Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Elektronik sigara yan etkileri

'Elektronik Sigara ve Sağlık' forumunda Salih tarafından 29 Aralık 2012 tarihinde açılan konu

Elektronik sigara yan etkileri 5 5 1votes
5/5, 1 oy

1. Konu
  2. Yorumlar (1)
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. Jti Killer

Jti Killer
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    geekvape frenzy
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    21.05.2019
    sek dediğiniz nbase dedikleri şey sanırım . onu pod cihazda kullanabilirmiyim bilmiyorum nereden tedarik edebiliriz

2. Jti Killer

Jti Killer
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +4 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    geekvape frenzy
    21.05.2019
    evet pod cihazlarda salt nikotin tavsiye ediliyor ve genellikle 35 yada 50 mg bandında satılıyor. Ya genel anlamda sitedeki şikayetleride gözden geçirince şöyle bir sonuca varıyorum aslında bu kullandıklarımızdan kimin başına ne geleceği belli değil biz bu işin kobaylarıyız vücudumuzla kumar oynuyoruz

3. newestone

newestone
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    38
    Ratings:
    +100 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    justfog c601 - smok 220
    Saglikla ilgili bilinen veya daha ortaya cikmamis bir yigin soruna deginmeyecegim. Bu isin sonunda eviniz kucuk bir labaratuvara ve hirdavat dukkanina donuyor ister istemez.

Uzman duzeyde kullanicilar ne demek istedigimi daha iyi anlayacaklardir. Evin kilerini komple bu ise ayirdim. O degil bir baskin olsa sen ne ayaksin arkadas diye sormalarindan korkuyorum :)

• Komik Komik x 2
    • Beğendim Beğendim x 1
  4. Mutattırosso

Mutattırosso
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    494
    Ratings:
    +796 / 29
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico
    17.01.2019
    Kullanıcıyım desen olurmu ki acaba... :D

• Komik Komik x 1
  5. Nuxs

Nuxs
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +8 / 0
    hocam sizin sorunuz %100 emin olmamakla beraber seboreik dermatit denilen lanet mi lanet bir hastalık gibime geliyor. Yıllardır çekerim saçta başlayıp kaşlarıma sıçradı. Kimi insanlarda burunda, sakal çevresinde, kulaklarda falanda çıkıyor. Pul pul dökülme olur saçlarda, kaşlarda ise kepek gibi dökülmeler olur, saç derisi hafif kızarır vs. bir araştırmanızı tavsiye ederim. Son olarak moral bozmak istemem ama bu meret bir kere bulaştı mı ömür billah gitmek bilmiyor ara ara nüksediyor mevsim değişimlerinde, stres yaşadığınız zamanlarda vs.
    Vichy'nin Dercos serisi anti-dandruff diye bir şampuanı var o kadar şampuan denedim sonunda bu şampuan ile üstesinden geldim denemenizi tavsiye ederim, kaşlar için ise kortizon içeren bir krem sürerseniz iyi gelecektir fakat her gün sürmeyin, kortizon vücut için zararlı bir eczaneye veya doktora danışırsanız yardımcı olacaktır.

• Faydalı Faydalı x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.