Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Expromizer v3 Fire Kullanıcı Kulübü

'Atomizer/Mod sohbet ve bilgi paylaşımı' forumunda X3N tarafından 26 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Expromizer v3 Fire Kullanıcı Kulübü 3.3 5 6votes
3.3/5, 6 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (6)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. VOLKANMUTLU

VOLKANMUTLU
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    69
    Ratings:
    +116 / 8
    Kullandiginiz Cihaz:
    hcigar vt75c-siren v2
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    01.10,2016
    Beyler....bayanlar...bence v3'ü kutudan çıkar çıkmaz önce komple söküp elma sirkeli suda 10 dk bekletin ve sıcak suyla durulayın,üretim aşamasında maruz kalan makine yağı vs gibi aromanıza negatif etki edecek şeylerden arındırmış olursunuz bu bir,ikincisi bu atoyu üreten adamlar kutuya koymadan önce alt vidayı sıkmıyorlar,sıkın ki ohmunuz atlamasın,üçüncüsü,iyi marka yüksek ohmlu core 28 veya 27 olan düzgün marka bir clapton sarın veya hazır alın "forumda çok güzel mtl clapton satan tedarikçilerimiz var.",aroma inanılmaz oluyor,dördüncüsü,extension kiti mutlaka kullanın,böylece hem likit kapasiteniz artacak ,hemde uzayan bacanız sayesinde buharınız soğuyacak ve mtl konseptine uygun boğaz vurumu artışı ve mtlye uygun darboğaz buhar tazyiğine sahip olacaksınız...beşincisi ,elinizde v2.1 var ve 3 denemek istiyor ve kararsız kalıyorsanız klmayın alın,gerçekten çok farklı atolar,deneyin.

• Beğendim Beğendim x 3
    • Katılıyorum Katılıyorum x 2
  2. Metsuke

Metsuke
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    103
    Ratings:
    +218 / 13
    Kullandiginiz Cihaz:
    Provari 3,Kayfun V5
    Tedarikcilerin paket dahilinde gonderdigi mtl kit kac mm ekstradan 1.2 mm lik olani almaya gerek var mi?Birde atomizer ya cok ovulmus ya da cok yerilmiş,hakikaten dogru bir sarimla likit akitma gibi bir durumu var mi?Once klon sonra orjinal prime aldiktan sonra hangi ato yu alsam elimden cikardim artik yedek olarak ya spica pro ya da expromizer v3 alip bir daha da arkama bakmak istemiyorum :)

• Beğendim Beğendim x 1
  3. zeroopion

zeroopion
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    402
    Ratings:
    +690 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    ÇAYDANLIK
    spica pro ıle v3 arasında dağlar kadar fark var hocam ıkısınede sahıbım v3 guzel havadar mtdl olarak kullanıyorum spica pro tam bır mtl sımsıkı sankı izmarıtten asılıyormus gıbı aroma olarak v3 den bıraz daha ıyı ama fıyat olarak ıyı degıl tabıkı bırı 200 cıvarlarında dıgerı 300.ıkısıde guzel ato mıss gıbı uzun vadede kullanılır .spica pro malzeme kalitesi olarak daha ıyı ama v3 hakkında o kadar emın degılım sankı bılemedım.
    aslında karsılastırmak yersız ıkısıde farklı kulvarlarda farklı kalıtelerde atolar.

• Samimi Samimi x 1
  4. Psklg06

Psklg06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +25 / 0
    Herkese merhaba gözünüzü seveyim bi çözüm bulalım bu işe atoyu ilk sardığımda herhangi bir sorun yok fakat ikinci likit doldurmanın ortalarında alttan likit akıtıyor fokurdamaya başlıyor ne yapabilirim ?

Ekli dosyalar:

5. Heisenberk

Heisenberk
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    42
    Ratings:
    +98 / 2
    Pamugun besleme deligine temas eden kismi seyrek olabilir

6. DnZhN

DnZhN
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    32
    Ratings:
    +69 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    mirage+İDA+dvarw mtl
    pamuk fazla biraz daha ince bir pamuklama yapın

7. zeroopion

zeroopion
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    402
    Ratings:
    +690 / 4
    Kullandiginiz Cihaz:
    ÇAYDANLIK
    Pamuğu seyreltmeye gerek yok hocam ATO da besleme sıkıntısı asla yaşamazsınız.sadece pamuğu bol ve deliklerın olduğu tabana gelecek derecede keskin yerlestırın.bıde sadece tek delık besleme açın yeterli olacaktır.

