Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol

Elektronik sigara tavsiyesi

'Bir Bilene Sor' forumunda 35Papaz tarafından 10 Temmuz 2019 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. 35Papaz

35Papaz
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    arkadaslar merhaba herkese iyi forumlar. 15 yıllık ateşli tüketicisiyim artık e sigaraya gecmeyi düsünüyorum 1 hafta sonra arkadasım Litvanya’dan gelecek ve elektronik sigara getireyim sana dedi. Hangi marka ve modeli önerirsiniz konuya yabancıyım hangisi daha iyidir 10 yıldır parlıament içicisiyim nikotini yüksek bir sigara tekrardan baslamak istemiyorum hangi ürünü ve kiti önerirsiniz bana ( bütçe mühim degil malum burada 500₺ olan ürün oralarda max 300 civarı) cevaplar için teşekkürler

2. murat54

murat54
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    65
    Ratings:
    +170 / 4
    bugün katılmışsınız hoş gelmişsiniz. forumu biraz kurcalarsanız ihtiyacınız olan tüm cevaplara kolayca ulaşabilirsiniz.

3. 35Papaz

35Papaz
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Teşekkürler

4. toranaga

toranaga
    Expand Collapse
    E-Sigara Kullanıcısı

Alınan Beğeniler:
    667
    Ratings:
    +1,772 / 44
    Kullandiginiz Cihaz:
    Spica Pro & Skyline
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    02.08.2016
    Bir çok farklı farklı öneri gelecektir ama yeni başlayan acemi kullanıcıların en mantıklısı hazır coilli Atomizer ile başlamasıdır. Sigaradan e-sigaraya geçişte genelde mtl yani sigara içimi bir atomizer ve mod tercih edilir diye düşünerek size tavsiyem; atomizer olarak, Vapefly Nicolas veya Aspire Nautilus 2S, mod olarak ise Eleaf İstick Pico mod ya da Swag Mod olacaktır. İlerleyen dönemde tecrübeniz artınca, yedek coil bulma zahmeti ve masrafından kurtulmak için RTA tip yani yeniden sarılabilir atomizerlere yönelebilirsiniz.

5. 35Papaz

35Papaz
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Teşekkürler

6. dontsmokedont

dontsmokedont
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +8 / 0
    Cihaz tavsiyesinden önce cihazı nasıl ne şekilde kullanacağınız da önemli,o kısmı da belirtirseniz arkadaşlar size daha özele indirgenmiş tavsiyelerde bulunabileceklerdir.Mesela evde,işte vs. iç alanda mı kullanacaksınız,birkaç saatliğine kısa süreyle ya da daha uzun dışarda olacak ve cihazı yanınızda mı taşıyacaksınız gibi.Bu durumlarda bataryanın boyutu,tank kısmının boyutu,toplamda cihazın boyutu değişkenlik gösterecektir,cepte taşıması zorlu cihazlar da mevcut cepte olduğunu unutacağınız boyutlarda cihazlar da mevcut.Söz gelimi 650 mah da var 3000 mah cihaz da var.Zararlı alışkanlığınızı bırakıp yeni elektroniğe geçeceğiniz için MTL içim cihaz tercih etmeniz daha doğru olacaktır.
    Zararlı alışkanlığa geri dönmemeniz dileğiyle :)

• Beğendim Beğendim x 1
  7. 35Papaz

35Papaz
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    0
    Ratings:
    +1 / 0
    Ev iş farketmez hocam revenger x alsam ve mtl rta atomizer tercih etsem işimi görür mü

8. Cihansmn

Cihansmn
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +6 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Geek vape
    En zor süreçtesin öncelikle kolay gelsin ben de 20 gün evvel bir arkadaşım sayesinde 15 yıl kullandığım illetten kurtuldum smok mag kit aldım çok memnunum tavsiye ederim emzik gibi takılmama rağmen pil asla bitmiyor içinden zaten dl ato çıkıyor birde başlatan arkadaşım mtl atomizer hediye etti işte mtl takılıyorum evde dl çok keyifli tavsiye ederim... Bu 20 günlük süreçte hiç sigara içmedim ilk 2-3 gün acaba diyorsun ama atlatınca asla istemiyorsun ve 15 gün sonunda sigara kokusu duymak iğrenç gelmeye başladı... Elektroniği bırakırmıyım bilmem ama o lanet ateşliyi ömrümün sonuna kadar kullanmayacağıma yemin ederim bırakmanın çok faydasını gördüm

