Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin Dikkatine.. Yeni Forum Adresi: http://www.esigara.eu/

Expromizer v3 Fire Kullanıcı Yorumları

'Atomizer/Mod sohbet ve bilgi paylaşımı' forumunda gokturk_34 tarafından 26 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Expromizer v3 Fire Kullanıcı Yorumları 4 5 1votes
4/5, 1 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (1)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. eonal

eonal
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    24
    Ratings:
    +42 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    fuchai 213-troyv3-theorem
    Şurada yerimi alayım bir sorun olduğu zaman yardım alırım hiç yoktan :)

2. canerduran3535

canerduran3535
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    24
    Ratings:
    +52 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    fx22 rx200s griffin 25
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    01.05.2016
    Dostlar merhaba,
    Bende expro kullanıcısıyım yeni aldım desem daha iyi olur. Yorumların neredeyse tamamı olumlu yani yüzdeye vurunca %85 gibi olumlu yorum var. Bende alayım kullanayım dedim mtl açlığı var hazır, aldık denedik birde ne göreyim ne aroma ne boğaz vurumu ne başka birşey 2mm 2.5 3 3.5mm tüm sarım yöntemlerini az pamuk çok pamuk ideal pamuk farklı pamuk denemediğim yöntem kalmadı. Aldığım performans sıfır, acaba ben mi beceremiyorum yoksa atomizer mi böyle anlamış değilim forumdan güzel bi abimizden satın aldım yanında 0.8mm mtl kitte satın aldım performans yerleri süpürüyor acaba nerede yanlış yaptım lütfen bildiklerinizi paylaşmaktan çekinmeyin..
    Saygılar...

3. canerduran3535

canerduran3535
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    24
    Ratings:
    +52 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    fx22 rx200s griffin 25
    01.05.2016
    Hocam merhaba, elimde 5 farklı tütün pastahane karışımı likitler var v3 ten önceleri hep merlin kullanırdım merlin dl bi ato fakat merlinden aldığım aromanın 3/1 ni anca alabiliyorum buhar desen ona keza dl ile kıyaslamıyorum da mtlye görede çok az bence en son yorumumda kullanma şeklimi sıkıntılarımı belirttim yardımcı olabilirmisiniz bana?

4. gokturk_34

gokturk_34
    Expand Collapse
    Platin Üye
    Platin Üye

Alınan Beğeniler:
    28
    Ratings:
    +41 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    VT75 Nano, ExproV3, Spica
    09.09.2017
    Hocam önce sakin olun, atomizere birkaç gün verin. Sarım detaylarınızı paylaşın ki, yardımcı olabilelim. Hangi telle kaç tur sardınız, kaç Watta buharladınız gibi...

Selamlar

#84 gokturk_34, 12 Temmuz 2018
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 20 Temmuz 2018 09:12
  5. Grkmylmz5252

Grkmylmz5252
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico
    Ben bu kutudan cıkan parçaları atomizere eklemedim ne işe yarıyor onlar yeniyim bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

6. shizophrenia

shizophrenia
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    45
    Ratings:
    +62 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Henüz yok
    Bu akşam vardiyaya girişte güvenlikten kargomu aldım. Bir bardak çay koyup oturdum başına. Daha önce Türkçe videosuna denk gelemediğim için pek bi bilgim yoktu açıkçası. Biraz deneme yanılma metodu biraz burdan kopya ile atoyu toparladım. Önce 2.5 mm 5 tur bitişik 28 ga sarıp denedim. Hem akıtması hem de aromanın azlığı üzdü.
    Aromanın azlığı diyorum ama bundan aldığım aromayı troy 1x v3 den alamamış biri olarak troy a karşı kurtardı beni. Hatam drop rda ya göre kıyaslamak oldu. Zaten 2.5 mm ile akıttırdım atoyu :) peşine 3mm 26 ga 7 tur bol pamuklu denedim. Tek hava kanalıyla bile oldukca güzel bir içimi var. Açıkçası sıkı seven arkadaşlara da bazen ne yazık ki anlam veremiyorum gırtlakta nodül çıkar Allah muhafaza o kadar sıkı şaapmayın :)

Sonuç mu?

Drop rda da bayıla bayıla içtiğim Aromania Muffin çabuk bitiyor diye endişe etmeme gerek kalmadı :) ev içerisinde kullanabileceğim şahane bir atomizer edindim kendime. Dolayısı ile dolaptakileri de yakında tekrardan satılığa çıkarıcaz gibi gözüküyor.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.