8. Atsizz

Atsizz
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    253
    Ratings:
    +677 / 12
    Kullandiginiz Cihaz:
    VT75D - Vapor Giant m5
    Pamuk uzunluğunuzu tam anlayamadım ama yuvadan cıkarınca besleme deliklerinın altına kadar sarkmasın delik hızasından kesin hocam, beslemesi biraz fazla yuksek atomizerin denildiği gibi tek veya 2 delik açık şeklinde kullanmanızı öneririm.

9. Buharlı Bey

Buharlı Bey
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    332
    Ratings:
    +823 / 7
    Kullandiginiz Cihaz:
    Smoant + Expro v3 + Troy
    15.11.2016
    Hocam fiyat farkı çok yüksek. Bu fiyat farkına değer bir performans farkı var mı? Muamma :)

• Katılıyorum Katılıyorum x 2
  10. Alpozutku

Alpozutku
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    90
    Ratings:
    +174 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    ML Class - Expromizer 2.1
    Hocam pamuğunuz muji sanırım pamuğu biraz az koymalısınız ayrıca alt haznede likit varsa ne yaparsanız yapın yukardan likit çekecektir 1 kere atığında suya yatırmadan akıtmayı çözemiyorsunuz yani ilk çıktığında aldım 1 kere akıttı o bi kaç gün yedek atom yoktu her şeyi denedim yine akıttı fokurdadı siz iyice yıkayın bide öyle deneyin derim besleme olarak ben hepsi açık kullanıyorum sorun yaşamadım temizlikten sonra pamuklarken pamuğu fazla koymazsanız sorununuz çözülür diye umuyorum iyi geceleriniz olsun...

Durumdan haberdar ederseniz sevinirim...

11. gdemre

gdemre
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +0 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    vt75 nano
    devamlı yanık tadı alıyorum ilk sarımlı ve mtl atomizerim nasıl pamuklamalıyım cidden artık usandım 2 gündür 50 kere sarım yapmışımdır ama hep yanık tadı var sizce sorun nedir ?

12. WhiteSteam

WhiteSteam
    Expand Collapse
    Denizci

Alınan Beğeniler:
    817
    Ratings:
    +954 / 3
    Kullandiginiz Cihaz:
    Sbody Macro 75 + Expro V3
    09.04.2015
    Şeffaf olan üst conta duruyormu

13. PikeRGN

PikeRGN
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    46
    Ratings:
    +59 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico / Spica Pro
    20.01.2017
    57. sayfada paylaşmış olduğum resimler var kılavuz olabilir sana :ThumbsUp.:

14. Metsuke

Metsuke
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    103
    Ratings:
    +218 / 13
    Kullandiginiz Cihaz:
    Provari 3,Kayfun V5
    Prime ve expromizeri ayni sarim,ayni likitle kullaniyorum,prime da hic oksurme gibi bir durum olmazken expromizer bogazda gicik yapip oksurmeme neden oluyor,niye oyle oldugunu cozemedim.Onun disinda bogaz vurumu orta,aromasi iyi,kurulumu kolay olan bir atomizer.

15. sonadam

sonadam
    Expand Collapse
    E-Sigara Profesör
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    51
    Ratings:
    +95 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    eVic,Vivi,Carto,Tank,RDA
    06.02.2013
    Tel 26 ga kanthal 0,85 ohm Pamuk cotton bacon 12 watt 3,20 voltta kullanıyorum. 50vg/50pg 12 mg likit kullanıyorum. Hiç bir şekilde akma yapmadı.
    Bendeki sorun likit doldurup kapatmayı bir türlü beceremiyorum. Atonun dışı ve ellerim komple likit oluyor.

16. PikeRGN

PikeRGN
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    46
    Ratings:
    +59 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico / Spica Pro
    20.01.2017
    Merhaba,

İlk zamanlar bende üstten dolumda sıkıntı yaşıyordum. ters düz yapıp hava basıncını değiştirmekte zorlanıyordum vs. vs. şuan üstten dolumda ağzına kadar dolduruyorum besleme delikleri kapalı olarak hiç boşluk kalmıyor. doldurulan delik yukarıda kalacak şekilde basıyorum likiti ters düz yapmayada gerek kalmıyor atonun dışına likitte çıkmıyor ama yinede her dolum yapmadan önce doldurulan yeri siliyorum peçete ile

