum 3-4 günde bir pamuklara yapıyorum tel halen ayna gibi parlıyor buhar dersen inanılmaz aromada çok yoğun rda lara kafa tutar rahatlıkla

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.