• Beğendim Beğendim x 1
  9. Mutattırosso

Mutattırosso
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    493
    Ratings:
    +795 / 29
    Kullandiginiz Cihaz:
    Pico
    17.01.2019
    Tebrikler hocam, pislik ateşliden nefret ederek kurtuldum bende. Kokusuna tahammül edemiyorum şimdi.

• Beğendim Beğendim x 1
  10. Cihansmn

Cihansmn
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    4
    Ratings:
    +6 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Geek vape
    Bırakmakla da kalmadım şimdiden 4 kişiyi daha kurtardım tütün lobisini inceden oymaya başladım =)

• Samimi Samimi x 1
  11. rap06

rap06
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    123
    Ratings:
    +288 / 7
    Hocam merhaba bütçe mühim değilse DNA ve yihi Çipli modlara bakın hangi modellere bakayım diye sorarsan Lost vape,Sbody,hcigar,Jac vapour bunlar DNA ciplidir. Sxmini Yihi ciplidir. Bu modellerden birisine hızlıca göz gezdirin kanınızın isindifi modeli x Esf kullanıcı diye yazın yorumlardan kronik sorunlarını vs görüp ona göre alırsınız. Sigara içiyorsunuz bundan dolayı Mtl atomizer almanız lazım Taifun,kayfun,gus,hussar,flash,erlkonigin,cloudone,dvarw,Tilemahos armed,expromizer bu markalardan bir tane de Atomizer alırsınız uzun süre saglikli bir şekilde kullanırsınız. Sarım işini dert etmeyin bir kaç denemeden sonra eliniz alışır. İlla hazır coilli Atomizer olsun sarma ile uğraşamam derseniz Nicolas, naitulus2s gibi bir Atomizer alıp yolunuza devam edersiniz.

12. c.utkucan

c.utkucan
    Expand Collapse
    İzmir Vaporu

Alınan Beğeniler:
    7,026
    Ratings:
    +10,867 / 7
    Kullandiginiz Cihaz:
    Arctic Dolphin-Taifun GS
    10.08.2016
    Wismec P80 (gümüş rengi) mod ile Kayfun Prime atomizer aldırt. Pişman olamazsın.

13. Kiklonsun

Kiklonsun
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    119
    Ratings:
    +331 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Coilart Mage V2 + RX 2/3
    01.11.2018
    Hazır coilli kit ve nikotin yoksunluğunu bastırıp sigara içmemek için dL içim tarzına aykırı gelsede bazılarına başlangıçta dL içim tarzıyla 6 mg likit 2 ay sonra da nikotini düşürmek bana en iyi yöntem gibi geliyor. Benim önerim bu başkalarına ters gelebilir. Sadece bir öneri. Cihaz konusunda dna çipli bir mod ve rta veya hazır koil skrr veya nrg tank iş görür. İlerde rta ya geçincede modla devam.

14. prensbattal

prensbattal
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    39
    Ratings:
    +74 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    AUGVAPE V200 + BLİTZEN
    sx mini + spectra pro

15. Skywalkertr

Skywalkertr
    Expand Collapse
    E-Sigara Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    1,840
    Ratings:
    +4,902 / 61
    Kullandiginiz Cihaz:
    VA Primo + Gus Minimo 775
    Bu revenger ne sihirli cihazmış arkadaş?
    Beyefendi henüz foruma girmiş, daha elektronik sigaraya başlamamış neredeyse fikri yok, öğrenmeye çözmeye çalışıyor lakin revenger düşmüş aklına.. İnanılmaz...

• Komik Komik x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.