17. Mahira

Mahira
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    21
    Ratings:
    +44 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Predator 228 + Peerless
    Aynı şekilde bende aynı şeyleri uyguluyorum öğrenilmiş bir bilgi değil tamamen deneyimlenmiş bilgi olsa gerek aynı şekilde deneyimliyor insan :D

18. obayar

obayar
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    34
    Ratings:
    +122 / 29
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico
    penodattan sonra expo v3 de aldım.185 tl ye mtl kitli.harika atomizermis.aroma filan 10 numara.sıkılık guzel .buhar in dibi.
    160 tl ye penodat 185 tl ye expro..gerisi hikaye

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  19. Kahveci

Kahveci
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    1
    Ratings:
    +2 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    ExpromizerV3fire+Target m
    Herkese merhaba!
    Forumda yeniyim. Hatta bu ilk mesajım:)

expo V3 orjinal target mini modla kullanıyorum. Ufak tefek denemeleri saymazsak ilk atom bu benim. Ancak çevremde işinin ehli esigara düşkünü arkadaşlarım var. Daha önce piyasadaki atoların büyük bir kısmını deneme şansım oldu. Bi kere fiyatı (250 tl civarı) gerçekten ederidir. Berserker almak üzereyken 70 TL daha verip V3 fire aldım. Pişman olacağımı sanıyordum ancak kesinlikle pişman olmadım. Besleme kanallarının kademeli olması ve çoğunluğun damalı bulup beğenmemesine rağmen tasarımı ve siyah rengi ben çok sevdim. Uygun koyu renk driptiple görselini çok beğeniyorum ben. Tabi zevk meselesi tartışılır bu. Aroma tadını benim denediğim bir çok atomizere göre daha iyi veriyor. Doğru pamuklamaya alışmak için 4-5 deneme gerekiyor ve sonrasında akıtma sorunu tamamen bitiyor.
    Sonuç olarak şahsi deneyimimi söylüyorum. Kesinlikle kullanımı zor ve karmaşık değil. Pamuklama ve dolum kesinlikle sorun değil. Görseli dediğim gibi tartışılır ama ben çok beğeniyorum. Ben sıkı içim seviyorum tek hava kanalı kullanıyorum. 22 den fazla delik kombinasyonu var. Sonuç olarak başarılı bir ato olarak deneyimledim. Sadece kullanımına birazcık alışmak gerekiyor. Sonrasında V3fire en beğendiğiniz atomizerınız olabilir.

Bence sorun pamuklama değil, besleme kanallarını kapalı unutursanız ya da çok az açarsanız pamuk ıslanmadığı için yanmaya başlıyor sadece besleme kanallarını açın sorununuz çözülecektir.

Son bi öneri:
    Dolum yapmadan önce besleme kanallarını kapatırsanız dolum sonrası elinize bulaşan terleme de olmaz. Besleme kanalları açıkken dolum kapağını gevşetirseniz hava kaçağından dolayı akıtma yapar.

İyi forumlar dilerim.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Katılıyorum Katılıyorum x 1
  20. Komutan Logar

Komutan Logar
    Expand Collapse
    Ceku <3 <3

Alınan Beğeniler:
    110
    Ratings:
    +250 / 9
    Kullandiginiz Cihaz:
    Theorem - Phenomenon Zest
    02.05.2013
    İlk sardığımda aroma performansı kötüye yakındı hatta bence kullandığım klon Phenomenon Zest'e göre bayağı vasattı. Atomizeri satmayı düşünüyordum ki konu üzerinden bir arkadaşın sirkeye ve süte yatırma önerisini gördüm, hemen denedim ve gerçekten hem aroma arttı hem de içimi daha bir güzelleşti.

Aromanın düşüklüğünden rahatsız olan arkadaşlar için nasıl yaptığımı kısaca anlatayım,

Oringler de dahil atomizeri tamamen parçalayıp çeyrek çay bardağı elma sirkesiyle, 1 su bardağı kaynar suyu karıştırıp küçük bir kase içine koyup karıştırdım. Atomizeri yarım saat kadar bu karışımın içinde beklettim.

Ardından kaseden parçaları çıkarıp yıkadım, sade kaynar suda beş dakika beklettim. (sirke kokusu tamamen çıksın diye)

Son aşama 2 su bardağı sütü kaynatıp tüm parçaları içine attım ve 2 saat beklettim. Ardından atomizeri iyice yıkayıp oringleri de takıp güzelce kurutup sardım.

Bence gerçekten işe yarıyor, denemeye değer.

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.